Aşılama ağustoz ayında aşılama yaptıracaklar buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

erennn88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2016
11
6
36
mrb arkadaşlar ben 3 yıllık evlıyım 2 yıl önce 1 düşüğüm oldu sonrasında gebelik yaşanmadı klomen kullanmaya başladım tabıkı olik asitle beraber ağustos başı gibi aşılama yapılacak inşallah

Canım bende yaptırcam klomen ve ine kullanıyorum cumartesi kontrolüm var büyük ihtimalle pazartesi aşılama yapar yumurtalarım geliştiyse tabi cumartesi belli olur hayırlısı olsun hakkımızda. .

mrb arkadaşlar ben 3 yıllık evlıyım 2 yıl önce 1 düşüğüm oldu sonrasında gebelik yaşanmadı klomen kullanmaya başladım tabıkı olik asitle beraber ağustos başı gibi aşılama yapılacak inşallah
mrb canım bende klomennn ve inofolic Combi kullanıyorum benim cuma günü kontrolüm bakalım bekliyoruz inşallah aşılamalarimız sonuç verir

Merhaba arkadaşlar ben 1 yıllık evlıyım cocugumuz olmadı doktora gıttık asılama yapalım dedi bende aşılama yaptırcam pazartesi günü doktor kontrolüne gidicem daha sonra duruma göre aşılama yapılacak ben pco hastasıyım inşallah ilk denemede olur Allah hepimizin yardımcısı olsun Asılama yapıp sonuc alan var mı

Allah gönlüne göre versin A Angellll0505 bende yarın sabah gideceğim doktora eğer bi sorun yoksa sanırım pazartesi aşılama yapar Allah izin verirse inşallah mutlu sonuç alırız

E erennn88 bu gün kontrolün vardı noldu canım
Mrb canım dün gittim benim bir yumurta oluşmuş bu ay sadece çatlama ignesiyle ilişki deniyim dedi Dr benim 2 yıl önce normal bir gebeliği oluştu ya eğer sonuç almazsak diğer ay aşılama hastanede olacak bu sabahta gittim Dr baktı yumurta çok hızlı büyümüş hemen çatlama iğnesi vurdu işte pztesi tekrar muayene olacam bakicak çatlama olmuş mu diye

X