Elektronik Ev Aletleri Akıllı robot süpürge

Ahtapot Anne

Feeling lonely nowadays..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
4.346
5.590
Merhabalar.. 1 çocuk 1 bebek annesi 3. yolda çalışan bir anneyim. Bu akıllı robot süpürgelerden alsam diye düşünüyorum. Süpürmenin yanısıra silenler de varmış. Paspas olayı icin ne dersiniz gereksiz gibi? Bir de sadece supurenler icin model fark eder mi?

Son düzenleme:
Ben de çalışan anneyim. Robot mu alsam şarjlı süpürge mi diye karar veremedim. Eşim oğlumuzun robotla oynayıp bozacağını düşünüyor o yüzden şarjlı süpürge alayım diyorum grupta dyson dikey süpürge önerdiler
Bi de bu açıdan düşünün derim çocuklar küçük.. konuyu da takipteyim

Benim 3. Doğduğunda en büyük okula başlayacak diğer ikisiyle idare edebilirim kullanmadığım zamanlarda da kaldırırım yüksek bir yere. Benim derdim yardımcıya verecegim parayi supurgeye verip sık sık supurmek .. diger türlü süpürge icin de vakit ayırmam gerek ve bu cok zorluyor beni

Ben de çalışan anneyim. Robot mu alsam şarjlı süpürge mi diye karar veremedim. Eşim oğlumuzun robotla oynayıp bozacağını düşünüyor o yüzden şarjlı süpürge alayım diyorum grupta dyson dikey süpürge önerdiler
Bi de bu açıdan düşünün derim çocuklar küçük.. konuyu da takipteyim
Bu arada bir arkadasim dyson kullaniyor yurtdışından cok ucuza alip getirdiler cok ama cok memnunlar

Canım diğer grupta bana bunu attılar bi bak istersen

Eklentiler

• 598E4159-32B8-472B-80B2-82836DCEDB8F.png
    598E4159-32B8-472B-80B2-82836DCEDB8F.png
    432 KB · Görüntüleme: 2.743
Merhabalar.. 1 çocuk 1 bebek annesi 3. yolda çalışan bir anneyim. Bu akıllı robot süpürgelerden alsam diye düşünüyorum. Süpürmenin yanısıra silenler de varmış. Paspas olayı icin ne dersiniz gereksiz gibi? Bir de sadece supurenler icin model fark eder mi?
Muhteşem cumada xiaomi markası baya indirime girmişti, hem süpürge hem paspas olanı, o gün çooook heveslenmiştim. Wifili olması büyük avantaj gibi gelmişti ne güzel iş yerinde komutu ver tertemiz eve git diye. Ama sonra hiç çevremde kullanan olmadığından kullanıcı yorumu dinleyemediğimden vazgeçmiştim. Yine ara ara yoklar alma fikri beni...

Karar verebildiniz mi? Ben irobot i7 düşünüyordum 3 4 aydır. Önce toplu bi param gelecekti o gelsin alayım dedim. Sonra para geldi sadece 1 sitede kalmıştı hafta sonuna inditim gelir belki bekleyim deidm ki perşembe o sitede de tükendi yazısı ile karşılaştım ve ben de tükendim :KK43:((( alternatif marka model var mı aklınızda?

Ben hem silip hem süpüren modelden aldım. 1 aya yaklaştı. Gayet memnunum. Silineceği zaman şuralar hariç diyip halıları dışında tutabiliyosunuz ama ben şuan yazlık ince küçük halılardan serdiğim içğn onunla uğraşmayıp kaldırıyorum hemen siliyor zaten.
Marka, model söylermisiniz

Ben hem silip hem süpüren modelden aldım. 1 aya yaklaştı. Gayet memnunum. Silineceği zaman şuralar hariç diyip halıları dışında tutabiliyosunuz ama ben şuan yazlık ince küçük halılardan serdiğim içğn onunla uğraşmayıp kaldırıyorum hemen siliyor zaten.
Cevabınız için çok teşekkür ederim
Hangi seriyi aldığınızı da yazar mısınız rica etsem ?

[/Q[/QUOTE]
Viomi v2. Ben ilk baktığımda 2500 tlye falandı. Pandeminin başında fiyat tırmanışa geçti ve ğımda 4600 dü ki ben alalı yeni
Cevabınız için teşekkür ederim.memnun musunuz ?ıslak özelliği var mı ?

[/Q[/QUOTE]
Viomi v2. Ben ilk baktığımda 2500 tlye falandı. Pandeminin başında fiyat tırmanışa geçti ve ğımda 4600 dü ki ben alalı yeni
Cevabınız için teşekkür ederim.memnun musunuz ?ıslak özelliği var mı ?

merhaba

benim evde kedilerim var. öyle olunca çok tüy oluyor. roomba'nın bir modelini aldım. çok memnumum. tavsiye ederim. çekiş gücü çok yüksek. çok da kullanışlı. kendi kendini temizliyor

X