Aileler tanışıyor

dytsyenhanm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2017
389
289
Öncelikle merhaba konumu vakit ayırıp cevaplayacak herkese şimdiden çok teşekkür ederim:)
Erkek arkadaşımla işleri resmileştirme kararı aldık. Ailemle tanıştı.Bende onun ailesiyle tanıştım ve sırada ailelerimizi tanıştırmak var. Kurban bayramından sonrası için konuştuk. Haliyle şimdiden telaşı başladı ne giymem gerektiğine asla karar veremiyorum bu yüzden fikir almak istedim :) ben mühendisim bu yüzden günlük hayatımda çok resmî ve şık giyinecek yerim olmuyor hiçte sevmem bu yüzden çok abartıya kaçmak istemiyorum içinde rahat olmak istiyorum sonuçta çaydı yemekti eğilip kalkacak çok zaman olacak . Öncelikle ölçülerimi bırakıyorum buraya ona göre hayal edin boyum 165 kilom 67-68 göğüs ölçüm 92 bel ölçüm 68 kalça ölçüm 98 gömlek tercih edemiyorum göğüslerimden kaynaklı rahat olmuyor ve iyi durmuyor ve açıkçası çok abartmakta istemiyorum ağır olmakta fayda var diye düşünenlerdenim sizce siyah şık dar bir bluz altına dar paça siyah keten kot arası bir pantolon giysem ve bu görünüşü takılarla saç makyajla tamamlasam çok mu sade olur ?(altın bir saat ve küpe kullanacağım,saçlarım sarı röfleli ve kalçalarıma kadar dalgalı fön çektirmeyi düşünüyorum) söylediğim gibi cevaplayanlara şimdiden çok teşekkür ederim yorumlarınızı bekliyorum :) ufak bir güncelleme 23 yaşındayım :))

Son düzenleyen: Moderatör:
bende gömlek pantolon tercih etmiştim ama sen gömlek istemiyorsun sade şık bir elbise alabilirsin ama içinde rahat etmek önemli zaten stresten insan rahat olamıyor 🤣🤣🤣😍
Siyah üstüme oturan bir bluz ve keten kot arası bir pantolon düşünüyorum saç makyaj takıyla tamamlarım diye düşünüyorum bakalım 🙈😂

Çok resmi olmayan bedeninize uygun bir elbise tercih edebilirsiniz. Yaz günü çünkü dar pantolon da rahatsız edebilir. Bir de ben şahsım adına mutlaka daha sonra giyeceğim kıyafet tercih ederim :) Mutluluklar
Çok elbise giyen biri değilim o yüzden o gün giyip rahatsız bir şekilde devam etmek istemiyorum çok teşekkür ederim:))

Bende kot,t -shirt kombinleri ile ise gidiyorum 🤭 plazada çalışan kişiler daha özenli sanırım bu konuda.
Nice insanlar gördüm üzerinde elbisesi yok. Nice Elbiseler gördüm içinde insan yok. Kılık kıyafet önemli değil önemli olan Merhamet saygı sevgi...

Gömlek bana da yakışmaz hiç
O yüzden o tarzı sevmemeye başladım zamanla 😂
Keten pantolon ve siyah bluz bana çok sade geldi doğrusu
Bence de abartı olmayan güzel bi elbise giyebilirsiniz
Şifondan güzel elbiseler oluyor

Hayırlı olsun şimdiden

Bence sade hoş bir elbise giyinmeniz daha uygun olur gibi. Ya da dediğiniz bluz ile güzel bir etek kombini yapabilirsiniz aşağıya doğru hafif açılan bir etek elbise havası katmış olur hemde. Çok güzel heyecanlar bunlar mutluluklar dilerim.😍

Öncelikle merhaba konumu vakit ayırıp cevaplayacak herkese şimdiden çok teşekkür ederim:)
Erkek arkadaşımla işleri resmileştirme kararı aldık. Ailemle tanıştı.Bende onun ailesiyle tanıştım ve sırada ailelerimizi tanıştırmak var. Kurban bayramından sonrası için konuştuk. Haliyle şimdiden telaşı başladı ne giymem gerektiğine asla karar veremiyorum bu yüzden fikir almak istedim :) ben mühendisim bu yüzden günlük hayatımda çok resmî ve şık giyinecek yerim olmuyor hiçte sevmem bu yüzden çok abartıya kaçmak istemiyorum içinde rahat olmak istiyorum sonuçta çaydı yemekti eğilip kalkacak çok zaman olacak . Öncelikle ölçülerimi bırakıyorum buraya ona göre hayal edin boyum 165 kilom 67-68 göğüs ölçüm 92 bel ölçüm 68 kalça ölçüm 98 gömlek tercih edemiyorum göğüslerimden kaynaklı rahat olmuyor ve iyi durmuyor ve açıkçası çok abartmakta istemiyorum ağır olmakta fayda var diye düşünenlerdenim sizce siyah şık dar bir bluz altına dar paça siyah keten kot arası bir pantolon giysem ve bu görünüşü takılarla saç makyajla tamamlasam çok mu sade olur ?(altın bir saat ve küpe kullanacağım,saçlarım sarı röfleli ve kalçalarıma kadar dalgalı fön çektirmeyi düşünüyorum) söylediğim gibi cevaplayanlara şimdiden çok teşekkür ederim yorumlarınızı bekliyorum :) ufak bir güncelleme 23 yaşındayım :))
böyle zamanlarda elbise en iyi kurtarıcıdır net yani sık elbiseler var sacların sarıymıs petrol yesili derler mesela yada parlement mavi saclarını yuzunu ortaya cıkarır sakın siyah falan giyme

Bence sade hoş bir elbise giyinmeniz daha uygun olur gibi. Ya da dediğiniz bluz ile güzel bir etek kombini yapabilirsiniz aşağıya doğru hafif açılan bir etek elbise havası katmış olur hemde. Çok güzel heyecanlar bunlar mutluluklar dilerim.😍
Daha önce giymediğim bir tarzı ilk o gün deneyip kendimi rahatsız hissetmek istemiyorum 🙈 çok teşekkür ederim:)

X