Aile

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Madmazell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2019
37
3
Kizlar Size kisadan böyle anlatiyim
7 aylik evliyim
Annemi ikinci kez asi olduktan sonra bize cagirdim yoksa önceden Cok korkardi disari cikmaya anliyorum tabikide Ama konu su ki
Benim bi teyzem var teyzeminde cadi bi kizi var 40 yasinda Bende 25 bu arada kendisi bir iftiraci yalanci kiskanc zamaninda kontagimi kesdim cünkü hep bi kiskanclik hep bi ifitira atmasi oldu Bide kendiyle barisik olmadigi icin hep baska insanlara bulasir Yani Cok tehlikeli bi karakterde
Bu kuzenim teyzemden cikmaz kizi oldugu icin kendisi bekar
Annem de bunla sıkı fıkı degilde Ama hergün arasirlar her ikinci gün onu teyzemde görür veya bahcede
Teyzemde kizinin nederse odur
Benle konusmasini istemez mesela
Nikahdan sonra ne aradi ne sordu teyzem Yani Tabi ilk basta bende aradim saygidan dolayi Ama Insan bir kere aramazmi Nasil gidiyor alisdin mi diye veya nikahdan önce evle ilgili bi Teyze olarak Insan sormazmi düzdünüzmü evinizi Nasil gidiyor diye..Annem bunlari mesela kizlarinda yapti
Esimin teyzeleride sürekli bizle yazisip ararlar yemeye davet ederler
Herneyse konuya Geri döniyim
Annem biliyor onu kendi evime gelmesini istedigimi bugün ariyorum napiyosun diye diyorki teyzendeyim kizlarida Burda sıkıldım buraya geldim..
Yani corona var diye Bana gelmez Ama teyzemde iki kizi ve torunuyla oturabiliyor buda benim öyle bi gücüme gidiyor ki bunu anlamadi bile söylesem biliyorum yine küsücek cünkü Nezaman bu konu hakkinda birsey söylesem derki Sen benle ablami mi birbirine düsürücen halbuki tam tersi Ben Niye öyle birsey istiyim..istedigim o ki onun kiziyla niye aralari iyi bana yaptigini bildigi halde..birde teyzem gibi soguk kanli degil teyzem de beni aramaz sormaz cünkü Kizi istemiyor
Ama Ben istemedigim icin annem öyle bisey yapmaz..hani ben olsam anneme kötü bisey yapanin yüzüne bakmam Ama kiz kardesimlede tabiki arami bozmam
Cok sey mi istiyorum?

Takmayın demek kolay ama kendi mutluluğunuz için takmamaya gayret edin. Haklısınız bence ama annenize belli ki bunu anlatmaya çalışmak oldukça güç. Ayrıca öyle teyze ve kızı da aramasın boşverin.

Sizin yüreğiniz fena...Annenizin sizin evinizde rahat etmediği için bahane ediyor. Üslubunuzdan kendiniz çok beğendiğiniz anladım. Anneniz sizin yüzünüzden kardeşi ile arası neden kötü olsun. İçinden gelemediği için teyzeniz aramamıştır. Bu Üslupla teyzelerinizle konuştuysanız size bağları kalmaz tabi ki.40 yaşında hayatını kuramadığı için yaralarının olması çok normal...O da evde kalmak istemezdi...

anneniz sizi umursamıyorsa siz de onu umursamayın, bir hobi bulun kursa gidin vaktiniz dolu geçerse aklınıza gelmez arasa siz ona dönecek vakti bulamazsınız zaten. anneniz de öyle insanlarla kalakalsın ona en büyük ceza o olur

Sizin yüreğiniz fena...Annenizin sizin evinizde rahat etmediği için bahane ediyor. Üslubunuzdan kendiniz çok beğendiğiniz anladım. Anneniz sizin yüzünüzden kardeşi ile arası neden kötü olsun. İçinden gelemediği için teyzeniz aramamıştır. Bu Üslupla teyzelerinizle konuştuysanız size bağları kalmaz tabi ki.40 yaşında hayatını kuramadığı için yaralarının olması çok normal...O da evde kalmak istemezdi...
40 Yasinda olup Bana ve kücük kardesime sac bas girenin arkamdan yalan atanin ne yüzüne bakarim nede oldugu yere giderim
Ben teyzeme gayet saygiliyim o kizi yüzünden bize tavir yapiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X