Dudak Makyajı Ah dudaklar!! Yardım lütfen :))

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
lipcoach diye birsey var bilimsel olarak kanitlanmis, netten bakabilirsin.
Benimde dudaklarim ufak ve ince.
Koyu renkler tercih edilmemeli diye biliyorum, o yüzden hep acik renkler kullaniyorum.
Ruj yerinede mat dudak kalemi kullaniyorum. Daha Dolgun ve dogal gösteriyor.
sanirim baska yapilabilecek pek birsey yok bu konuda.

Merhaba kızlar :) Derdim şu; dudaklarım ince, ve bundan rahatsız oluyorum. (aman en büyük derdim bu olsun)
Ben zaten burnumu yaptırdım, bir de dudak dolgusu çıkartamam başıma, kesinlikle yapay bir şeyler istemiyorum ama evde dolgunlaştırmak için yapabileceğim bir şeyler var mı sizin bildiğiniz? Lütfen yardım edin!! :p

bende burnumu yaptıralı 7 gün oldu ama dudakları dolgunlaştırma konusunuda araştırdım 3 yıl kadar kalıyo ortalama sonrasında eski dudağınızdan da oluyosunuz diyo doktorlar bu riski göze alan yaptırsın diyolar açık açık ve dolgu gülümsendiğinde kendini belli ediyo ve çok kötü bir görüntü oluşuyo google görsellerde araştır bisürü sonuç çıkıyo 1 ay kadar sonrayı bekliyorum dudak kalıcı makyajı için oda ortalama 3yıl kalıyo ve daha estetik bir görüntü uzman dudak renginize uygun bir renk seçiyo yaptıran tanıdıklarım var ve çok uzum 250 tlden başlıyo fiyatlar eskisi gibi sadece dudak çevresi değil yeni teknikler tamamını yapıyolar ben rengi açılmaya başlayınca tekrar tekarar yaptırıcam yapan akrabam vardı hep ne güzel dudakları var diye düşünüyodum tam dudak rengine ten rengine uygun yapmışlar ama o bir hata yaptı bi baktım açılmış eğer o duruma gelmesini beklemeden yaptırsaydı asla anlamazdım kalıcı makyaj olduğunu farkettim ve sordum kalıcı makyaj olduğunu söyledi :KK1:

Merhaba kızlar :) Derdim şu; dudaklarım ince, ve bundan rahatsız oluyorum. (aman en büyük derdim bu olsun)
Ben zaten burnumu yaptırdım, bir de dudak dolgusu çıkartamam başıma, kesinlikle yapay bir şeyler istemiyorum ama evde dolgunlaştırmak için yapabileceğim bir şeyler var mı sizin bildiğiniz? Lütfen yardım edin!! :p

Evde dolgunlaştırma olarak bildiğim herhangi bişey yok,diş fırçasıyla yarım saat dudakları fırçalamayı duymuştum sadece.Bana kalırsa uğraşılmaz öyle şeylerle 6 ay-10 ay kalıcı dudak dolguları var.15 dakika süren bir işlem yaptır kurtul :) Çokda doğal duruyo bana göre.Doç.Dr.Serkan Yıldırım'ı öneririm bunun için...

http://youtu.be/R4IcqT7sai4

iPhone'den gönderildi.

Bal ve tarcini karistir canm sur birazcik ov bekle snra yika.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X