Hamilelik var mıdır?

serminnyc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2023
40
6
Merhabalar tekrardan bir sorum olacak benim yumurtlamam 23 martta oldu 24 martı değerlendirdim. Ertesi gün beyaz böyle kremsi bir akıntım oldu sonrada uzayan böyle şeffaf bir akıntı olarak devam etti aynı akıntı 28 martta da oldu beyaz kremsi olarak 29 martı değerlendirdim. Reglim çok düzensizleştiği için iki ihtimali de değerlendirmek istedim. İki defa yumurtlama olur mu? Şu an regli olmam gerekiyor ama en ufak bir belirti yok 1 hafta kala sağ kasığımda aşırı böyle bir ağrı vardı sanki regl olacakmışım gibi bir gün sürdü ve geçti. Test yapmadım yapsam çıkar mı bazı belirtiler var da. Acaba var mıdır gebelik yaşayanlar var mı?

Bende de olmuştu adetim bir gün geçti test yaptım ve pozitif çıkmıştı deneyebilirsin canım

Bende de olmuştu adetim bir gün geçti test yaptım ve pozitif çıkmıştı deneyebilirsin canım
Kızlar merhabalar adetime 4 gün kaldı kaç gündür test yapıyorum çok çok hafif silik çıkıyordu az önce yaptığımda 10 dakika içinde pembe silik çizgi çıktı diğer günlere göre daha belirgin lütfen sizde görün 🙁

Eklentiler

• IMG_1674.png
    IMG_1674.png
    165,1 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar merhabalar adetime 4 gün kaldı kaç gündür test yapıyorum çok çok hafif silik çıkıyordu az önce yaptığımda 10 dakika içinde pembe silik çizgi çıktı diğer günlere göre daha belirgin lütfen sizde görün 🙁
Bence var normal test oldugu icin bu kadar silik cikmis gunden gune belirginlesicektir hayirli olsun😍

Bence var normal test oldugu icin bu kadar silik cikmis gunden gune belirginlesicektir hayirli olsun😍
Ay inşallah ya 1 yıldır okadar çok test yaptım ki ilk defa bu şekilde çıktı ☺️ yumurtlamadan beri kasıklarım adet olacak gibi çok ağrıyo geçiyo tekrar ağrıyo birde afedersin aşırı akıntım var beyazdı şimdi resmen su gibi o yüzden şüphelendim birde yüzüm de aşırı yanma var yine yumurtlamadan beri ara ata oluyor 😌

Ay inşallah ya 1 yıldır okadar çok test yaptım ki ilk defa bu şekilde çıktı ☺️ yumurtlamadan beri kasıklarım adet olacak gibi çok ağrıyo geçiyo tekrar ağrıyo birde afedersin aşırı akıntım var beyazdı şimdi resmen su gibi o yüzden şüphelendim birde yüzüm de aşırı yanma var yine yumurtlamadan beri ara ata oluyor 😌
Bygun de yaptin mi test😇

Bygun de yaptin mi test😇
Yok maalesef sabah 8.30 akşam 6 çalışıyorum elimde de test kalmamıştı iş çıkışında eczaneye yetişebilirsem eğer bi erken bi normal alıp bakıcam eğer çıkarsa yine yarın sabah ilk iş kan vermeye gitcem inşallah 😌😍😍

X