Ahcc kullananlar ve günlük beslenme rutinimiz

hazal1595

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2014
3.308
3.015
32
Canim ben probolis aldim sabahlarin10 damla tuketiyorum imunneks tablet aldim günde bitane iciyorum sabahlari keciboyunuzu pekmezi yiyorum bi kasik gun icersin de 2 fincan yesil cay icemye ozen gosteriyorm gece kefir bir bardaj birde simdi keciboynuzunu bitsin coreknotu yagiyla sirke aldim onlara baslaiycam .hepsi bir anda fazla olur diye herseyin fazlasida zarar cunku bazilari kesip bazilarini bir sure kullaniyorum oyle yani iliksi icinde kondom kullanabilirisin dedi doktor gunluk camasir degisriryidum zaten simdi utuluyorum hijyene onem veriyrm zaten pasakli bir insan degilik.ama bu durumda.iki katina cikardim hijyen acsiindan bakalim iste bu sekilden canim
Bende yesil.cay icmeye baslayacagim birde ekinezya cayi duydum ben artik saglikli beslenip direncimizi yuksek tutup.en azindan yenecegiz . Hayir cnm bana korunma cocuk dusunuyorsan dedi birde bir yerde okumustum bulasan virus tekrar bulasir diye birsey yokmus

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 648 gün geçti.

Burcucum34

Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2019
983
207
Bende yesil.cay icmeye baslayacagim birde ekinezya cayi duydum ben artik saglikli beslenip direncimizi yuksek tutup.en azindan yenecegiz . Hayir cnm bana korunma cocuk dusunuyorsan dedi birde bir yerde okumustum bulasan virus tekrar bulasir diye birsey yokmus
Evet baska bir tipi bulasiyomus sende olan tipe bagisiklik.kazaniyosun o bulasmiyo bidaha ekinezyayi bende sordum imnueks alirken eczaci onun fazlasi zarar dedi bana aktara sordum bagiksilik guclendiri dedi

hazal1595

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2014
3.308
3.015
32
Evet baska bir tipi bulasiyomus sende olan tipe bagisiklik.kazaniyosun o bulasmiyo bidaha ekinezyayi bende sordum imnueks alirken eczaci onun fazlasi zarar dedi bana aktara sordum bagiksilik guclendiri dedi
Aynen bende fazlasinin zararli oldugunu duydum dedigin ilaci bende alayim kullanayim bir bu ahcc varmis birde

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 648 gün geçti.

Tugba220

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2019
483
119
bende sabahlari probolis arkasindan keciboynuyu pekmezi sonra kahvalti gec daha sonrasinda 1 yada 2 fincan yesil cay aksam.yemegi ne varsa evde onu tuketiyorum aslinda bol.su icmemiz lazim ama tukeymirum biraktim.bunaraalr gece yatmadan oncede kefir iciyorum gun icerisnde immuneks tablet kullaniyorum birde corek.otu yagi elmak.sikersi aldim onlara basliycam duzenli olarak benimde hpv 16 cin1 birden limon caylarimda surkeli tuketemye ozen gosteriyorum
Sizde ögrendikten ne kadar süre sonra cin 1 cıktı yasınız kaç

Burcucum34

Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2019
983
207
Sizce ne zaman bulastı
Ne zaman bulastigi konusunda bir sey yokki yani enfeksiyon nezamanan olusmus bunjnla ilgili doktor bisey soylemiyorki belki 1 sene belki 2 snee belki yeni bilmiyorum acikcasi 3 ay once saglik ocagina igne olmak icin gitim hemsirenin israriyla yaptirdim hpv testuni o seklde ogrendim doktorda onemli bisey deemdi