Ahmet İslam burun estetiği

Merhabalar uzun zamandır sayfaya girmediğinden mesajları görmemişim sorulara genel bir cevap vereyim 😊.
Burun deliklerimde ki asimetri düzeldimedi maalesef ve burun ucum tam ortada değil çok hafif sola doğru burnumun bir kenarı da diğerinden daha kalın ve eğimli yani totalde asimetrik maalesef hala.Bu hafta lokal anestezi ile Dr Ahmet İslam düzeltme yapacak yani tamamiyle kusursuz olacağını beklemiyorum ama inşallah bu halinden daha iyi olur

Merhaba suan nasılsıniz, burnunuz toparlandi mı? Ben de Ahmet İslam'a ameliyat olmayı düşünüyorum, bu yüzden ameliyat olanların elde ettiği sonuç önemli. Ameliyat öncesi de böyle bir kayma sorunu var mıydı?
Hayır maalesef burnumdaki bi asimetri yoktu ameliyattan sonra oldu

Ben de bu doktoru eledim, revizyon olacaklar iyi dusunsun. Daha once revizyon icin tavsiye vermistim ama aman ha :) cok cok kotu bir burnunuz varsa, onu normal bir burna getirir belki ama hafif sorunlu burunlar yaklasmasin.

Hayır maalesef burnumdaki bi asimetri yoktu ameliyattan sonra oldu
Benim de şuan yüzümde hafif bir asimetri olmasına rağmen burnumda ve burun deliklerimde hiç asimetri yok, bu yüzden ben de korkuyorum ameliyat sonrasında oluşmasından. Ahmet hocaya revizyon olan biri daha vardı burada, ona da retainer kullanmasını önermiş ama sanırım onlar eşitlemeye pek yardımcı olmuyor

Ben de bu doktoru eledim, revizyon olacaklar iyi dusunsun. Daha once revizyon icin tavsiye vermistim ama aman ha :) cok cok kotu bir burnunuz varsa, onu normal bir burna getirir belki ama hafif sorunlu burunlar yaklasmasin.
Siz neden elediniz acaba? Ben de burada ameliyat sonrası asimetri oluştuğunu söyleyen iki üç kişiden sonra temkinli yaklaşıyorum kendisine

Merhaba, ben 1 ay önce Ahmet beye ameliyat oldum sizin problemlerinizin aynısı bende de var .
Düzelme oldu mu ? Burun deliklerim canımı çok sıkıyor. Yanıtlarsanız çok sevinirim
Merhaba, ben de kendisini düşünüyorum. Durumunuzda olumlu bi gelişme oldu mu, öncesi-sonrası resim paylaşmanız mümkün mü?

X