Akıllı saat

baklavacheesecake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2017
2.765
3.012
Arkadaşlar çok saçma bir soru soracağım tamamen cahilliğime verin o_O
Dün akşam annem benden bir şey rica etti. X..mi marka akıllı saati var, yanlışlıkla fabrika ayarlarına çevirmiş. Kendi telefonunun arka kamerası bozuk olduğu için benimkine QR kod okutup açtı. O markanın saatleri böyle açılıyormuş. Saat açılır açılmaz hemen uygulamayı sildik, annemin oturumunu kapattık.
Gelgelelim içim hiç rahat değil :KK43: biz oturumunu kapattığımız halde annem o saatten benim telefonumu izleyebilir mi? Dün kurarken telefondaki her şeyi kaldırdım başka hesap açıktı telefonda şimdi kendi hesabımı açtım ama emin değilim :KK43:

Annen boş zamanlarinda telefonunu mu izler/kontrol eder ?
Sen neden bu kadar endişe ettin ?
Daha önce böyle bir girişimi oldu mu kadının ?
Seni tedirgin eden fotoğraflar ise kimseye açık saçık bir şey gönderme derim.
Ayrıca senin telefonunla eslenseydi saat ; çağrıların mesajların,bütün bildirimlerin şimdiye kadar annene de giderdi.

Annen boş zamanlarinda telefonunu mu izler/kontrol eder ?
Sen neden bu kadar endişe ettin ?
Daha önce böyle bir girişimi oldu mu kadının ?
Seni tedirgin eden fotoğraflar ise kimseye açık saçık bir şey gönderme derim.
Şöyle, geçen sene cep telefonum tamire gitmişti sonra alıp o kullandı. Sıfırlanmasını istediğim halde sıfırlamadı hala da benim eski telefonumdaki numaralar (arkadaşlarım falan) annemde durur.
Tedirgin edecek bir şey yok aslında ama hani izleniyor olma fikrinden çok hoşlanmıyorum. Sonuçta belki arkadaşımla şakalaştık ama o onu yanlış anlayabilir (yaşandı bu). Gerek yok bence

Annenin seni stalklayacağını mı düşünüyorsun?
En fazla canım senin hesap açık kalmış bildirim geliyor der düzeltirsin
Ne bu panik?

Seni anlayabiliyorum. Sam...ng saatlere gidiyor örneğin. Senin dediğin markadan haberim yok ama bi dene annenden al bak. Bir de bağlı cihazları telefonun illa gösterir oradan da kontrol et. Insanin içi huzursuz olur o kadar haklısın ki. Sonuçta senin özelin yani. Sen bi kontrol et telefonundan bağlı cihazları. Bir de bildirim geldiğinde yolunu bul bak saate bakalım ona da gidiyor mu. Saatin işlevlerini de inceleyebilirsin ne işe yarıyor neler yapabiliyor diye

Neden bu kadar panik oldunuz?
Anneniz velev ki yanlışlıkla telefonunuza bakabiliyor durumda. Ne görmesinden endişelisiniz?
Endişelenmek değil de o izlenme fikrinden hoşlanmadım yani. Neden arkadaşımla yaptığım konuşmayı görsün ki, ya da öylesine aldığım bir ekran görüntüsünü? Gerek yok bence

Endişelenmek değil de o izlenme fikrinden hoşlanmadım yani. Neden arkadaşımla yaptığım konuşmayı görsün ki, ya da öylesine aldığım bir ekran görüntüsünü? Gerek yok bence
Özel olarak bakmazsa zaten görmez ki. Zaten telefondan saati görebilirsiniz ama bence saatten telefonu görmek mümkün değildir

X