Airfryer Önerisi

Bilemiyorum.
Benim ilk tercihim sulu yemek olmadığı ve hiç denemediğim için yeterlilik konusunda fikir yürütemeyeceğim.
Benim bu makina tercihim de ilk öncelik , et , tavuk , patates ağırlıklı çünkü.
Ben de hiç yapmadım daha sulu yemek, zaten onu tencerede de benzer sürede yapabiliyorum. Bana sadece yarayan şu, sebze alıyorum dolapta çürüyor hep. Hemen kabak patlıcan falan doğrayıp atıyorum makineye, kızartma derdi yok 15 dakikada hazır, yoğurtla ye. Ama onun dışında bana artısı olmadı asla :KK43:

Bendeki de xxl köz modeli de ondan sordum :) sulu yemek olduğu için herhalde ben denemedim henüz sulu yemek, köfte falan sığmıyor öyle birkaç kişiye yetecek. Sulu yapayım bari ni köşede duruyor üzülüyorum :KK70:
Aaa evet haklısınız yanyana koyulacak şeyler sığmıyor. Bizim aile hiç kuru yemek yemez o sebeple genelde (hep) sulu yapıyorum bu şekilde yetiyor.

Ben de philips xxl kullaniyorum, aldigimizdan beri yagda patates yapmadim hic. Kozleme falan da cok kolay ve hizli yapiyor. Kek de denedim gayet basarili cogu seyde. Tek zorlug7 temizligi. Temizlemek ölüm gibi. Asiri zor ve temizlenmiyor.
Üstündeki resiztans 3 parmak girecek kadar da olsa yerinden kalkıyor. Klips gibi yerlerinden çıkınca...böyle olduğunu görünce benim biraz olsun içim rahatlamıştı. Aldığıma pişman olmuştum bende temizlmee zorluğundan dolayı.

ben amazondan cosori 5,5lt olanından aldım memnunum
çevremdeki arkadaşlarımda tavsiyem üzerine aldılar onlarda çok memnunlar
amazonun şöyle bir güzelliği var 30 gün içinde iade hakkının olması
bir arkadaşım aşırı kararsızdı al kullan beğenmezsen gönderirsin dedim mantıklı dedi aldı kullandı ama göndermedi beğendi çünkü
ve fiyatı da çok makul 2700tl idi en son

bir arkadaşım aşırı kararsızdı al kullan beğenmezsen gönderirsin dedim mantıklı dedi aldı kullandı ama göndermedi beğendi çünkü
hayırlı olsun
güle güle kullanın.
cosori iyi bir seçim bence de.
fiyat ise hala dediğiniz gibi hala 2.700 ve çok uygun.

Üstündeki resiztans 3 parmak girecek kadar da olsa yerinden kalkıyor. Klips gibi yerlerinden çıkınca...böyle olduğunu görünce benim biraz olsun içim rahatlamıştı. Aldığıma pişman olmuştum bende temizlmee zorluğundan dolayı.
Orasi ciksa da ordaki yaglari temizlemek cok imkansiz, bir de yag cozucu sıksan onu da temizleyemiyorsun , yiyeceklerdw deterjan kalacak. Ben biraktim artik orayi, arada soyle bi siliyorum dert etmiyorum, gittigi yere kadar artik.

Tamir veya destek gerekse Amazon da nasıl bir yol izleniyor?

X