Kız İsteme Ailesinden bana hediye?

CicimBalim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2017
240
155
31
Herkese merhaba :)
Gecen erkek arkadasimin ailesiyle tanismaya gittim yemege davet ettiler, hersey güzel gecti. Vedalasirken annesi bana altin hediye etti "benden sana ufak hediye" diyerek. Israrla yok alamam vs desemde aldi cebime koydu.
Anlami nedir bilemedim acikcasi size sormak istedim..?
Birde haftaya erkek arkadasim bize gelecek benim ailemle tanismaya ve size sorum
Bizdemi birsey hediye etmemiz lazim?
Kendileri dogulu ve muhafazakarlar biz ise tan tersi.
Bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa lütfen beni aydinlatabilirmi

Herkese merhaba :)
Gecen erkek arkadasimin ailesiyle tanismaya gittim yemege davet ettiler, hersey güzel gecti. Vedalasirken annesi bana altin hediye etti "benden sana ufak hediye" diyerek. Israrla yok alamam vs desemde aldi cebime koydu.
Anlami nedir bilemedim acikcasi size sormak istedim..?
Birde haftaya erkek arkadasim bize gelecek benim ailemle tanismaya ve size sorum
Bizdemi birsey hediye etmemiz lazim?
Kendileri dogulu ve muhafazakarlar biz ise tan tersi.
Bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa lütfen beni aydinlatabilirmi
Doguda erkekler hediye beklemiyorlar kizlara yapiliyor genelde

Erkek arkadaşınıza sorabilirsiniz bence. Adetleriniz nasıldır? ben bilemiyorum, yanlış bir şey yapıp aileni üzmek ya da yanlış anlaşılmak istemem. Bizde böyle şeyler yok mesela. Olmazsa olmazınız nedir? gibi biraz ayrıntı sorabilir veya bizde böyle adet yok diyip işin içinden de çıkabilirsiniz. Yani size kalmış. Bir uygulama hoşunuza giderse sizde imkanınız ölçüsünde karşılık verebilirsiniz. Hediyeleşmek kalpleri yumuşatır derler. Ama dediğim gibi kendinizi zorlamadan tercihinize göre hareket edin lütfen. Şimdiden tebrikler Allah utandırmasın, mutlu olun inşallah 🤲

X