Aile evinden bunaldım

ogretmenhanim34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2024
271
-51
20
Herkese iyi geceler arkadaşlar bu sıra çok zor bi dönemden geçiyorum ve ailem destek olmak yerine köstek oluyor iyi bir bölümdeyim bölümümü seviyorum dersler yoğun zaten üstüme geliyorlar daha az önce kavga oldu abim olacak şahıs üniversiteden arkadaşımla görüntülü konuşurken arkadaşım lavaboda olduğunu dedi birden delirmiş gibi mikrofonu kapa demeye başladı diyorum ki git gitse duymayacak daha kapa diyor git diyorum daha kapa diyor neyse kapadım birden sen nasıl mutfakta konuşursun sanki cinsellik konuşuyoruz gibi muamele dedim ki abi burda çekirdek yerken aradı sen içeri gitsen zaten duymayacaksın daha diyo ki sen gitsene odan var masan var ya sanane mutfak orası ortak alan geldi bütün keyfimin içine sıçtı birden bağırmaya başladı dedim ki bağırma o bağırınca bende yükseldim kapıyı çarptım girdim odama ya ben sıkıldım bunun egoist dağları ben yarattım havasından yaptığı terbiyesizliğe bak hala boş boş konuşuyor cidden sıkıldım bunlardan ya daha yurda gitmeme de var burda kim haklı kim haksız teşekkür ederim.

Hadi işalla.

Birincisi konularının hiç birinde asla kendini ifade edemiyorsun, bu sorununu acilen çözmen lazım.

İkincisi ortak alanda (ailen dahi olsa) telefonun hoparlörü açık konuşulmaz. Diğer kişilere korkunç rahatsızlık veren bir şey bu. Ya kulaklıkla konuşursun ya uygun bir odaya geçer konuşursun. Edilen muhabbetten bağımsız olarak yapman gereken bu. Abin haklı.

X