Ahcc kullananlar ve günlük beslenme rutinimiz

Canımm çok gecmiş olsun Rabbim sevgilini sevenlerine size bağışlasın inşallah. Çok üzüldüm. Bazen ben de öyle düşünüyorum biz bu hastalığı o kadar takıyoruz ama allah başka dert vermesin bu o kadar da önemli değil diye. :KK43:
Tsk ederim.canim evet dun geceden beri okadar bos seyelri dert ediyormusuz sasriyorum amin sag saglim cikicak buna inaniyorum sagol canim🙏😭😭😭

Gecmiş olsun canım, inşallah bebişin de olacak önce şu virüsten bir kurtulalım da. Eşin de ahcc içiyor mu canım. Bu sürecte cinselliğe de ara verdiniz mi? Bi de doktorunun ismini de yazar mısın bizlere de öneri olmuş olur.
Cinselliğe bir süre ara verdik ameliyattan sonra yaklaşık 1 ay kadar şimdi daha iyiyiz eşimde ahcc kullanıyor 3 ay sonra kontrole gideceğiz inşaallah sonuçlar iyi temiz🙏

Ben ahcc kullanmaya bugün basladım. Gelişmeleri size yazarım ilerleyen zamanlarda. Bunun yanında beslenmemde çokta ekstra bir şey yapmıyorum. Sabah kahvaltısında 3 biber 2 salatalık biraz taze nane domates soya filizi 1 haşlanmış yumurta ve bol bol penir vardı bugün ^^ Akşam da neler tükettiğimi yazarım. Bu arada yeşil biber c vitamini açisından çok zenginmiş ve her sabah kahvaltıda öneriyorlar
Merhabalar, sizin HPV var mıydı? Ve ne kadar sürede vücuttan attınız?

Bence günde bir kaşık sirkeden bir kaşık çörekotundan bir zarar gelmez. Ben hergün çörekotu ve sirkeyi aksatmadan tüketiyorum sabahları. Akşam da propolisle imütoru alıyorum.
Selam canım. sende hpv16 ve ne çıkmıştı acaba_ atlattın mı ve neler tükettin?

Selam canım. sende hpv16 ve ne çıkmıştı acaba_ atlattın mı ve neler tükettin?
Merhaba canım bende düşük riskli tip vardı hala var mı bilmiyorum ama haziranın 7sinden bu yana hiç siğil cıkmadı yani yaklasık 4,5 aydır siğilsizim. Ahcc kullanımımın son ayındayım. Aşılarım bitti. bir ay içinde tekrar test yaptıracagım. İnşallah negatif sonucumu sizlerle paylasırım.

arkadaşlar merhaba. sabah ahcc öğlen 1 adet ımmunex aksaşm da propolis içsem çok mu fazla olur sizce?

arkadaşlar merhaba. sabah ahcc öğlen 1 adet ımmunex aksaşm da propolis içsem çok mu fazla olur sizce?
Doktora sorun lütfen. Kendi başınıza yapmayın her vücut aynı tepkiyi vermez. Ben sordum doktora ahcc bir de bir jel vardı onu sordum hayır dediler .Ya zaten onlar kesin çare olsa tüm doktorlar söylerdi. Çünkü bu virüs çıkıyor bu vücuttan bir şekilde. İlaçları değil ama düzenli ve sağlıklı beslenin. Bol spor yapın. Mutlu olun. İnanıın hiçbirşey kalmaz

Doktora sorun lütfen. Kendi başınıza yapmayın her vücut aynı tepkiyi vermez. Ben sordum doktora ahcc bir de bir jel vardı onu sordum hayır dediler .Ya zaten onlar kesin çare olsa tüm doktorlar söylerdi. Çünkü bu virüs çıkıyor bu vücuttan bir şekilde. İlaçları değil ama düzenli ve sağlıklı beslenin. Bol spor yapın. Mutlu olun. İnanıın hiçbirşey kalmaz
ahcc yi doktorum onerdi zaten , onerileriniz icin tesekkur ederim :)

Fazla olmaz canım. Ben ve eşim de o şekilde kullanıyoruz sadece imünex değil imütor kompleks kullanıyoruz. Gecmiş olsun
Sizlere de gecmis olsun. Propolis normalde 20 damla diyor ama ben tek ogun 10 damla halinde alacagim. Baska gunluk rutininizde neler var acaba ?

Sizlere de gecmis olsun. Propolis normalde 20 damla diyor ama ben tek ogun 10 damla halinde alacagim. Baska gunluk rutininizde neler var acaba ?
Bana da doktorum önerdi ahccyi. Bazı doktorların hiç haberi bile yok ahccden deflagyn’den o nedenle de önereniyorlar muhtemelen.. bir doktoruma ben bahsettim o ne aşı mı dedi bana, sonra bir ay sonra başka bir şey için gittiğimde ahccyi araştırmış ve bana önerdi deneyebilirsin dedi ama kesin bilgim olmasa da şans verilebilir dedi. O an büyük mutluluk yaşadım :)

15 damla kullanıyorum ben de. Eşim 20 damla olarak kullanıyor(beeo up kullanıyoruz cünkü onun propolis oranı yüksek). Onun dışında yeşilçay içiyoruz 3-4 fincan ancak bazen yoğunluktan içemediğimizde yeşilçay ekstratı kullanıyoruz. Muhakkak her aksam kefir içine çörekotu zerdeçal karabiber atıp içiyoruz. Karabiber zerdeçalın emilimini arttırıyor. Kefiri evde mayalıyorum. Yemeklerin yanına ev turşusu ekliyorum artık ve evde mayaladığım yoğurt. Haftada bir balık yemeye çalısıyoruz ama o malesef 2 haftada bir e cıkıyor :KK43: günde bir tane maden suyu içiyoruz. Artık hep evde yemek yapıyorum ve haftada en az 2 gün spor yapıyoruz.
Bu şekilde 8 aydır asla hasta olmadık, bazen hasta olacak gibi hissediyorum ama hasta olmadan düzeliyorum..ben bir yılım dolduğunda test yaptıracağım inşallah herkesss negatif olur ☺️🙏🏼

Amaç bağışıklık sistemini artırmak ve Hpv Yi vücuttan atmaya yardımcı olmak , olduğu İçin Ahcc ye alternatif olarak Dr um kullanabilecek başka bir ürün önerdi.

X