Akıllı Robot

Bu arada tekerleğine iyice baktım hiç bir sorun yok tertemiz. Kutusuda aşırı sağlam geldi çok güzel paketlemislerdi 🙃Yine olsa bu modeli alırım benim evimi zorla da olsa çok çok güzel süpürdü. Çekim gücü çok iyi. Silmesin denemedim
Tekerlege birsey sıkıştığında acma kapama düğmesi kırmızı oluyor. Ve de check... Diyor. Nerede sorun varsa yani ana fırxa yan fırxa mop vs.
Bu üründen bende var. Ben de memnunum

• Beğen
Reactions: Z P
Ben ordan philips maraton supurgemide almıştım hiç bir sorun yaşamamıştım. Genelde alıyorum akıllı saat de almıştım . Kredi kartıyla alıyorum dayımın kartını kullandım. Dayım yanımda olsa kesinlikle görerek alırdım. O yüzden ordan almayı tercih ettim
Görerek de alsan yine kutusu açılmamış ürün alıp evde Acacaksın.
Tam tersine İnternet alışverişinde iade işleminde yasal hakkın daha fazla. Görerek alınan ürünü iade hakkı yok.

• Beğen
Görerek de alsan yine kutusu açılmamış ürün alıp evde Acacaksın.
Tam tersine İnternet alışverişinde iade işleminde yasal hakkın daha fazla. Görerek alınan ürünü iade hakkı yok.
Aaa doğrudur kuzum bilmiyordum. Tanıdık birine atmıştım videosunu. Direk sorun ayaklarında dedi. Beyninde sıkıntı olsaydı evi supurmezdi dedi. Çok rahatladım. Değişim yapmasalarda olur. Tamir yapsınlar yeter bana 😅Çünkü geri vermeye hiç niyetim yok

Tekerlege birsey sıkıştığında acma kapama düğmesi kırmızı oluyor. Ve de check... Diyor. Nerede sorun varsa yani ana fırxa yan fırxa mop vs.
Bu üründen bende var. Ben de memnunum
Evet kuzum kırmızı oluyor ışığı. Hatta telefonuma bildirim geliyor. Baktım fircasinda falan hiç bir sıkıntı yok. Sorun ayaklarındaymis sanırım. Onu da hallederlerse insaAllah çok mutlu olacağım. Yenisini yoklamasına gerek de yok tamir yapsınlar yeter bana. Okadar güzel çekim gücü varki biz evi sildik supurduk onu açtım denedim. Zar zor da olsa süpürdü evi. Valla çıkan pisliğe biz şaşirdik yani. Biz iş yapmiyormusuz onu anladım😅Şimdi paketledim onu çok mutsuzum. Bugün can sikintisina evimi bile süpürmek istemedim

Puanı yüksek bir satıcıysa ilgilenir muhtemelen. Ayrıca 14 gün iade hakkın var. Olmadı tüketici hizmetlerini ara daha sağlıklı bilgi verirler. Ben genelde ositede sorun yaşamadım.

• Beğen
Teknik servisle konuştuktan sonra eğer ki acmazlarsa hemen iade işlemi başlatacagim. Ama iki üç gün deneme yaptım. Cayma hakkim varmidir ki. Birde 14 gün içinde demişsiniz. İade işlemi için teknik servisin onayli yazısı lazımmış. Yani kafama göre de iade edemiyorum
Cayma hakkı

(1) Tüketici, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

(2) Cayma hakkı süresi, hizmet ifasına ilişkin sözleşmelerde sözleşmenin kurulduğu gün; mal teslimine ilişkin sözleşmelerde ise tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin malı teslim aldığı gün başlar. Ancak tüketici sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içerisinde de cayma hakkını kullanabilir.

(3) Cayma hakkı süresinin belirlenmesinde;

a) Tek sipariş konusu olup ayrı ayrı teslim edilen mallarda, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin son malı teslim aldığı gün,

b) Birden fazla parçadan oluşan mallarda tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin son parçayı teslim aldığı gün,

c) Belirli bir süre boyunca malın düzenli tesliminin yapıldığı sözleşmelerde, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin ilk malı teslim aldığı gün,

esas alınır.

(4) Malın satıcı tarafından taşıyıcıya teslimi, tüketiciye yapılan teslim olarak kabul edilmez.

(5) Mal teslimi ile hizmet ifasının birlikte yapıldığı sözleşmelerde mal teslimine ilişkin cayma hakkı hükümleri uygulanır.
175 'i arayıp bilgi edinebilirsiniz. Hatta oradan cevap gelmeden danışın da oyalamasınlar sizi sevisin onayını falan da sorarsınız ben ilk kez duydum bu onay işini

• Beğen
Cayma hakkı

(1) Tüketici, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

(2) Cayma hakkı süresi, hizmet ifasına ilişkin sözleşmelerde sözleşmenin kurulduğu gün; mal teslimine ilişkin sözleşmelerde ise tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin malı teslim aldığı gün başlar. Ancak tüketici sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içerisinde de cayma hakkını kullanabilir.

(3) Cayma hakkı süresinin belirlenmesinde;

a) Tek sipariş konusu olup ayrı ayrı teslim edilen mallarda, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin son malı teslim aldığı gün,

b) Birden fazla parçadan oluşan mallarda tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin son parçayı teslim aldığı gün,

c) Belirli bir süre boyunca malın düzenli tesliminin yapıldığı sözleşmelerde, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin ilk malı teslim aldığı gün,

esas alınır.

(4) Malın satıcı tarafından taşıyıcıya teslimi, tüketiciye yapılan teslim olarak kabul edilmez.

(5) Mal teslimi ile hizmet ifasının birlikte yapıldığı sözleşmelerde mal teslimine ilişkin cayma hakkı hükümleri uygulanır.
175 'i arayıp bilgi edinebilirsiniz. Hatta oradan cevap gelmeden danışın da oyalamasınlar sizi sevisin onayını falan da sorarsınız ben ilk kez duydum bu onay işini
Kuzum teşekkür ederim yardımcı olduğun için. İade islemi elektronik eşyalar da teknik servis tarafından onay verilince yapılıyormuş. Yani ben kusurlu mali gonderip onlar incelemeye alicaklar ondan sonra onay verirlerse iade hakkına sahip olucam. Onlara kalmış biseymis yani. Kabul etmezlerse iade edemiyormusum

Robot gibi akıllı cihazlar alacaksanız amazon dan alın. Hem kaliteli hemde çok fazla.sorun çıkarmıyorlar .Tavsiyem hepsiburada ile ilgili ne kadar telefon numarası varsa arayın. Hepsiburada da ürün satıyorduk bir zamanlar. Adamları bunaltmaz isen kıçlarını bile kaldırmıyorlar. Bu altın onları. Zevkine arayın.

Çokta kötü düşünmeyin tekerinde sıkıntı varsa yedek parçaları satılıyor zaten veya servisine götürebilirsiniz yardımcı olurlar o kadar para verip aldınız iade kabul etmezlerse çöpe atacak değilsiniz ya illa ki bir çözümü bulunur🥰

Aynı markayı kullanıyorum 4 5 gündür ve çok memnunum. İlk başta haritayı çıkarırken zorlandı ama şimdi tıkır tıkır çalışıyor. Keşke görüp alsaydınız böyle şeyler şans işi maalesef, hepsi buradda sıkıntı yaşamadım ben hiç ama sıkıtnız devam ederse tüketici haklarına başvurun

Hepsiburadadan aldıysanız geçmiş olsun. İlgileniyorlar sanarsınız ama umursamazlar. Daha birkaç ay önce mahkeme aşamasına geldik kendileriyle. Satıcıya ulaşıp o şekilde çözmeye çalışın.
Sonuna kadar katılıyorum. Hepsiburada asla ilgilenmiyor. O kadar ilgileniyormuş gibi gözükmelerine rağmen üstelik. Bir iade için yaklaşık 3 ay uğraştık. Peşin ödediğimiz tutarı da taksit taksit zor aldık. En büyük internet alışverişi pişmanlığım. İmkan varsa satıcı ile iletişime geçin. Başka türlü çok uğraştırıor Hepsiburada malesef.

Keşke trendyoldan alsaydınız karşınızda bir muhattap bulurdunuz. Böyle durumlarda iade hakkınız da sıkıntı çıkmıyor.

Trendyol 300 TL lik kitaplığımın üstüne kondu. Bildiğin kondu. Para iadesi de yapmadı. Trendyol leş bir şirket ne yazık ki

Sonuna kadar katılıyorum. Hepsiburada asla ilgilenmiyor. O kadar ilgileniyormuş gibi gözükmelerine rağmen üstelik. Bir iade için yaklaşık 3 ay uğraştık. Peşin ödediğimiz tutarı da taksit taksit zor aldık. En büyük internet alışverişi pişmanlığım. İmkan varsa satıcı ile iletişime geçin. Başka türlü çok uğraştırıor Hepsiburada malesef.
Ben direkt hepsiburadayı aradan çıkartıp distribütörle çözdüm sorunumu. Yetmedi tüketici hakem heyetine başvurdum. Davaya doğru giderken hatalarını kabul ettiler.

benimki mop pro, bir şey sıkışmış olsa uyarı veriyor mutlaka. seninkinde sıkıntı vardır.
ben yıllardır hepsi burada ve trendyoldan alışveriş yapıyorum. hiçbir sıkıntı yaşamadım. ama burada sıkıntı yaşayan çok insan olmuş o yüzden yarın bir de satıcıya ulaşmayı deneyin. zaten garantili de geliyor. sorununuz hallolur diye düşünüyorum

• Beğen
Trendyol dan aldığım Bluetooth kulaklık için iade talebim reddedildi..şarj tutmuyor, gösterge ekranı bozuk...biraz şans sanırım.
Ben de akıllı saat alıp iade ettim ki onca satışta böyle bendeki gibi şikayet çok azdı. Buna rağmen sıkıntı çıkmadı. Gerçekten şans sanırım.

Durdüğü zaman cep telefonundan uyarı veriyordur .
O uyarıya baktın mi
Baktım canım sürekli tekerleğine birşey sıkıştı uyarısı veriyor. Bence tek sıkıntı tekerinde. Çekimi çok güzel. İnsaAllah onu tamir ederlerse bir sıkıntı yaşayacağımi sanmıyorum. Yarın birde telefonumdan yukarı aşağı yaparak calistiracagim. Beyninde sorun varmi diye. Evde zaten akilliya hasrettik o da delirdi😂😂

benimki mop pro, bir şey sıkışmış olsa uyarı veriyor mutlaka. seninkinde sıkıntı vardır.
ben yıllardır hepsi burada ve trendyoldan alışveriş yapıyorum. hiçbir sıkıntı yaşamadım. ama burada sıkıntı yaşayan çok insan olmuş o yüzden yarın bir de satıcıya ulaşmayı deneyin. zaten garantili de geliyor. sorununuz hallolur diye düşünüyorum
İnsaAllah canım benim. Bende çok alışveriş yaptım hiç birinde sorun yaşamadım. Çok baktım altına ama sürekli tekerlekle ilgili uyarı geliyor. Çalıştır diyince tekrar çalışıyor. Ne sıkışmış anlamadım içine dışına iyice baktım toz bile yok İnanki. Üfledim tekerleğine bişey çıkar diye ama cikmadi.

Ben de akıllı saat alıp iade ettim ki onca satışta böyle bendeki gibi şikayet çok azdı. Buna rağmen sıkıntı çıkmadı. Gerçekten şans sanırım.
Ben aslında iade etmek istemiyorum. Çünkü hem çok memnun kaldım sadece sorununun halledilmesini istiyorum tamir edip yollarlarsa çok sevinicem. İade etmek istemememdeki amacata taksitle aldım dayımın kartindan. Taksit taksit ödeme yaparak iade ucretini veriyorlarmis. Zaten o konuda bir şüphem yok. Bir daha alamam dayimdan kartı,limiti çıkmayabilir o yüzden iade etmek istemiyorum . İnsaAllah teknik servisten kısa bir sürede gelir

Aslında İnternetten alınan elektronik iade hakkı var diye biliyorum
Bwn hiç yapmadım ama...
Evet iadesi varmış ama teknik servisin inceleyip onay vermesi gerekiyormus. Bazı şikayetlerde teknik servisin onay vermediğini okudum. Zaten iade etmek istemiyorum insaAllah düzeltip yollarlar tekrardan.

Puanı yüksek bir satıcıysa ilgilenir muhtemelen. Ayrıca 14 gün iade hakkın var. Olmadı tüketici hizmetlerini ara daha sağlıklı bilgi verirler. Ben genelde ositede sorun yaşamadım.
9.8 yazıyor ama bilmiyorum yorumalarda pek rastlamadım hatta şikayet var bölümünde de rastlamadım. Satış sözleşmesine girdim orda satıcının numarası adresi vs yazıyor onlar aramazsa ben arayacağım yarın. Eğer ilgilenmezlerse mecbur iade edeceğim😒çok üzülerek hemde

X