Dudak Makyajı Ah dudaklar!! Yardım lütfen :))

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
Merhaba kızlar :) Derdim şu; dudaklarım ince, ve bundan rahatsız oluyorum. (aman en büyük derdim bu olsun)
Ben zaten burnumu yaptırdım, bir de dudak dolgusu çıkartamam başıma, kesinlikle yapay bir şeyler istemiyorum ama evde dolgunlaştırmak için yapabileceğim bir şeyler var mı sizin bildiğiniz? Lütfen yardım edin!! :p

buz kalıpları ile gecıcı cozumler uretebılırsın canım, benım de dudaklarım ınce maalesef :KK43:

benım bildigım var canım türktcem cok iyi degıl ondan yanlis yaza bılirim k.b

yumusak bıtane çokta yumusak olmasin diş firça al ,onlan dudagini masajla yuvarlak yuvarlar döndür firçayi, onu yaparken kan toplanacak ve dudaklarin kirmızi olcak bunu bı kac kere dene , en önemlısi ve daha fazla dudakların kenarini firçala

aslinda benim daha cok bildiklerim var dudak büyütme konusunda o bıldiklerımı bi türtçesıni araştirim , yazarim

ins sana yardımci ola bilirim :KK16:

sürekli kullanman gerekıyor gunde 1 kere sursen yeter zaten

Bugün dudaklarım çok güzel, nemlendirici kullanmaya başladım normal nivea'nın, bütün çizgiler gitti, renklendi bile biraz, hafiftende dolgunlaştı; bakalım bir hafta kadar kullanacağım sonra avon anew dudak dolgunlaştırıcı alacağım, daha önce kullanmıştım fena değil, tekrar deneyeceğim; çünkü kış döneminde kullanmıştım ve zaten daha dudaklarım nemlenme aşamasına yeni geçerken krem bitti, okulda da düzenli kullanamadım zaten.. Şimdi işe yarar diye umuyorum, çok kalıcı olmasa da, en azından nemlendirir ya, sağ ol ayrıca!! :KK70:

buz kalıpları ile gecıcı cozumler uretebılırsın canım, benım de dudaklarım ınce maalesef :KK43:

Aslında ince dudak da ayrı güzel, ben bunu fark ettim, sen de iyice nemlendir, görürsün zaten :) Bakımlı olunca her şey güzeldir, ben son bir kez avon anew dudak dolgunlaştırıcı deneyeceğim, o da olmazsa böyle de iyi be :KK70:

benım bildigım var canım türktcem cok iyi degıl ondan yanlis yaza bılirim k.b

yumusak bıtane çokta yumusak olmasin diş firça al ,onlan dudagini masajla yuvarlak yuvarlar döndür firçayi, onu yaparken kan toplanacak ve dudaklarin kirmızi olcak bunu bı kac kere dene , en önemlısi ve daha fazla dudakların kenarini firçala

aslinda benim daha cok bildiklerim var dudak büyütme konusunda o bıldiklerımı bi türtçesıni araştirim , yazarim

ins sana yardımci ola bilirim :KK16:

İyiymiş ya Türkçe'n :)) Ayrıca çok sağ ol, bekliyoruuummm!! :p

Senin adına sevindim :) Aslında haklısın burun psikolojik sorunlara neden olmaya başlamıştı yaptırmıştık, dudaklarım aşırı da ince değil, ama dolgun dudaklar da çok güzel görünüyor, nasıl özeniyorum bir bilsen.. Zaten ben de yaptırmayı pek düşünmüyorum, kötü olacağından değil, iyi bir doktor bulurum ama bir estetik yeter, bakalım dudak dolgunlaştırıcı kremlerden kullanacağım birini kullandım yaramadı ama... Senin bir bildin var mı?

bildiğim yok duymuştum sadece bi ara ama rujları sadece.. kremi bilmiyorum canım.

makyajla daha büyük gösterebilirsin açık renk rujlar ve parlatıcılarla. benim dudaklarım yüzüme göre epey kalın olduğundan makyajla daha küçük göstermeye çalışıyorum koyu renk ruj sürüyorum süreceksem de küçük görünmesi için. sen açık renk tonlarda ruj ve kalem kullanmalısın tam tersi.

makyajla daha büyük gösterebilirsin açık renk rujlar ve parlatıcılarla. benim dudaklarım yüzüme göre epey kalın olduğundan makyajla daha küçük göstermeye çalışıyorum koyu renk ruj sürüyorum süreceksem de küçük görünmesi için. sen açık renk tonlarda ruj ve kalem kullanmalısın tam tersi.

yapma öylee :KK70: Ya ne güzel işte, ben büyükleri, dolgunları çok severim, yazık etme ya!! :KK70:

Benimde dudaklarım Angelina Jolieninkinden farksız bende kendiminkini çok beğenmiyorum :)
Kalıcı bir şekilde dolgunluk doğal yollarla olmaz .

Kızlar ben 3 gun önce burun ameliyatı ile birlikte dudaklarıma yağ enjekte ettirdim, bandajlar hala duruyo arada acıp bakıyorum hıc olmadıgı kadar kocaman dudaklarım var ama korkuyorum ılk gun suyu bıle tatlı kaşığıyla içtim. Pipet kullanamadım, dudaklarım şuan mor, bu hafta ıyılesır dedı doktor duruma gore tavsıye edebılırım, etmeyedebılırım:21:

Kızlar ben 3 gun önce burun ameliyatı ile birlikte dudaklarıma yağ enjekte ettirdim, bandajlar hala duruyo arada acıp bakıyorum hıc olmadıgı kadar kocaman dudaklarım var ama korkuyorum ılk gun suyu bıle tatlı kaşığıyla içtim. Pipet kullanamadım, dudaklarım şuan mor, bu hafta ıyılesır dedı doktor duruma gore tavsıye edebılırım, etmeyedebılırım:21:

Nasılsın şimdi? :) İnşallah güzel olmuştur?

Kalem çevir..uzun vadede dolgunlaştırıyo.Benimkiler dolgundu iyice dolgun oldu bıraktım çevirmeyi ondan:KK37:

doğal yöntemlerle dolgunlaşacağını sanmıyorum
olsa da geçici 1-2 saatlik filan olur bence

14 yaşında mıymış ben görmemiştim bunu
burnunu nasıl yaptırmış o zaman

öyle yazmış, burnunda belki sağlıkla ilgili bir problem varsa aile izniyle yaptırmıştır :44:

buarada eski konuymuş

Son düzenleme:
X