aile terapisi varmı gidenlerden yardım

cano632

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2011
20
9
merhaba bayanlar, eşimle sorunalrı aşamıyoruz cok sinirli ve bana zararda verebılıyor. en kısa örnek dün sinirlendı yıne cenemı sıktı sert bi şekılde dudagım kocaman şiş içi yara :KK43: benimde artık piskolojim bozulmak üzere eşimle birlikte konustuk aile terpisine gitmeye karar verdık lutfen bıldıgınız uygun fiyatlı hekım varsa yardımcı olun lutfeennnnnn :KK43:

merhaba bayanlar, eşimle sorunalrı aşamıyoruz cok sinirli ve bana zararda verebılıyor. en kısa örnek dün sinirlendı yıne cenemı sıktı sert bi şekılde dudagım kocaman şiş içi yara :KK43: benimde artık piskolojim bozulmak üzere eşimle birlikte konustuk aile terpisine gitmeye karar verdık lutfen bıldıgınız uygun fiyatlı hekım varsa yardımcı olun lutfeennnnnn :KK43:
Merhaba,
Ben de evlilik terapisti için öneri varmı diye bakmak için girdiğim de mesajınızı gördüm konu geçmiş ama gene de sormak istiyorum.
Terapist bulabildiniz mi.
Biz de de aynı problemler var ve maalesef öfke kontrolünde zorlanıyor eşim.
Biz altis danışmanlıkda çiğdem hanım a gitti (350 tl bir saati) iyi bir insan bazı noktalarda da yardımını gördük ama eşim hala kontrol edemiyor kendisini. Bize biofeedback diye bir yöntem önerdi öfke kontrolü için. Henüz yapmadık araştırmadan ve iyi bir yer bulmadan gitmesini istemiyorum elişimin.
Siz nereye gittiniz ve tedavi süreci işe yaradı mı acaba, Öner’iniz var mı

X