Akıl verin lütfen

Ben izmirde yaşıyorum o taraflari bilmiyorum. Cocugunuz oldugu icin hak kaybı yaşamamanız onemli. Umarim bulabilirsiniz iyi bir avukat
Umarım 🙏 yine de teşekkür ederim desteğiniz için . Önerilerinizi kulak ardı etmiyorum benim icin çok önemli, bu yollardan gecmissiniz , ayaklarınizin üstünde durmaya başlamışsıniz . İnşallah darısı başıma .

Aynen sonuçta sizin aceleniz yok yani kendi düşünsün.şartları kabul ederse anlaşın yoksa çekişmeli olacak yapacak birşey yok.artık sevgilisi mi var ne varsa bekler boşanmanızı.tedbir nafakası isteyin bir avukatla konuşun baktınız anlaşmaya niyeti yok sizi fazla oyalamasınada izin vermeyin.devreye avukat girince anlaşmaya yanaşabilir.kendi çocuğunun hakkını vermekten imtina eden adamlara sinir oluyorum ya😒
Böyle yapacağını az çok biliyordum . Annesine de dedim. Çocukların aklınca ekonomik yönden kadınlara vurmaya alışkın dediğimde, yok nafakalarini verir demişti . Sonra da anneme geçen sene misal mahkeme bin vermişse bu sene iki bin verir deyip gülmüş anneme. Ben yine de çekişmeli için delil peşindeyim. Ses kaydi almak yasal değil ama anneme çok rahat anlatıyor kadin , anlaşmalı olacak diye iyice rahatlar ordan da boş bırakmak istemiyorum. Maaş dökümünü almam lazım işten istifa etmeden 🤭 otel kayıtları falan bulmam zor olur.

X