Ahcc kullananlar ve günlük beslenme rutinimiz

s

sigil olan arkadasim corek otu keten tohumu zerdacal tukeeti ona iyi geldi 2 ayda sigiller yook oldu ama aldara da kullandi
Canım bende de 2 tane siğil çıktı dondurdum sonra beslenmeme dikkat etmeye başladım bi hafta önce elime bi siğil daha geldi ama şimdi bi haftada siğilin boyutu baya küçüldü😻 bakalım böyle kendiğiliğinden geçer inşallah. Peki senin tekrar testin ne zaman☺️

Canım bende de 2 tane siğil çıktı dondurdum sonra beslenmeme dikkat etmeye başladım bi hafta önce elime bi siğil daha geldi ama şimdi bi haftada siğilin boyutu baya küçüldü😻 bakalım böyle kendiğiliğinden geçer inşallah. Peki senin tekrar testin ne zaman☺
canim ben ocak ta ogrendim subatta kolposkpo.yapildi simirim temiz di hpv 16 vardi sonra cin1 oldugunu ogrendim 6 ay sonra dedi agustosa denk geliyo agustos 21inde hayirlisiyla sonra ki 6 aysonrada hpv testi dedi yani bende gorunurde sigil yok elimde gelmiyo yada var ben farkedeyorum belkide

c
Canım bende de 2 tane siğil çıktı dondurdum sonra beslenmeme dikkat etmeye başladım bi hafta önce elime bi siğil daha geldi ama şimdi bi haftada siğilin boyutu baya küçüldü😻 bakalım böyle kendiğiliğinden geçer inşallah. Peki senin tekrar testin ne zaman☺
canim sende sadece sigilmi var peki

canim ben ocak ta ogrendim subatta kolposkpo.yapildi simirim temiz di hpv 16 vardi sonra cin1 oldugunu ogrendim 6 ay sonra dedi agustosa denk geliyo agustos 21inde hayirlisiyla sonra ki 6 aysonrada hpv testi dedi yani bende gorunurde sigil yok elimde gelmiyo yada var ben farkedeyorum belkide
Ayyy
c

canim sende sadece sigilmi var peki
Ayy inşallah Ağustos’ta temiz bir sonuc ve sonrasında da negatif hpv testi☺️🙏🏼 Canım ben 3 hafta önce smear ve hpv yaptırdım smear temiz cıktı. Hpv testinin sonucları bir haftaya cıkar. Riskli tip cıkarsa muhtemelen kolposkopi yapılır bakalım☺️

Ayyy

Ayy inşallah Ağustos’ta temiz bir sonuc ve sonrasında da negatif hpv testi☺🙏🏼 Canım ben 3 hafta önce smear ve hpv yaptırdım smear temiz cıktı. Hpv testinin sonucları bir haftaya cıkar. Riskli tip cıkarsa muhtemelen kolposkopi yapılır bakalım☺
insallah tertemiz cikar sonuclar ciiikinca mutlaka yaz beklemek yorucu gercekten

insallah tertemiz cikar sonuclar ciiikinca mutlaka yaz beklemek yorucu gercekten
Yazıcam canım merak etme. İyi de cıksa kötü de cıksa hep beraber kurtulacağız bu hpvden☺️🙏🏼 Bugün ben sabah sirkeli suyumu içtim sonra brokoli ve havuc hasladım kahvaltıya onun dısında biber yedim 3 tane. Sonrası normal kahvaltım. Kahvaltıdan 1 2 saat sonra mevye yedim. Birazdan da yeşil çay içerim☺️ Bugün aksama bıraktığım yoğurt zerdeçal çörekotu.

Yazıcam canım merak etme. İyi de cıksa kötü de cıksa hep beraber kurtulacağız bu hpvden☺🙏🏼 Bugün ben sabah sirkeli suyumu içtim sonra brokoli ve havuc hasladım kahvaltıya onun dısında biber yedim 3 tane. Sonrası normal kahvaltım. Kahvaltıdan 1 2 saat sonra mevye yedim. Birazdan da yeşil çay içerim☺ Bugün aksama bıraktığım yoğurt zerdeçal çörekotu.
tabiki canim bu sefer temiz cikmasa ondan sonrakilerde mutlaka temiz cikicak bende kahvaltmi yaptim normal kullandigim seyleri kullandim bakalim insalalh herkes temiz sonuvlar alir🙏🙏

merhaba hanımlar, bende de hpv 16 ve smeear da ascus çıktı, geçen cuma kolposkopi ve biyopsi yapıldı . sonucunu bekliyorum yarın çıkacak umarım . dr şu anda biyopsi sonucuna bakacaz sonrasına göre öneride bulunacağım dedi bana. ancak ben zencefil zerdeçal tabletine başladım15 gündür akşamları içiyorum . başka da kullandığım bir şey yok şimdilik.

birde bayanlar bu hpv gebeliğe engel mi, ben iki kez düşük yaptım 4 ay arayla bu arada hpv 16 pozitif öğrendim. kafamda deli sorular :KK43:(

merhaba hanımlar, bende de hpv 16 ve smeear da ascus çıktı, geçen cuma kolposkopi ve biyopsi yapıldı . sonucunu bekliyorum yarın çıkacak umarım . dr şu anda biyopsi sonucuna bakacaz sonrasına göre öneride bulunacağım dedi bana. ancak ben zencefil zerdeçal tabletine başladım15 gündür akşamları içiyorum . başka da kullandığım bir şey yok şimdilik.
Gecmiş olsun canım yeşilçay da tüket yoğurt kefir ve çörekotu da iyi olur.. umarım en kısa sürede atlatacaksın üzme kendini☺️🙏🏼 Hayır gebeliğe engel değil tabiki sadece siğiller artıyor gebelikte onun dısında normal doğum önermiyor doktorlar aktif siğil varsa sanırım. İnşallah sonucların güzel gelir🙏🏼

Gecmiş olsun canım yeşilçay da tüket yoğurt kefir ve çörekotu da iyi olur.. umarım en kısa sürede atlatacaksın üzme kendini☺🙏🏼 Hayır gebeliğe engel değil tabiki sadece siğiller artıyor gebelikte onun dısında normal doğum önermiyor doktorlar aktif siğil varsa sanırım. İnşallah sonucların güzel gelir🙏🏼
siğil yok bende ikinci çocuk için tahlil tetkik yaptırırken tesadüf öğrendim. aslında hiçbir belirti de yoktu bazen ilişki sonrası pembemsi kanama oluyordu o kadar . yeşil çay sürekli içerim zaten , sağlıklı beslenirim sayılır.

yoğurdu kendim mayalarım evde. düzenli olmasa da tüketirim onu da .
Çok iyi öyleyse canım. Ama sende varsa eşinde de vardır. Genelde bu durumda 6 ay kadar cinsel perhiz ve tedavi öneriyorlar. Yani 6 ay sonunda test yapıp negatifi aldıktan sonra devam ediliyor normalde cinselliğe çünkü sürekli eşten eşe bulaş olmaması adına.

Çok iyi öyleyse canım. Ama sende varsa eşinde de vardır. Genelde bu durumda 6 ay kadar cinsel perhiz ve tedavi öneriyorlar. Yani 6 ay sonunda test yapıp negatifi aldıktan sonra devam ediliyor normalde cinselliğe çünkü sürekli eşten eşe bulaş olmaması adına.
dr a sordum biz sürekli birbirimize bulaştıracakmıyız diye, seni tedavi edince sorun kalmayacak dedi . biyopsi sonucuna göre aşı da yapılacak bana

birde bayanlar bu hpv gebeliğe engel mi, ben iki kez düşük yaptım 4 ay arayla bu arada hpv 16 pozitif öğrendim. kafamda deli sorular :KK43:(
Benim iki oglum var 13 yıllık evliyim ilknoglum 3.5 YASINDA 9 sene sonra 2.tüp bebek tedavimde oldu.sonra dondurdugum embriyolarla bir deneme daha yaptım ikinci için olmadi sonra hpv16 olduğumu öğrendim kadın doğum doktorum çocuk daha yap dedi ama normal olmuyordu 3.tüp de olmamıştı.ve bir mucize normal yolla 3.tüp denememden 9 ay sonra oldu şimdi 8 aylik.hpv gebeliğe engel değil hatta doktorlar her ihtimale karşı bebek istemeyenlere yapın diyorlar

X