Akıllı Robot

Z P

Mucizelerimmm🥰
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2016
9.329
12.206
Merhaba kızlar. Okadar bunaldim ki buraya yazmaya karar verdim. 3 gün önce Xioami vakum 1C robot süpürge aldim. Geldiğinde çalıştırdım durarak calisiyordu. Dedim heralde sıkıntı bende,ki ben bir tanıdığın vasıtasıyla almaya karar vermiştim. Bana videolar atmıştı evi çok güzel supuruyordu. Neyse kurulumunu yaptım. 10 saniye geçmeden duruyordu. Bir tanıdik var ona video attım tekerinde kesinlikle sıkıntı var dedi. Hepsiburadayla görüştüm satıcıyla iletişime geçilmesini istedim yarın ariyacaklar. Kimisi de aramaya bilirler bazı satıcılar sorunlu oluyor dedi. Canım sıkıldı iyice bunaldım ya aramzlarsa elimde kalir diye. Hepsi burada hemen ilgileniyor sağolsun ama ya satıcı iade kabul etmiyorum yada değişim olmaz derse 😒☹️

EDİT : Kızlar merhaba. Son bilgilendirmemi yapmak istedim. Bana destek olduğunuz için teşekkür ederim. Ürünü servise yollamistim. Ayaklarında sıkıntı varmis. Güzelce tamir edip yolladılar sağolsunlar çok ilgilendiler. Kurulum videosu atmışlar Birebir aynısıni yaptım bugün çok güzel evi süpürdü çok memnun kaldım umarım uzun süre kullanabilirim. 🙏🍀

Son düzenleme:
Hepsiburada gibi sitelerden alisveris yapmaktan korkuyorum bu yuzden. Muhatap bulamıyorsunuz. Bulsanız yuz yuze oldugu gibi hakkinizi arayamiyorsunuz. Saticiyla ayni shirde iseniz elden götürün. Umarim degisim yaparlar.

• Beğen
Reactions: Z P
Hepsiburada dan yatak bariyeri aldım. 2 ay sonra gönderdiler. İade etmek istedim gelmediği için ürün gelsin öyle dediler. 😂 Gelmediği için iade etmek istiyorum dedim. Olmaz dediler. Tam 2 ay uğraştım. Sonra geldi. Allahtan sağlam geldi. Bir de iade ile uğraşacaktım. Allah kolaylık versin.

Hepsiburada dan yatak bariyeri aldım. 2 ay sonra gönderdiler. İade etmek istedim gelmediği için ürün gelsin öyle dediler. 😂 Gelmediği için iade etmek istiyorum dedim. Olmaz dediler. Tam 2 ay uğraştım. Sonra geldi. Allahtan sağlam geldi. Bir de iade ile uğraşacaktım. Allah kolaylık versin.
allah allah cok şasirdim boyle mesajlari okuyunca, 2 ay once 15 liralik bir kitabim kargoyla yola ciktiktan sonra bir daha haber alamadim, hepsi burada ile iletisime gectim maduriyetimden dolayi hem hediye ceki verdiler hem parami iade ettiler.
satici firmaya gore sorun cozme olayi biraz degisiyor sanirim

İçinde bir şey mi sıkıştı acaba süpürürken. Ya da kargoda zarar görmüş müydü kutusu falan? Umarım kısa sürede çözülür. Ben de tam robot süpürge almak istiyordum hatta hepsiburadadan ve trendyoldan bakıyordum. Ama işte internetten alınca güvenemiyor da insan.

Hazır konuyu görmüşken sorayım var mı robot süpürge tavsiyeniz? 😅

Ben hepsiburadadan çok alışveriş yaparım yıllardır. Mağduriyet olunca hemen çözerler üstüne hediye gönderirler özür için ya da hediye çeki. Ama ben de artık satıcı hepsiburadanin kendisi değilse almıyorum. Ne olur ne olmaz diye. Bir de kendi satıcı ise hemen kargoya veriliyor. Diğerlerinin ne olacağı belli olmaz.

Merhaba kızlar. Okadar bunaldim ki buraya yazmaya karar verdim. 3 gün önce Xioami vakum 1C robot süpürge aldim. Geldiğinde çalıştırdım durarak calisiyordu. Dedim heralde sıkıntı bende,ki ben bir tanıdığın vasıtasıyla almaya karar vermiştim. Bana videolar atmıştı evi çok güzel supuruyordu. Neyse kurulumunu yaptım. 10 saniye geçmeden duruyordu. Bir tanıdik var ona video attım tekerinde kesinlikle sıkıntı var dedi. Hepsiburadayla görüştüm satıcıyla iletişime geçilmesini istedim yarın ariyacaklar. Kimisi de aramaya bilirler bazı satıcılar sorunlu oluyor dedi. Canım sıkıldı iyice bunaldım ya aramzlarsa elimde kalir diye. Hepsi burada hemen ilgileniyor sağolsun ama ya satıcı iade kabul etmiyorum yada değişim olmaz derse 😒☹️
En kötü ihtimal garantisi var

• Beğen
allah allah cok şasirdim boyle mesajlari okuyunca, 2 ay once 15 liralik bir kitabim kargoyla yola ciktiktan sonra bir daha haber alamadim, hepsi burada ile iletisime gectim maduriyetimden dolayi hem hediye ceki verdiler hem parami iade ettiler.
N 11 ürünü aldım tamam dediğinizde satıcının ödemesini yapıyor.

Satıcı puanı uygulaması yok mu o sitede? Yüksek puanlı satıcı mıydı ?

• Beğen
arada fiyat farkı bile olsa tüm elektronik ürünlerinizi amazondan almanızı öneririm, hiçbir açıklama yapmadan 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Satıcı firmaya hepsiburada üzerinden ulaşamadım. Direk hepsiburada ile görüştüm. O günden sonra bir daha bir şey almadım oradan.

• Beğen
arada fiyat farkı bile olsa tüm elektronik ürünlerinizi amazondan almanızı öneririm, hiçbir açıklama yapmadan 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
Evet sonradan farkettim Amazon hepsinden iyimis ☹️Ben aslında iade etmek istemiyorum insaAllah degisimi kabul ederler dura dura da olsa evi çok çok güzel süpürdü okadar memnun kaldimki

Hepsiburadadan aldıysanız geçmiş olsun. İlgileniyorlar sanarsınız ama umursamazlar. Daha birkaç ay önce mahkeme aşamasına geldik kendileriyle. Satıcıya ulaşıp o şekilde çözmeye çalışın.
Off ya daha kötü oldum şimdi 😭😭

X