Akıllı temizlik robotu hakkında yardım

selcanevrenn20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2020
1.271
1.047
32
Kızlar günaydın
Öncelikle şu sizlerde illa ki görmüşsünüzdür.
Kendi kendine uzaktan komut ile çalışan temizlik robotları var.
Bu robotlardan almak istiyırum.
Hem süpüren
Hem de sikenler var
Kullanıp da bunları memnun olan arkaaşlar hangi marka ve modeli kullanmatadır. Yazabilir öi acaba ?
Yardımlarınız için şimdiden telekkür ederşm

ben kullaniuorum. xiaomi mi robot vacuum.mop prio bendeki. hem silme hem supurme var aldigimdan beri hayatim resmen kolaylasti. s5 max ya da s6 almak isterdim butcem yetseydi ama buna gucum yetti suan cok ta memnunum

xiaomi mi robot vacuum.mop pro ben de kullanıyorum bundan, telefon uygulamasıyla her şey daha da kolay, odalara ayırabiliyorsun mesela, sadece istediğin yeri temizletebiliyorsun gibi gibi güzel özellikleri var.

Bende bundan var memnunum cnm bi bak istersen.
2E1BFC0C-5C96-486C-937D-B82BC06C8FF1.jpeg

Bugün süpürgem kırıldi. Esim de akilli alalım artik yorulmayalim diyo ☺️bende tavsiyelere açığım

Çok pahalı değil mi ya? Bu arada halıyı da süpürüyor mu? Benim süpürgem Rowenta Silence force ben süpürgenin toz haznesini dolduruyorum bu robotun neresinde birikiyor ki tozlar sığar mı?

Çok pahalı değil mi ya? Bu arada halıyı da süpürüyor mu? Benim süpürgem Rowenta Silence force ben süpürgenin toz haznesini dolduruyorum bu robotun neresinde birikiyor ki tozlar sığar mı?
haliyi parkeyi heryeri hem supuruyo hem siliyo canim brnim🤣🤣🤣 haznesini hergun bosaltiyorum gunluk yetiyo, benim toz haznesi 600 ml cogu kez tam dolmuyo bile. zaten hetgun duzenli actiginizda o kadar toz birikmiyor.

kendimiz supururken heryeri supuremiyoruz ilaki atladigimiz yerler oluyor. ama robotun atladigi hicbir nokta kalmiyor. hergun o kadar dip kose supurulunce ev tozlanmiuor bile

Xioami almıştım. Hayatıma yaptığım en doğru yatırım budur heralde. Halı kilim vs temizliyor. Paspas suyuna istediğim gibi çamaşır suyu veya yüzey temizleyici ekliyorum.
Evet bizim kadar 4/4 lük bir pürü pak temizlik olmasa da ev temiz ve tozsuz oluyor.
Bu arada bir arkadaşımda Dyson V8 aldı. Onunki maşallah evde tozun t’sini bırakmıyor. Bir dolu uç aparatı var. O aparatlarla süpürgeyi sokmadığı delik bırakmıyor😆
Her ikisi de apayrı bir rahatlık:KK36:

Xioami almıştım. Hayatıma yaptığım en doğru yatırım budur heralde. Halı kilim vs temizliyor. Paspas suyuna istediğim gibi çamaşır suyu veya yüzey temizleyici ekliyorum.
Evet bizim kadar 4/4 lük bir pürü pak temizlik olmasa da ev temiz ve tozsuz oluyor.
Bu arada bir arkadaşımda Dyson V8 aldı. Onunki maşallah evde tozun t’sini bırakmıyor. Bir dolu uç aparatı var. O aparatlarla süpürgeyi sokmadığı delik bırakmıyor😆
Her ikisi de apayrı bir rahatlık:KK36:
hazneye deterjan konabiliyor mu? ben korkup koymadim hic ama bezini deterjanli suyla yikayip takiyorum mis gibi kokuyor ev

hazneye deterjan konabiliyor mu? ben korkup koymadim hic ama bezini deterjanli suyla yikayip takiyorum mis gibi kokuyor ev
Evet ben koyuyorum. Bir problem yaşamadım. Bezini ben de her çalışma sonrası yıkıyorum.
Yalnız filtresine su değmemesi lazım. Filtresi çok hassas. Ben internetten yedek filtre aldım ve kullanmaya başladım. Sanırım Türk malı ve filtreyi koruyucu extra bir şey yapmışlar hiç problem çıkarmıyor 🧿

Kızlar günaydın
Hem süpüren
Hem de sikenler var
Kullanıp da bunları memnun olan arkaaşlar hangi marka ve modeli kullanmatadır. Yazabilir öi acaba ?
Hem süpürüp hem s.kiyolarsa sıkıntı :KK70: :KK70: :KK48: :KK48:
Allahım lütfen ban yemeyeyim :KK17::KK17::KK17:
şaka bir yana bende bu aralar bakıyorum ama onlarda da fiyat uçmuş

Çabuk bozulur diye bisey duydum kullananlar ne zamandır kullanılıyor acaba

Kızlar bu modeli kullanan varmı bende bundan almak istiyorum hem üzerinde sensör olmadığı için emiş gücü çok iyi olduğu için ve tabiiki fiyat olarak da uygun olduğu icin

Eklentiler

• Screenshot_20201017-133931.jpg
    Screenshot_20201017-133931.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 81
Kızlar günaydın
Hem süpüren
Hem de sikenler var
Bende bu de xioami marka var silip supurenden çok memnunum gece üçe dörde ayarlıyorum biz uyurken o heryeri süpürüyor kalktigimda her yer mis gibi olmuş alt kata sesde gitmiyor istediğin vakit çalıştır. Tek memnun kalmadigim şey temizlikde oda secemiyosun sadece mutfağı sil diyemiyosun yani varsada ben bilmiyorum

Kızlar günaydın
Hem süpüren
Hem de sikenler var
Sen bakma kardesim onlara reklamda hepsi güzel ise gelince kalıyor bosa paran gitmesin

Bende bu de xioami marka var silip supurenden çok memnunum gece üçe dörde ayarlıyorum biz uyurken o heryeri süpürüyor kalktigimda her yer mis gibi olmuş alt kata sesde gitmiyor istediğin vakit çalıştır. Tek memnun kalmadigim şey temizlikde oda secemiyosun sadece mutfağı sil diyemiyosun yani varsada ben bilmiyorum
Ne kadar zamandır kullanıyorsun peki

X