Aile dizimi terapisi

hln09

Şeytanın avukatı
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2022
2.889
8.583
33
Kızlar merhaba, Aranızda aile dizimi terapisi alan ve aldığı konuyla alakalı bir çözülme yaşayan var mı? Özellikle Aynur Tümeni gördüm konuyla alakalı en mahir olarak . Tecrübe ve süreçlerinizi bekliyorum.

Ben katılmıştım fakat bahsettiğiniz kişi ile değil. Ben fayda gördüm
rica etsem burdan genel olarak veya bana msjla özel olarak biraz bahsedebilir misiniz nasıl ilerliyor nedir ne değildir ve kimden aldınız

Takip için geldim
Aynur Tümeni duydum isim oalrak da
Birde Can Aydoğmuşun tavsiyesi vardı ama kimdi hatırlamıyorum
Feride ünlü gursoydur. Hem karakteri hem de bu alandaki yetkinligi ile üst siralara yerleşmiştir benim için. Herkesi arastirin ama birde bu kadıni arasitirin derjm. Can aydogmus 15 senedir bu terapiyi aldigini ama hicbirinin Feride Ünlü Gursoy'dan aldigi enerji çalışması kadar etkili olmadığını söylemiştir. Bu gunlerde bodrum da dizim acmaya devam etmektedir.

Feride gursoydur. Hem karakteri hem de bu alandaki yetkinligi ile üst siralara yerleşmiştir benim için. Herkesi arastirin ama birde bu kadıni arasitirin derjm. Can aydogmus 15 senedir bu terapiyi aldigini ama hicbirinin Feride Ünlü Gursoy'dan aldigi enerji çalışması kadar etkili olmadığını söylemiştir. Bu gunlerde bodrum da dizim acmaya devam etmektedir.

X