Ah bu ben kendimi nerelere koysam?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sakine_ak

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Mart 2021
7
-5
Herkese merhaba. Öncelikle evliyim,çocukluyum ve mutluyum da esasında fakat içimde yaşadıklarımı kimseyle paylaşamıyorum. Eşimden önce kısa bir dönem flört ettiğim biri oldu ve içimde öyle bir yer etti ki,aradan on yıl geçmesine rağmen kendisi mutlaka bir şekilde aklıma düşüyor. Onunla gittiğimiz filme denk geliyorum mesela veya gezdiğimiz bir yer olsun direk onu getiriyor aklıma ve gördüğüm rüyalar yok mu...Çok sık sebepsiz yere rüyamda görüyorum onu ve etkisinden kurtulamıyorum,her seferinde benimle karşılaşmak istemiyor,kaçıyor benden. Lisedeyken tesadüfi bir şekilde tanıştık, farklı okullardaydık,tamamen farklı bir çevredeniz. Yaklaşık bir ay kadar görüştük ama hayatımın en kötü zamanlarında bir ışık olup beni nasıl da mutlu etmişti...Benim ondan etkilendigim kadar benden etkilenmemiş olacak ki bir gün bir mesajla artık benimle sevgili olmak istemediğini söyledi,ben de neden diye sormadım.Sonrasında bir kaç defa sosyal medyadan yazdı ama gururumdan cevap vermedim fakat stalk yapmayı da hiç bir zaman bırakmadım. Çok kısa bir süre sonra da eşimle tanıştım, ilişkimizi gözüne soktum sonra da sildim sosyal medya hesaplarımdan.Yine de bakıyorum hala neler yaptığına dediğim gibi. Benden çok kısa bir süre sonra bir kızla sevgili oldu belki de onun için bıraktı beni,onun için hayalindeki okulu değiştirdi ve bir kaç yıl önce de evlendiler. Acaba diyorum beni görse hatırlar mı,adımı bile unutmuştur ne acı,ben onunla ilgili her bir detayı hala aklımda tutuyorken...

Ben insanların bu kafaya nasıl geldiğini ciddi çok merak ediyorum. Lise aşkınızdan bahsediyorsunuz ve şimdilerde evli ve çocuklusunuz. Adamı takip edip stalklamak falan bana hiç normal gelmiyor. Acaba takıntılı mısınız?

Eşiniz size böyle bir şey yapsa ne düşünürdünüz? Elalemin bütün detaylarını hala aklınızda tutuyorsanız bir zahmet boşanın ya. Birbirini boynuzlayanlar adını aşk koymuş, aklında başkası olan evli çocuklu olanlar yaşadığına evlilik diyor. Valla bir bitmediniz ya.

Herkese merhaba. Öncelikle evliyim,çocukluyum ve mutluyum da esasında fakat içimde yaşadıklarımı kimseyle paylaşamıyorum. Eşimden önce kısa bir dönem flört ettiğim biri oldu ve içimde öyle bir yer etti ki,aradan on yıl geçmesine rağmen kendisi mutlaka bir şekilde aklıma düşüyor. Onunla gittiğimiz filme denk geliyorum mesela veya gezdiğimiz bir yer olsun direk onu getiriyor aklıma ve gördüğüm rüyalar yok mu...Çok sık sebepsiz yere rüyamda görüyorum onu ve etkisinden kurtulamıyorum,her seferinde benimle karşılaşmak istemiyor,kaçıyor benden. Lisedeyken tesadüfi bir şekilde tanıştık, farklı okullardaydık,tamamen farklı bir çevredeniz. Yaklaşık bir ay kadar görüştük ama hayatımın en kötü zamanlarında bir ışık olup beni nasıl da mutlu etmişti...Benim ondan etkilendigim kadar benden etkilenmemiş olacak ki bir gün bir mesajla artık benimle sevgili olmak istemediğini söyledi,ben de neden diye sormadım.Sonrasında bir kaç defa sosyal medyadan yazdı ama gururumdan cevap vermedim fakat stalk yapmayı da hiç bir zaman bırakmadım. Çok kısa bir süre sonra da eşimle tanıştım, ilişkimizi gözüne soktum sonra da sildim sosyal medya hesaplarımdan.Yine de bakıyorum hala neler yaptığına dediğim gibi. Benden çok kısa bir süre sonra bir kızla sevgili oldu belki de onun için bıraktı beni,onun için hayalindeki okulu değiştirdi ve bir kaç yıl önce de evlendiler. Acaba diyorum beni görse hatırlar mı,adımı bile unutmuştur ne acı,ben onunla ilgili her bir detayı hala aklımda tutuyorken...
Hatırlar neden hatırlamasın

Olayı kendinizi eşinizin yerine koyarak tekrar gözden geçirin.
Ne acı.
On yıldır sevdiğiniz kişi ile evlisiniz ama o eski sevgilisini stalklıyor.
Beni görse acaba hatırlar mı diyor
Siz eşinizi gerçekten sevdiğinize emin misiniz?

Bence ilgi ve sevgi boslugunuz var. Eşinize çocuğunuza odaklanin. Yani bunları düşünmek eşinizden sizi uzaklaştırir. Adam düşünse sizden önceki sevgilisini, beni aldattın demez misiniz adama ?

Ben insanların bu kafaya nasıl geldiğini ciddi çok merak ediyorum. Lise aşkınızdan bahsediyorsunuz ve şimdilerde evli ve çocuklusunuz. Adamı takip edip stalklamak falan bana hiç normal gelmiyor. Acaba takıntılı mısınız?

Eşiniz size böyle bir şey yapsa ne düşünürdünüz? Elalemin bütün detaylarını hala aklınızda tutuyorsanız bir zahmet boşanın ya. Birbirini boynuzlayanlar adını aşk koymuş, aklında başkası olan evli çocuklu olanlar yaşadığına evlilik diyor. Valla bir bitmediniz ya.
He canım he boşanıyorum hemen.

Ah bu sennn inat için eşini kullanmışsın, yetmemiş aklından da kalbinden de atamadığın eski sevgilinle ilgili hala beni görse hatırlar mı falan diye fantezi peşindesin.
Ahh bu senn kendini nerelerde bulsan... ama bul lütfen bu kadar kaybolmak iyi değil

Olayı kendinizi eşinizin yerine koyarak tekrar gözden geçirin.
Ne acı.
On yıldır sevdiğiniz kişi ile evlisiniz ama o eski sevgilisini stalklıyor.
Beni görse acaba hatırlar mı diyor
Siz eşinizi gerçekten sevdiğinize emin misiniz?
Tabiki bunu da düşünüyorum elbette eşim benim hayatıma değer katan insan ve onu seviyorum elbette yoksa ömür geçer mi birlikte? Vardır belki onun da takip ettiği birileri kimse bilemez kimsenin içini

He canım he boşanıyorum hemen.
Boşanmanız değil başta evlenmemeniz gerekiyordu. Zaten bu düşüncelerinizi eşinize anlatın o boşar sizi hiç dalga geçmeyin şimdi. Isterseniz aynı böyle anlatın. Civi çiviyi söker demissiniz, belki eski aşkınızı kiskandiririm deyip eşinizle ilişkiye başlamışsınız ama olmamış işte. Yazık adama. Yanında yatan karısı kaç gece eski sevgilisini görüyor rüyasında. Tabii olabilir ayda yılda görürsün bilinçaltı bu. Ama sizinki başka bir sey5

Vardır belki onun da takip ettiği birileri kimse bilemez kimsenin içini

Çok normal çünkü dimi?
Yaptığınız çok ayıp. Hani burada eski sevgililerimin yaptıklarına bi bakayım merakı yok, resmen adama karşı hala duygunuz var ve hayaller kuruyorsunuz yok beni hatırlar mı falan. Hatırlasa ne olacak? Hiçbir şey. O yüzden boşuna kafanızı bunlarla meşgul etmeyin.

Sakinecim, burada ad-soyad tarzı alınan nickler -fake konu açan üye- önyargısı taşır.
Yine -yeni üyelik- olup hız kesmeden yasak aşklı, evliyim ama için için seviyorum-unutamıyorumlu, cinsellikli, yobazlı vb. dikkat çekecek konu açmak da şüpheli hareketlerden biridir.

Bu iki özelliği de taşıyorsun. İnanak mı?

utanılacak bir şey yapmadım,senin gibiler yapar burda da taşlarsınız ancak

Tabi canım sabah akşam milletin evli barklı adamını stalklayip takıp et sonra evliyim de. Eşine acıdım ya. Adamı yara bandı olarak kullanmışsın resmen yetmemiş çocuk yapmışsın şimdi gelmiş burda o beni unutmuştur ne acı diyorsun.

10 yıl deseniz bu dediklerinizden haksız da olsanız biraz haklı pay çıkaranlar olur ama yapma be ablacım 1 ay demişsin ya 😂 4 senelik sevgilimle geçen restorantta ailecek karşılaştık bu dediklerini ben yaşamadım 🤷🏻‍♀️

Sakinecim, burada ad-soyad tarzı alınan nickler -fake konu açan üye- önyargısı taşır.
Yine -yeni üyelik- olup hız kesmeden yasak aşklı, evliyim ama için için seviyorum-unutamıyorumlu, cinsellikli, yobazlı vb. dikkat çekecek konu açmak da şüpheli hareketlerden biridir.

Bu iki özelliği de taşıyorsun. İnanak mı?
Bide atarlı giderli cevap verir bu fake üyeler genelde 😌

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X