Ak- memnu'un Elif'i Eda zerkan

bihterden çok daha güzel olduğu kesin fakat ahım şahım dehşet güzel diyebilceim bi kız diil

beğenmiyorum bu kızı ve çok itici geliyor bi defa gözleri biribirinden çok uzak ve gözlerinin bi anlamı yok bi bakış yok boş, günaha giriyorum ama böyle burunları hiç sevmem delikleri burundan daha çok gözüküyor, dudakları dolgun olmasına rağmen güzel değil. fiziğine hiç dikkat etmedim demek ki ilgi çekici ve hoş gelmemiş bana sıradan ki bakmamışım yoksa kesin bakardım.

çooook güzel kız gerçekten diziyi izlemeye başladığımda ilk farkettiğim kız oldu behlül ağzının dadını bilmiyor :eek:lmaz:

Bence Beren Saatla kıyaslama yapılmıyacak kadar Güzel bir bayan..
Pek esmerleri beğenmem ama bu hatun çok hoş
Ekrana yakışıyor , ben beğeniyorum çokta güzel bir bayan
Yüzü , boyu posu süper

bende çok begenıyorum hatta sıteden çogu arkadas eda özerkana benzetıyolar tam bır esmem bomba bakışları çok tatlı

bihter çocuksu elif kadınsı peykerse çok hoş hepsinin havası başka hepsini beğeniyorum

ben çok beğeniyorum bu kızı yaaa
kesinlikle çok güzel
aşk-ı memnu dizisinde daha güzeldi
burdaki fotolarını beğenmedim ama
olsun yinede güzel kız
maşallah diyiyim..

beren saat hiç güzel değil evet bi kaç kilo alsa biraz daha güzelleşebilir.eda öz erkan çok güzel çok tatlı bi duruşu var bence yerimseniben

güzel kız ama yeteneksiz bence... burdan da anlaşılıyor ki güzellik de bi yere kadar yetenek olmayınca...

tek tek bakıldığı zaman cok düzgün herşeyi ama bütün olarak baktığımda gözüme hitap etmiyo eksik bişeyler var sanki

X