Ailesinden Uzağa Gelin Gidecekler...

R

Roselin

Ziyaretçi
Evet kızlar...Ben ailemden çok uzak bir ile gelin gideceğim.Sevdiğim insanla hayatımı birleştirmek beni ne kadar mutlu etse de bir o kadar da ailemden ayrılacağıma üzülüyorum.Yalnız olmadığımı da biliyorum burda.O yüzden böyle bir topic açma ihtiyacı duydum.Hiç olmazsa bu topicte buluşur ve birbirimize destek olur, fikir alırız.Bizi ancak biz anlarız.topiğimize katılacak herkese şimdiden Merhaba...[/FONT] a.s.

ailesinden uzağa damat gideceklerin eşleri de katılabilir mi bu topic'e? :))))

Hay hay efendim ne demek hele de siz nasıl kabul edilmezsiniz

Kimsecikler yokmu ? sanırım bugün pazar olduğu için :sm_confused:

Evet kızlar...Ben ailemden çok uzak bir ile gelin gideceğim.Sevdiğim insanla hayatımı birleştirmek beni ne kadar mutlu etse de bir o kadar da ailemden ayrılacağıma üzülüyorum.Yalnız olmadığımı da biliyorum burda.O yüzden böyle bir topic açma ihtiyacı duydum.Hiç olmazsa bu topicte buluşur ve birbirimize destek olur, fikir alırız.Bizi ancak biz anlarız.topiğimize katılacak herkese şimdiden Merhaba...[/FONT] a.s.

ilk önce hayırlı olsun arkadaşım allah mutlu mesut ettsin uzak mı gideceğin yer a.s.

böyle bi konu daha öncede açılmıştı canım benim kız kardeşim gitti,çok zor inanki allah yardımcınız olsun ben hafta sonları annemlere gidiyorum o çok üzülüyo,çok yalnız kalıyo,çok özlüyo bizde onu özlüyoruz tabi......................

Malum canım bende marmarse gelin gidicem:a015:
allah yardımcımız olsun....
mutluluk bizim olsun:sm_cool:

bende ankarada doğdum büyüdüm hatta üniversiteyi bile ankarada okudum dışarıda hiçbir yeri tercih etmedim ailemden ayrılmamak için... büyük bir olasılıkla kocaeline gelin gidicem onlardan ayrılmayı düşününce içim buruklaşıyorbenneyaptımkisonuçta ordada sevdiğim insanla olucam ama genede üzülüyorumyerimseniben

bende çanakkalede okudum şimdide oraya gelin gidiyorum. bildiğim yer bildiğim insanlar ama genede ğzğlğorum ailemden uzak olmak zor:S

bende avrupa yakasından anadoluya geldim ağlaya ağlaya içim dışıma çıkmıştı bebeğimi doğurana kadarda annemsizlikten depresyona girmiştim.. çocukla ilgilenmekten daha sonra kendime geldim oysaki sevdiğime kavuşabilmek için 6 sene uğraşmıştım.. tam ana kuzusuyum tammmmm ama şimdi benimde kuzumda var...

kızlar bende kısmet olursa 19 haziranda ankaraya gelin gidiyorum.ben adanalıyım nişanlım ankaralı aynı üniversitede okuduk.ilk başlarda çok belli olmuyor ama şimdi aylar ve günler geçtikçe çok üzülüyorum 8 yıldır sevdigimle kavuşmayı bekledik ama şimdi ailemden ve özellikle annemden ayrılama düşüncesi beni çok üzüyor.her gece yatakta gizlice aglıyorum nasıl alışıcam bilmiyorum

bende ankarada doğdum büyüdüm hatta üniversiteyi bile ankarada okudum dışarıda hiçbir yeri tercih etmedim ailemden ayrılmamak için... büyük bir olasılıkla kocaeline gelin gidicem onlardan ayrılmayı düşününce içim buruklaşıyorbenneyaptımkisonuçta ordada sevdiğim insanla olucam ama genede üzülüyorumyerimseniben

bende senin gibiyim doğma büyüme Ankara ...Ah Ankara ahh ailemden ayrıldığım yetmiyormuş birde Ankarasız ne yaparım ben

ben adanasız neyaparım en önemlisi annem olmadan neyaparım

bende geldim kizlar..

ailem almanyada bende antalyaya gelin gidecegim

selam kızlar bende geldim...
bende inşallah kayseriden ankaraya gelin gideceğim lakin nasıl dayanacağım bilmiyorum.tek evin tek kızıyım ve son cocuğum.annemler ben gittikten sonra yalnız kalacaklar.anneme dayanamıyorum.onun sesini ev içinde duymadan onun seslenmesine uyanmadan nasıl ankarada yaşayacağımı bilmiyorum.her geçen gün kendimi baba evinde biraz daha misafir gibi hisseder oluyorum.her gece ağlayarak yatağıma giriyor.gurbetlik meğer ne kadar zormuş.ben gurbeti baba evinden çıkmadan ruhumda ve kalbimde yaşamaya başladım :KK43: annemde benim gibi kayseriden ankaraya gelin gitmiş.daha sonra kayseriye yerleşmişler... ailemde uzakta olacağım için çok buruk içim lakin çok şükür hayattalar ayda 1 de olsa görebileceğim inşallah.Allahım onlara hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin...inşallah herşey, herkes ve hepimiz için güzel olur...

Son düzenleme:
ben de ailemden uzaga, dogup buyudugum izmirimden mersine gideceğim
askıma kavusma hayalı tabıkı heyecan ve mutluluk veriyor ama ailemden uzak olma dusuncesı benı de uzmuyor değil
uzaga gelin olanlar daha bir acıklı anlatmıs sankı gozum korktu birden:çok üzgünüm:
ağlarsa anam ağlar gerisi playback yapar-tatlicadiarzu-

bende adanadayım .yozgata gelin gidicem allah izin veirirse

X