ahh eşşek herif ! (part 2)

beni ilgilendirmez ama sizi de ilgilendirmiyor.
ben merak edipte bakmadım bile merak edipte ısrarla yardım isteyenlere yazın siz.
ve hala ısrarla isim sormalar felan nerden buldunuz demeler.
sinir olduğum konu bu, ayrıca konu sahibi değil
deşerek hostes hanıma sizler kötülük yapıyorsunuz.
madem çok düşünüyorsunuz ya haber verelim felan diye
bende yazayım dedim!
ayrıca konunun tamamını da okudum,hakaret olarak neyi algıladınız pardon?
hostesin ne yaptığı da beni zerre ilgilendirmiyor.
niye yazdınız onuda anlamadım.

senin hostes de alkolik, teşirci ve üstüne bir de utanmadan cirkin !

hakaret etmedi dimi :KK9: doğru düzgün okuyunda ondan sonra gelin.
Yazma sebebimde ısrarla konu sahibi hakaret etmedi diyip duruyosun etmemiş hali buysa bide etseydi nolurdu acaba????

hostes aysu ve buğra 3ünüde gördüm.. konu sahibesi arkadaşın bu konuyu hostes bayanı ifşa etmek amacıyla yazdığına inanmıyorum çünkü kendisi ve eski erkek arkadaşıda yazının içinde bile bile yapabileceğini düşünmüyorum.. eğer ki bilerek yapmışsa bile dallandırıp budaklandırmanın bi manası yok arkadaşlar yönetim bununla ilgili en iyi kararı verir zaten

Hey gidi konu sahibi hey.
Millet uctu burada.
Bugra abimiz, hostes kizkardesimiz gibim bir sey oldu.
O kadar ailedeniz.

Hostes hepimizin bacisi:))
Bugra kotu kalpli ergen,
konu sahibi belki deneysel bir calisma icinde, eski konularini da biliyorum, yakistiramadim bu hareketi kendisine.kotu bir sey yazmak istemiyorum,
belki bu uclu birlikte tez yaziyordur da bizi yemlemislerdir:)))

Yazma sebebimde ısrarla konu sahibi hakaret etmedi diyip duruyosun etmemiş hali buysa bide etseydi nolurdu acaba????

Selam:)))( yahu telefondan smiley yapamamak ne kotu:))
Biraktigimiz yerden sonra konu iyice cosmus, Allah sonuni hayra çıkarsın.

bence linki buğra'ya atın. über çekici yakışıklı gencimiz seks hayatının burda onlarca kadın tarafından okuduğunu görünce ne hissedicek acaba kesin gururlanır ahahaha

alkolik bir insana da alkolik dediğinde, hakaret mi etmiş oluyorsun?

benimde ısrarla yazma nedenim siz deşifre ediyorsunuz ısrarla

kişi neyse karşısındakini de öyle görürmüş
başka söze gerek yok sanırım :18:

Selam:)))( yahu telefondan smiley yapamamak ne kotu:))
Biraktigimiz yerden sonra konu iyice cosmus, Allah sonuni hayra çıkarsın.

Selam :KK1: evet yazmıycam diyorum yazmıycam diyorum ama tutamıyorum kendimi ortalık fena karıştı konu sahibide kayıp polisemi haber versek napsak :KK1:

bugra simpsonları cok severmiş cocukluğundan beri, arabasında da hommer simpson'ın bir minik maskotu vardır. hostes bir foto paylasıyor, kendi arabasının direksiyonunda güller ve yanında bu cizgi filmdeki hommer simpson'ın esi olan mavi kafalı hatunun maskotu. altına yapılan; ''kanka hayırdır ne iş?'', ''ooo hayırlı olsun uzak kalmısız mevzudan..'' yorumları ve bugra'nın abazanca layklaması. (bir milyon kere bugra dedim google a bugra yazınca en üstte burası cıkacak :)) içim kan ağlıyor bakmayın güldüğüme.

google da Buğra ismini arattığımız zaman çıkanlar pek mesele değil de,
diğer ayrıntılarıyla anlattıklarınızı aratmaya kalktığımızda çıkacaklar oldukça büyük mesele..

konunun gidişatına, ilerleyen sayfalara baktığımızda da
bana kalırsa bu hikayeden çıkabilecek en iyi sonuç ;

Günümüz kadınları, teknolojiyi layıkıyla kullanmakta :KK51:

Son düzenleme:

Size diycek bi laf yok :KK14: garip mantığınızla iyi günler size :KK3:

Yazinin belki 10 da birini okuyabildim ve gina geldi,arkadasim bosver yahu kendine eziyet etme burda romanlar yazarak,irtbatini kes olsun bitsinnn.

dirim konu sahibinin belki de cidden birini hedef göstermek için yazmadığı konusunda haklısın, insanların abartıp bu hale getirdiği konusunda da haklısın ama yapma etme teşhirci demek de hakarettir. Ayrıca hostesin alkolik olması ile ilgili kesin bildiğin bir şey mi var da alkoliğe alkolik denir diyorsun?

Son düzenleme:
kimin ne haddini konu linkini o kişiye göndermek iyi misiniz ya...

dirim konu sahibinin belki de cidden birini hedef göstermek için yazmadığı konusunda haklısın, insanların abartıp bu hale getirdiği konusunda da haklısın ama yapma etme teşhirci demek de hakarettir. Ayrıca hostesin alkolik olması ile ilgili kesin bildiğin bir şey mi var da alkoliğe alkolik denir diyorsun?
ben hosteside konu sahibinide tanımıyorum.
konu sahibi alkolik demiş.alkolik mi onu da bilmiyorum.
alkolik dediği içinde hakaret etti demiş bayan.
eğer alkolikse dedim,alkoliktir demedim.

Hostese alkolik demenizden kişi karşısındkaini kendinden bildiğini fark edemedim kusura bakma haklısın hemde çok :KK14:

önce okuduğunuzu düzgün anlayın.
ben hostese alkolik demedim.
ve sizinle karşılıklı münakaşaya da girmek istemiyorum.
seviyemi koruyup iyi günler diliyorum size :KK34:

ben hosteside konu sahibinide tanımıyorum.
konu sahibi alkolik demiş.alkolik mi onu da bilmiyorum.
alkolik dediği içinde hakaret etti demiş bayan.
eğer alkolikse dedim,alkoliktir demedim.

Anlıyorum ama konu sahibi de sence instagramda takip etmek dışında hostes hanımı tanıyor mu? Yani o da bilip bilmeden alkolik demiş. Teşhirci kelimesini ise hangi amaçla kullandığı malum. Tatil yerinde paylaştığı resimlere istinaden demiş. Yani bu da hakaret değilse ilkokul çocuğu gibi salak deseydi o zaman mı hakaret olacaktı.

X