ahh eşşek herif ! (part 2)

önce okuduğunuzu düzgün anlayın.
ben hostese alkolik demedim.
ve sizinle karşılıklı münakaşaya da girmek istemiyorum.
seviyemi koruyup iyi günler diliyorum size :KK34:

alkolik bir insana da alkolik dediğinde, hakaret mi etmiş oluyorsun?

Çevirin kazı yanmasın... Alkolik bir insana demişsiniz neyi inkar ediyosunuz. Her neyse bende sizinle daha fazla muhattap olmicam iyi günler.

Anlıyorum ama konu sahibi de sence instagramda takip etmek dışında hostes hanımı tanıyor mu? Yani o da bilip bilmeden alkolik demiş. Teşhirci kelimesini ise hangi amaçla kullandığı malum. Tatil yerinde paylaştığı resimlere istinaden demiş. Yani bu da hakaret değilse ilkokul çocuğu gibi salak deseydi o zaman mı hakaret olacaktı.

işte sizde hostesi tanıyıp tanımadığını bilmiyorsunuz.
bilip bilmeden mi demiş onuda biz bilmiyoruz.
tatil yerinde ne tür resimler paylaşmış sonra
tatil resimlerinde bahsettiğiniz resimlere bakarak mı teşhirci demiş
onuda biz bilmiyoruz.açıkçası bahsettiğiniz resimleri merak edipte
tek tek arayıp bakmadım bilmiyorum.

ben rahatsız olduğum konuyu yazdım.
burda konu sahibinden çok sizler fişekliyorsunuz.
ve bazıları o kadar emin ki kasıtlı yapıldığına bende burdan diyorum ki,nasıl
bu kadar emin konuşabiliyorsunuz?

anlaşılmışımdır umarım.
karşılıklı laf dalaşına da girmek istemiyorum.
sizin için yazmadım bunu uslubunuz gayet seviyeli.
kişi anlamıştır umarım tekrar saygılar :KK34:

Canim kusura bakma ama bu ne bicim bi iliski. Kim inanir bir kizin sevdigi bir sevgilisi varken eski sevgilisi ile konustuguna. Ya inandiriciligin sifirdir ya da seni basit goruyordur uyarayim. Her 2 sekilde de bu muhabbete hemen bi son ver. Adami istiyosan olgun bi insan gibi soyle iliski yasiyosan yasa ya da ayril ve gorusme konusma. Bu sekilde cok komiksin haberin olsunn...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

alkolik bir insana da alkolik dediğinde, hakaret mi etmiş oluyorsun?

benimde ısrarla yazma nedenim siz deşifre ediyorsunuz ısrarla

kişi neyse karşısındakini de öyle görürmüş
başka söze gerek yok sanırım :18:

senin ne kadar naif ve ince bir insan olduğunu bilmesem ben bile inancam canım ya :))
gülüp geçtim .. yanlış anlamaya odaklnamış arkadaşlar anlaşılan ...

Offff offff neler oluyor burda? Konusahibi hesaplarini gizlemekle ugrasiyor heralde :KK1:
Hostese haber salan oldumu?
Sonu nereye varacak acaba? :26:
Eger okuyorsan bu yaziyi "Aysu", büyüde gel bence, belki ozaman karsi cinste seni ciddiye alir... :KK14:

Ohoo konu nerelere gelmis! Şok oldum!

Sabah telin sarji az diye okuyamamistim fakat goz gezdirdigim kadariyla ilk dusuncem:
Yazi gibi sizin konusmalarinizin da fazla uzamis olduguydu.

Bazen insan suurunu kapanmis gibi davranabiliyor (resme kitlendim demende oldugu gibi) fakat onu kiskandirmak zorunda degilsin ki.
Birak ne halleri varsa gorsunler.

Anliyorum aldatilmak asıl koyan.
Fakat o kizi suclamana gerek yok. Kabul etmek istemesen de, yakistiramasan da tum sorun "seviyorum" dedigin kiside maalesef.
Hele isin cinsellik boyutunu paylasacak kadar yuzsuzlesmesi ve senin yazdigindan anladigim kadariyla da piskince gulmesi... sinir katsayisini arttiriyor insanin.
Nasil 9saat bu adamin sesine katlandin ki? :KK43:

Uzun suredir ilk defa seni bu kadar heyecanlandiran biri olmus olabilir fakat bu iliskiden hayir bekleme mrsfreesia.

Nasil desem, alinmani istemiyorum... cok uyanik gibi gozukuyorsun ama eline seker verilip kandirilacak cocuk gibi safca bakiyorsun bu olaya.
Su anlattiklarini bi genckiz sana anlatsa once fena sekilde hiddetlenirsin fakat konunun gobeginde kendin olunca goremiyorsun dogal olarak.

Onlari tum hesaplardan ve telden engellemeni ve kapinda kul kole bile olsa yuzune bakmamani tavsiye ederim.
Yoksa bu hikaye 3, 4... devam edip gidecek.

Onun o hadsiz cumlelerine teli yuzune kapatmak yerine sanki askerlik arkadasi gibi konusmaya calismana bile hayret ettim. Neden kendini zorluyorsun?
Yapma, bu sekilde sadece kendine yazik edersin...

Sirf liselerdekine benzer tatli bir heyecanla basladiniz diye ona uyup devamini getirmek zorunda degilsin...
Seni sen olmaktan cikariyor bu cocuk. Uzak dur...

O değil de bence konu sahibi ya baştan bir şeylerin farkındaydı ya da daha sonradan tüm hesaplarını gizlemiş.
Ama her şeyden habersiz hostesin tüm fotoları açıkta. Yazık kıza bence de haberinin verilmesi gerek en azından hesabını gizler ne bileyim ben olsam bilmek isterdim.

Ikinci şok yanitlara!

Yahu hanimlar konusahibini yerden yere vurun yanlis yapti diyin vs.
Fakat desifre amaci gutmeyi anlayamadim. Nasil bi cikarimdir bu?

Okurken aklimin kosesinden bile gecmedi ordan oraya ismini yazmak.
Yorumlari okuyunca bile merak etmedim ayrica.

Hem kendiniz ariyorsunuz hatta nasil bulunacagina dair yol gosteriyorsunuz hem de "bu kizin amaci belli" diye yorum yapiyorsunuz. Az insaf.
Bi de kul hakkindan bahsedilmis, acaba kesin olmayan seylere insanlarin eminim demesi ne oluyor?

Kaldi ki kendi adini da yazmis, bi insan "dusuncesizlik" etmis olabilir detay vererek fakat onlarin bulunmasini isteyen kisinin kendi hakkinda da bilgi vermesi nasil bir mantiktir?!

Ilk yorumlar gayet normalken bir kisinin desifre demesiyle hurraaa konu degismis.
Konu sahibinin hatalari var fakat bu konuda yorum yapan insanlar da bir o kadar hatali bence.

Ikinci şok yanitlara!

Yahu hanimlar konusahibini yerden yere vurun yanlis yapti diyin vs.
Fakat desifre amaci gutmeyi anlayamadim. Nasil bi cikarimdir bu?

Okurken aklimin kosesinden bile gecmedi ordan oraya ismini yazmak.
Yorumlari okuyunca bile merak etmedim ayrica.

Hem kendiniz ariyorsunuz hatta nasil bulunacagina dair yol gosteriyorsunuz hem de "bu kizin amaci belli" diye yorum yapiyorsunuz. Az insaf.
Bi de kul hakkindan bahsedilmis, acaba kesin olmayan seylere insanlarin eminim demesi ne oluyor?

Kaldi ki kendi adini da yazmis, bi insan "dusuncesizlik" etmis olabilir detay vererek fakat onlarin bulunmasini isteyen kisinin kendi hakkinda da bilgi vermesi nasil bir mantiktir?!

Ilk yorumlar gayet normalken bir kisinin desifre demesiyle hurraaa konu degismis.
Konu sahibinin hatalari var fakat bu konuda yorum yapan insanlar da bir o kadar hatali bence.

Ben de aynısını dedim ama inanmadılar:KK70:
Bilerek deşifre ettiğini düşünmüyorum şahsen kızın

Ben de aynısını dedim ama inanmadılar:KK70:
Bilerek deşifre ettiğini düşünmüyorum şahsen kızın

Aynen!
Hem desifre etse eline ne gececek ki? Kk da kizi kotulediler ee sonra?
Konusahibinin kendisi de desifre olmadi mi? Ayni sozler kendisi icin de soylenmedi mi?
Insan hic bilerek yapar mi boyle seyler yahu.
Fakat detay vermesi akilsizlik deniyorsa, katiliyorum.

Kk yi kucumsemiyorum fakat dunya burdan ibaret degil...
Insanlarin yorumu iyi olsun kotu olsun ne farkeder incilerimiz mi dokuluyor?
Eger bir kisiyi rezil etmek veya zarar vermek istesem kk da desifre etmek gibi bir plandan ziyade can atici seyler dusunurdum sahsen.
Fakat biraz vicdan biraz usengeclikten kilimi bile kipirdatmam bu ayri konu :)

Konu sahibinin deşifre amacı güttüğünü sanmıyorum . Konu nereden nereye gelmiş ve kendisi çok sık giremiyor kk ya eğer konusu kapanmazsa cevap vereceğine eminim .
Ama olan o hostes kıza oldu buda bir gerçek hakaretten dava bile açabilir kanımca :KK31:

işin tuhaf yanı ziyaretçi yoğunluğu azalmadı konu açıldı açılalı bişiler var ama ne :KK14:

hostes kıza kimse ulaştı mı ? hem konu sahibi hem bugra denen kişi hemde hostes hanım deşifre oldu burda ? histagramdan hepsini de buldum kimse ulaşmadıysa ben en azından hostes kıza ulaşıcam.. ben olsam hakkımda böyle yazılanlar varsa ögrenmek isterdim kimsenin kimseyi böyle ayrıntılı yazıp deşifre etmeye hakkı yok .

merak etmiştim ama vazgeçtim ....

Son düzenleme:
hostes kıza kimse ulaştı mı ? hem konu sahibi hem bugra denen kişi hemde hostes hanım deşifre oldu burda ? histagramdan hepsini de buldum kimse ulaşmadıysa ben en azından hostes kıza ulaşıcam.. ben olsam hakkımda böyle yazılanlar varsa ögrenmek isterdim kimsenin kimseyi böyle ayrıntılı yazıp deşifre etmeye hakkı yok .

katılıyorum :KK31: ınstagram hesabım olsa bende ulaşırdım :KK19:

Konuyla neden hala kimse ilgilenmedi merak ettim.Ya bir yandan da hostes kızın hayatını karartmaya gerek yok diye düşünüyorum ben ne bileyim..
Konu sahibi ortaya çıksın diye bunları yapmadı gibime geliyor.Ama yanlışlar var mı var.Etiketleri koymasaydı burda bakmayı akıl eden olmasaydı olay buraya gelmezdi.

Konuyla neden hala kimse ilgilenmedi merak ettim.Ya bir yandan da hostes kızın hayatını karartmaya gerek yok diye düşünüyorum ben ne bileyim..
Konu sahibi ortaya çıksın diye bunları yapmadı gibime geliyor.Ama yanlışlar var mı var.Etiketleri koymasaydı burda bakmayı akıl eden olmasaydı olay buraya gelmezdi.

Isim Soyisim vermekle o etiketleri vermenin, hele hele fotograglsrindaki tum ayrintilari tarif etmenin arasinda hiçbir fark yok bence. Adini soyadini yazsaydi faceten bakilirdi muhakkak, bakilmaz miydi?
boyle olunca da instagramdan bakildi.ayni sey diye düşünüyorum.
bir de hostes bayanin haberi olmamali bence.burdaki bir geyik ugruna sacmasapan.şeyler yaşamasına hic gerek yok .
konu sahibi bilmeden yaptiysa (?) Onun icin de cok asagilayici olur.

Son düzenleme:
X