Akıl verin lütfen

Rabbim size sağlık ve sabır versin inşallah hep iyilerle karşılaştırsın 💐 çok zor olmuştur. Evet ekonomik kısmı çok zor yoksa ölüme bile alışıyor insan boşanma ne ki . İse girince gerisi daha kolay, hayırlısı diyorum. Bu sürede de delil toplamaya devam. dogadostupanda dogadostupanda . Avukat desteği alacağım yine.

Amin cok sagolun güzel dilekleriniz icin. Ciddi para sıkıntısı cektim ozellikle son bikac ayda. O yuzden harcamalariniza dikkat etme kisminin ne kadar zor oldugunu tahmin edebiliyorum. Ise girdikten sonra omuzlarinizdaki o yük kalkacak hic merak etmeyin.
Sizin kocaniz kotu bi adam ve baba. O yuzden cocugu ara, sor demeyin hicm kimse kimseye zorla ebeveynlik yaptiramiyor. Uzmeyin kendinizi.

Umarim guzel bir iş bulursunuz ve hersey yoluna girer 🌸

Ajitasyon yapmak için yazmıyorum ama yarını düşünerek harcama yapiyorum şuan. İş görüşmelerine gidiyorum ki ona muhtaç olmadığımızı anlasin ama çocuğumun hakkını da vermem . Eski ben olsam düğün takilarini da isterdim ama ilahi adalet var. Banka kasasından haberim olmadan alıp harcadığı bileziklerim vardı . Burnundan gelsin. Yeter ki boşansin. Ama imzalamamak için kaçıyor sevdiğinden değil , nafakadan
Hata yaparsınız çekişmeli dava açarım çocuklarımın tüm haklarını alırım. Çocuklar sadece size aitmiş gibi davranacak belli ki gurur yapıp hakkınızı yedirmeyin. Arkanızdan gözü tok iyi kadınmış hata yapmışım demeyecek. Kuş kadar beyni ile kâr ettiğini düşünecek.
Çocuklar büyüyüp kendisi yaşlanınca aklı başına gelecek ama geç kalmış olacak...

Hata yaparsınız çekişmeli dava açarım çocuklarımın tüm haklarını alırım. Çocuklar sadece size aitmiş gibi davranacak belli ki gurur yapıp hakkınızı yedirmeyin. Arkanızdan gözü tok iyi kadınmış hata yapmışım demeyecek. Kuş kadar beyni ile kâr ettiğini düşünecek.
Çocuklar büyüyüp kendisi yaşlanınca aklı başına gelecek ama geç kalmış olacak...

%100 dogru.
Ben bosanirken bisuru ofis eşyası biraktim eski esime. Tutup bana "benim ustumde ne hakkin var" dedi. Istesem o esyalari alir nakit paraya cevirirdim yapmadim. Bu sozleri duyduktan sonra cekismeli bosanma davasi acmadigima cok pisman olmustum. Son kuruşuna kadar alman lazim konu sahibi

Çok çok teşekkür ederim iyi ki varsınız. Sirtim sivazlanmis gibi, yalnız olmadığımı hissettim sayenizde. Dediginizi yapicam söz veriyorum

Bence en buyuk iyiligi kendinize yapiyosunuz. max. 1-2 sene sıkıntı cekersiniz oda para sıkıntısı olur. Size tek tavsiyem cocugu kullanarak sizin hayatiniza mudahale etmesine izin vermeyin. Cocukla ilgili her konusmayi yazili yapin. Telefonla cok acil bisey olmadığı surece konusmayin

Çok geçmiş olsun kendinizi suçlamayın ve aynı hataya bir daha dusmeyin çocuklar için de üzülmeyin dengesiz sevgisiz ilgisiz bir babayla büyümeyecekler erkekler bosanirken igrenclesiyor önce namustan sonra çocuklarin velayetini almaktan vuruyorlar.
Boşanma davası ve Hemen tedbir nafakası talep edin ve icraya verin maaşından kesilsin yüz göz olmayın her ay maddi manevi tazminat ziynet davasi da açın! İlerde mağdur olmayın 2 çocukla
Anneniz çocuklara baksın siz de hemen iş bulun kenara para atın dirayetli olun
Veee Kocaeli benim uğursuz şehrim ben de oraya gittim ve boşanma sürecine geldim... En berbat anılarım orda tek güzel yanı bebegim orda doğdu..
Size kolaylık diliyorum Allah'ım kolaylaştirsin inşallah

Bence en buyuk iyiligi kendinize yapiyosunuz. max. 1-2 sene sıkıntı cekersiniz oda para sıkıntısı olur. Size tek tavsiyem cocugu kullanarak sizin hayatiniza mudahale etmesine izin vermeyin. Cocukla ilgili her konusmayi yazili yapin. Telefonla cok acil bisey olmadığı surece konusmayin
En az 1 sene zorluğu göze aldım zaten. Boşanmak için en ufak tereddutum yok, Rabbim gerçek yüzünü göstermiş , aşktan ben görmek istememisim. Korkudan çok iletişim kurmuyordu koz verir diye. Şuan her yerden engellediği için en son 20 gündür çocuğu aramadigi gibi şeyler delil olsun diye yazdım . Bundan sonra onu da yazmam. Çok haklısınız , adam sevse zaten benim hatırlatmama gerek kalmazdı.

Çok geçmiş olsun kendinizi suçlamayın ve aynı hataya bir daha dusmeyin çocuklar için de üzülmeyin dengesiz sevgisiz ilgisiz bir babayla büyümeyecekler erkekler bosanirken igrenclesiyor önce namustan sonra çocuklarin velayetini almaktan vuruyorlar.
Boşanma davası ve Hemen tedbir nafakası talep edin ve icraya verin maaşından kesilsin yüz göz olmayın her ay maddi manevi tazminat ziynet davasi da açın! İlerde mağdur olmayın 2 çocukla
Anneniz çocuklara baksın siz de hemen iş bulun kenara para atın dirayetli olun
Veee Kocaeli benim uğursuz şehrim ben de oraya gittim ve boşanma sürecine geldim... En berbat anılarım orda tek güzel yanı bebegim orda doğdu..
Size kolaylık diliyorum Allah'ım kolaylaştirsin inşallah
Allah razı olsun 💐 Rabbim sizi hep güzelliklerle karşılaştırsın. Çekişmeli için elime somut delil geçmesi gerekiyor. Davayi avukat yurutse de ispat yükü bende. Önceki davada temizlik yapmadigimi , eve arkadaşlarıni getirmediğini , bı yere gidemedigini zirvalamisti. Telefon albumume bakarken annem çocuğumu kanguruya koyup evi supururken fotolarimi çekmiş hemen delil diye koyduk mesela. Gerçekten islerimi öyle yapardım. Maillerimde bana attığı iş eglencesi fotoları varmış , hem de kızlı erkekli içkili yemekli masada, masanın da en başında🤭 Rabbim o kadar güzel ayağına dolandiriyor ki , hep tez canlı oldum. Bu sefer aldatildigima eminim, yoksa 2 sene boyunca karı koca ilişkisi olmaması erkek doğasına ters. Sakın sakin delil toplayıp , çocuklarımın hiç bir hakkını bırakmayacağım , haklısınız zaman öyle de geçiyor dava devam etsin.

Size verilecek akıl olduğunu düşünmüyorum ben. Namusunuza dil uzatan adamı affedip üstüne bir çocuk daha doğurarak bu herifi ödüllendirmeyi seçmişsiniz. Yarın yine gelir kapılarda ağlar elinde çocuk montuyla yine affedersiniz. Ama şunu unutmayın,doğru bir tanedir,doğru tektir. Bu heriften baba olmaz,koca olmaz. Ve siz böyle yaşar gidersiniz. Ailenizin tavrına zaten şok oldum. Böyle ebeveyn olunmaz.

Önceki ayrılıkta apar topar evini satip , parayı ailesi arasında bolusturmuslerdi. Şimdi de kirasi yüksek bir eve girip kendini borçlu gösterecek kesin sırf nafaka vermemek için. Şuan protokolumuzde aslında fazla birsey yok. Çocukların velayeti, onun maaşına göre nafaka ve çocuğunun altınlarını çocuğun hesabına yatırması. Nafaka vermek zoruna gitti sanırım.
Nasıl bir insan bu yaa. Hemen boşa canım vicdansızı

Size verilecek akıl olduğunu düşünmüyorum ben. Namusunuza dil uzatan adamı affedip üstüne bir çocuk daha doğurarak bu herifi ödüllendirmeyi seçmişsiniz. Yarın yine gelir kapılarda ağlar elinde çocuk montuyla yine affedersiniz. Ama şunu unutmayın,doğru bir tanedir,doğru tektir. Bu heriften baba olmaz,koca olmaz. Ve siz böyle yaşar gidersiniz. Ailenizin tavrına zaten şok oldum. Böyle ebeveyn olunmaz.
Benim için yazdiklarinizda haklısınız , bı insan bu kadar mı kör olur yaptıklarını görmemek için. Geçmişe donemiyorum, elimden şuan gelecegimizi kurtarmak geliyor. Ailem için eleştiriye hak vermiyorum. Onlar elinden geleni yaptılar . Dava açıldıktan sonra gitmemi istemediler, onları çiğneyip gittim. Kendim ettim , kendim buldum. Sonrası için de aksi yorum yapmak istemediler. Sonuc yine aynı olunca ailem yüzleşmek için hatta medeni şekilde bitmesi için görüşmeye gittiler. Savunacak bı tarafım yok gerçekten.

Benim için yazdiklarinizda haklısınız , bı insan bu kadar mı kör olur yaptıklarını görmemek için. Geçmişe donemiyorum, elimden şuan gelecegimizi kurtarmak geliyor. Ailem için eleştiriye hak vermiyorum. Onlar elinden geleni yaptılar . Dava açıldıktan sonra gitmemi istemediler, onları çiğneyip gittim. Kendim ettim , kendim buldum. Sonrası için de aksi yorum yapmak istemediler. Sonuc yine aynı olunca ailem yüzleşmek için hatta medeni şekilde bitmesi için görüşmeye gittiler. Savunacak bı tarafım yok gerçekten.
Bakın sizin de çocuğunuz var. Yarın Allah vermesin benzer şeyleri yaşarsa kendi aileniz gibi mi davranırsınız? Ben öyle yapmam. Hele ki çocuğumu asla susturmam,yorumsuz kalmam. O damadı da alırım elime paralarım. Medeni bitirmek isteyen benim çocuğuma eziyet edemez. Ailenizde bu suçu buldum. Elinden geleni yapmak bu değil çünkü.

Nasıl bir insan bu yaa. Hemen boşa canım vicdansızı
İnşallah , en kısa zamanda gerçekleşmesi için delil topluyorum. İnanın okuduğum sonuclanmis boşanma davaları için darısı başıma diyorum . İnkar edemem ilkinde depresyona girmiştim . Şuan psikolojik olarak güçlüyüm olmayan bir adamın yasını tutamam. Oğlum akşam anneannesinde kaldı üst katimizda oturuyorlar, babanneyi aramış babasına ulaşıp konuşmak için , önce tamam demiş konuşmuş sonra dönüş yapmamış korkudan sonra babanne de delil veriririm diye sanırım. Bu sabah da geldi anlattı oğlum. Ben artık konusamayacak miyim diye sordu. Telefonu arızalanmış , tamirde dedim, ne diyeyim. O kadar hasta ruhlu ki, daha önce oğlunu almaya geldiğinde kızını kucağına alıp sevmedi bile . Zamanı yokmuş, acil donecekmis dedi akşam 8 e kadar sehrimdeydi. Kızımın arkasindan bakakalisini ölsem unutmam. O yüzden bitti mi bitiyor.

Bakın sizin de çocuğunuz var. Yarın Allah vermesin benzer şeyleri yaşarsa kendi aileniz gibi mi davranırsınız? Ben öyle yapmam. Hele ki çocuğumu asla susturmam,yorumsuz kalmam. O damadı da alırım elime paralarım. Medeni bitirmek isteyen benim çocuğuma eziyet edemez. Ailenizde bu suçu buldum. Elinden geleni yapmak bu değil çünkü.
Anladim , haklısınız tabii ki . Ailem benim dengesiz kararlarım sonucu bu şekli aldı . Önce kesin bitti dedim dava açtım. Sonra oğlum dedim geri döndüm. Hiç istemediler gitmemi. Başa dönme şansı gibi düşünüyorum bu davayi , çocuklarımla daha güçlü mutlu olmak için. Yakın zamanda inşallah guncellerim konumu , güzel haberlerle tabii💐

Anladim , haklısınız tabii ki . Ailem benim dengesiz kararlarım sonucu bu şekli aldı . Önce kesin bitti dedim dava açtım. Sonra oğlum dedim geri döndüm. Hiç istemediler gitmemi. Başa dönme şansı gibi düşünüyorum bu davayi , çocuklarımla daha güçlü mutlu olmak için. Yakın zamanda inşallah guncellerim konumu , güzel haberlerle tabii💐
Allah hakkınızda en hayırlısı ne ise onu versin arkadaşım. Çocuklarınızla çok mutlu olun 🌸

Allah hakkınızda en hayırlısı ne ise onu versin arkadaşım. Çocuklarınızla çok mutlu olun 🌸
Amiiin, cümlemizin inşallah 💐 zamaninizi ayırıp akıl verdiniz, daha kırıcı olabilecekken nazik uslubunuz için çok teşekkür ederim . Ne deseniz de kirilmazdim ya haklısınız çünkü . İyi ki varsınız.

İnşallah , en kısa zamanda gerçekleşmesi için delil topluyorum. İnanın okuduğum sonuclanmis boşanma davaları için darısı başıma diyorum . İnkar edemem ilkinde depresyona girmiştim . Şuan psikolojik olarak güçlüyüm olmayan bir adamın yasını tutamam. Oğlum akşam anneannesinde kaldı üst katimizda oturuyorlar, babanneyi aramış babasına ulaşıp konuşmak için , önce tamam demiş konuşmuş sonra dönüş yapmamış korkudan sonra babanne de delil veriririm diye sanırım. Bu sabah da geldi anlattı oğlum. Ben artık konusamayacak miyim diye sordu. Telefonu arızalanmış , tamirde dedim, ne diyeyim. O kadar hasta ruhlu ki, daha önce oğlunu almaya geldiğinde kızını kucağına alıp sevmedi bile . Zamanı yokmuş, acil donecekmis dedi akşam 8 e kadar sehrimdeydi. Kızımın arkasindan bakakalisini ölsem unutmam. O yüzden bitti mi bitiyor.
Bunları da anlatın avukatınıza. Dava dilekçenize yazacaktır. Bunlar da ağır kusur çünkü ve elinizdeki delil.

Yerinizde olsam cekismeli acarim, avukatlar muhatap olsun bundan sonra.
Yazik ediyorsunuz sinirlerinize bu adamla ve ailesi ile bireysel anlasmaya calisarak.
Birakin kesin tum iletisimi, avukata devredin. Sonra ne olursa olsun. En azindan 1 yilda kurtulursunuz.

Acelem yok bekliyorum cevabinizi da okudum, acikcasi biraz sanki sizin de bosanmaya gonlunuz yokmus gibi anlasiliyor ne derseniz deyin. Ki cok gecerli sebepleriniz varken ilk bosanmadan donup 2. Cocugu yapisiniz gibi bir de gecmisiniz olunca ailenize de pek guven vermiyorsunuz bence. Acikcasi hatalisiniz diye düşünüyorum, bu sekilde devam ederseniz yeniden hata yapacaginizi dusunuyorum.

Kestirip atmaniz lazim, kendiniz ve cocuklariniz icin.

Yerinizde olsam cekismeli acarim, avukatlar muhatap olsun bundan sonra.
Yazik ediyorsunuz sinirlerinize bu adamla ve ailesi ile bireysel anlasmaya calisarak.
Birakin kesin tum iletisimi, avukata devredin. Sonra ne olursa olsun. En azindan 1 yilda kurtulursunuz.

Acelem yok bekliyorum cevabinizi da okudum, acikcasi biraz sanki sizin de bosanmaya gonlunuz yokmus gibi anlasiliyor ne derseniz deyin. Ki cok gecerli sebepleriniz varken ilk bosanmadan donup 2. Cocugu yapisiniz gibi bir de gecmisiniz olunca ailenize de pek guven vermiyorsunuz bence. Acikcasi hatalisiniz diye düşünüyorum, bu sekilde devam ederseniz yeniden hata yapacaginizi dusunuyorum.

Kestirip atmaniz lazim, kendiniz ve cocuklariniz icin.
Evet doğru tekrar dönmek gibi büyük hata yapınca mimliyim kim olsa aynı düşünür. Bekleyebilirim deme sebebim öncelikle anlaşmalı boşanma miktarı 20 bin gibiydi çekişmeli daha yüksek malum, şuan onu karsilayamam. Ve güçlü deliller lazım gerçekten zinadan açmak için. Evlilik gibi bundan sonra dusuncem olmadığından. Yoksa imzayı atsaydi herşey bitmek üzereydi .

X