Ah kaynanalar yok mu ?

Ahhh o kaynanalar yok mu o kaynanalar !

• Annemi çok sever, hatta annemde onu sever onu tutar. : )

OY: 104 38,4%
  • Babamı çok sever, hatta beraber içer, tavla oynar, maç izlerler. : )

OY: 35 12,9%
  • Annemden nefret eder geldiler mi suratı iki karış olur ! : (

OY: 12 4,4%
  • Babama uyuz olur, ayrı takımları tutar ayrı siyasi görüşe sahipler ! : (

OY: 5 1,8%
  • Hepsini çok sever ! Hatta görünce acaba benden daha mı çok seviyorlar diye düşünür kıskanırım. : )

OY: 89 32,8%
  • Malesef ailemle yıldızları hiç barışmadı : (

OY: 57 21,0%
  • diğer bakınız yorum yazıyorum....

OY: 51 18,8%

• Ankete Katılan
    271
çok seviyor diye abartmayayım elbette seviyor, değer veriyor ve çok saygılı davranıyor.
ama ben nasılsın onun ailesini sevsem bile "çok seviyorum" diyemezsem o da diyemez sanırım.
kendi anne babanın yerini tutmuyor sonuçta.

Öyle aman aman bı sevgı gostermez ama sever tabı.Ben sızın gıbı bı aıleyı kaybetmekten cok korkuyorum,cok ıyı ınsanlarsınız dedıgıne göre sevıyordur herhal :kahve:

Annemi çok sever, hatta annemde onu sever onu tutar. : )
Hepsini çok sever ! Hatta görünce acaba benden daha mı çok seviyorlar diye düşünür kıskanırım. : )

bunu bilir bunu söylerim
en iyi kaynana ölü kaynanadır:1closedeyes:

demişim 2006 yilinda bekardim tabi o zamanlar:roflol::roflol:
şimdi ise kayinvalidemi çok seviyorum
Allah başimizdan eksik etmesin onu:asigim:
Benimde bir sorunum yok iyi anlaşirim eşimde sever sayar ailemi:
zemuszemus

anamin oglu kocam, bende geliniyim sanki, benden önce damadini soruyo pek severler birbirlerini :dilcikar:
benim onun ailesiyle aram,
kaynatami everince seker gibi oldu, meger kaynatam yeni gelin istermis:roflol:
ogünden beri kizim da kizim,kaynanam sagken beni hic sevmezdi demekki en iyi kaynana ölü kaynana lafi dogrumus, cadiya katiliyom:tomato:
cadida evlendi bakalim simdi ne dicek kaynanasi sagmi acap:roflol:

Yillar sonra evlendim barklandim ne tesadüftür bugün gördüm yazini
üste yazdim ne hissettiğimi hemde birlik oturuyorum şuan bilen bilir
bekarken bol keseden atip tutmamak lazimmiş:icecream:
demek ki en iyi kaynana kendini bilen gelinini seven kaynanaymiş-tatlicadiarzu-

ben gayert memnunum kayınvalidemden ...annemde damadıyla çok iyi anlaşır.bizde çapraz ateş söz konusu eşim annemle benden daha iyi anlaşır ben kayınvalidemle oğluyla olduğundan çokçok daha iyi anlaşırım..allah razı olsun herkesten ağzımızın tadı bozulmasın=)

benimki sözde cok sever ama onlar 2 bucuk saatlik bir yerden geldigi halde zevk icin yapacağı balık av islerini ertelemez nerdeyse bir iki günlük isini kendine ayırır ve babamgil bizim evde bir iki gün ancak kalır nerdeyse görüsmeden gittikleri olur nasıl sevği ve sayğıysa babamda biz oraya gittigimiz zaman bütün islerini bırakır bizi gezdirir gönlümüzü hos tutar
ama benim esimin sevği ve sayğı anlayısı önce kendine ( bencil ne olacak)

Eşimin ailesinden nefret ediyorum hepsinide at çöpe ....herşeye karışırlar bizi hala çocuk sanıyolrlar evli olduğumuzun farkında değiller herşey onların dediği gibi olsun istiyorlar .eşim eskisi gibi çocuk sanki.beni sevmiyolar zaten eşimi benden kıskanıyorlar elimizden aldın diyolar.nefret ediyorum eşim benim ailemi sever sayar çünkü benim ailem evli olduğumuzun farkında ve hiç birşeyimize karışmazlar destek gerektiği zamanda hep arkamızdalardır.eşimide çok severler.bizim büyükler biraz fazla konuşurlar nasihat verirken bilirsiniz yaşlıları..eşim hiç saygısızlık etmez sever .eşimi çok seviyorum benim onun gibi bi kocam olduğu için şükrediyorum.

Hepsini çok sever.Bende severim ailesini

Son düzenleme:
eşim benim aileme iyi davranır saygılı davranır ama kendi ailesi gelince daha bi mutlu daha bi ilgili olur aynı şeyi aslında bende yapıyorum.kaydirigubbakcemile5

kaynananın hangi falsosunu sayayım

beğendiğim misafir odasını değiştirmesinimi bana sormadan!!

kendi evinde temizlik yaptığım halde arkamdan tekrar beğenmeyip temizlik yapması!!

rahmetli ölen babamın arkasından kötü konuşması annemin yanında anneminden ondan nefret etmesi!!!

beraber gezmeye gidip beni kendi akrabalarının yanında şikayet
,karalaması etmesi!!! say say bitmez

neden kaynanayı seveyim ki ???? :eek:klava:

bu soruların cevabını inanın çok merak ediyorum sevgilimin annesi şimdilik çok iyi gayet iyide anlaşıyoruz umarım evlenince huylar (lkarşılıklı) değişmez...bakalım evlilik nasip olursa cevapları yazarım bür gün ama inşallah çok iyi anlaşırlar delikafadulden

eşim bırakın 1.derece yakınlarımı bütün sülalemle çoook iyi anlaşır 7 den 70 herkesin tek tek herşeyiyle ilgilenir ve herkes onu çok sever.bende onun ailesini seviyorum

bende pek kayınvalidemle anlaşamıyorum çok kendini beğenmiş hatta burnu kaf dağında herşeyi o bilir ben el kızıyım onun için amaaan çokta fifi ama eşim benim aileme karşşı çok iyidir ama herşey karşılıklı tabiii ailemde eşime karşı iyidir amaaaaannn napıyım yaaa ben eşimle mutluyum ya kim sallar onları:sm_cool:

eşim benim ailem bende onun ailesine çoook sıcak çok içten davranırız. mutluyuz:)))

Benim ailemin eşime karşı tutumunun %1 ini kayınvalidemden görseydim şu dünyada en mutlu gelin ben olurdum ..

X