Akıntı hamilelik akıntısı mı

Papatyaguluu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2023
1.287
1.480
24
Merhaba hanımlar benim yumurtlama dönemi akıntım oldu o günleri değerlendirdim ama hala akıntım var yumurta akı gibi beyaz adetime de daha 12gün var neyin akıntısı olabilir inşallah hamileliktir

Merhaba hanımlar benim yumurtlama dönemi akıntım oldu o günleri değerlendirdim ama hala akıntım var yumurta akı gibi beyaz adetime de daha 12gün var neyin akıntısı olabilir inşallah hamileliktir
Kaç gün geçti acaba üzerinden değerlendirmenin

Adetinize 12 gün varsa henüz yumurtlama döneminde olabilirsiniz. Genelde reglden 2 hafta sonra yumurtlanır ondan 2 hafta sonra da regl olur bence siz bu günleri de değerlendirin. Ovulasyon testi varsa onunla da kontrol edebilirsiniz aylık yumurtlamanızı

Adetinize 12 gün varsa henüz yumurtlama döneminde olabilirsiniz. Genelde reglden 2 hafta sonra yumurtlanır ondan 2 hafta sonra da regl olur bence siz bu günleri de değerlendirin. Ovulasyon testi varsa onunla da kontrol edebilirsiniz aylık yumurtlamanızı
Ayın 20sinde başladı ama 10gün yumurtluyormuyumdur acaba

10 gün olmaz sanırım ya. Benim mesela adetin 12. 13. Günü başlıyor şeffaf akıntım 2 3 gün sürüyor. 1 hafta daha takip edin bakalım. İnşallah hamileliktir ❤️

Seni üzmek istemem de ovulasyon akintisi o devam eden adetine daha çok var

Ayın 20sinde başladı akıntı o günden beri değerlendiriyorum 10gün oldu hala akıntı var
Yani şöyle söylim 10 gün boyunca ovulasyon akıntısı çok belki değerlendirdiğin için eşinin şeyide olabilir. Yani senin akıntın döllenip rahmet yerleştikten sonra olur. Adetinize kaç gün kaldı. Belkide ilk gün hamilede kalmış olabilirsiniz. Umarım hamileliktirrr🙏

Yani şöyle söylim 10 gün boyunca ovulasyon akıntısı çok belki değerlendirdiğin için eşinin şeyide olabilir. Yani senin akıntın döllenip rahmet yerleştikten sonra olur. Adetinize kaç gün kaldı. Belkide ilk gün hamilede kalmış olabilirsiniz. Umarım hamileliktirrr🙏
Hayılrısı olsun inşallah

Daha 12 gün olduğu için hamilelik olmaz canım belki bu ay rahim.kendini daha çok temizlemeye çalışıyordur
Merhaba bende bugun adet olmam lazimdi genelde sabahtan gelir uyandirirdi beni ama gelen giden yok 1 haftadir da belirtilerim vardi simdilik idrar testi yaptim ama ilk idrarla yapmadim negatif sanirim sizce?

Eklentiler

• IMG_2730.jpeg
    IMG_2730.jpeg
    212,5 KB · Görüntüleme: 128
Merhaba bende bugun adet olmam lazimdi genelde sabahtan gelir uyandirirdi beni ama gelen giden yok 1 haftadir da belirtilerim vardi simdilik idrar testi yaptim ama ilk idrarla yapmadim negatif sanirim sizce?
Ben bişey göremedim yarın ilk idrarla tekrar deneyim bence

Bende senin gibi oldum şimdi 6haftalik gebeyim test yap istersen canım yada bı doktara görün

X