Akinti

Buldense

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
151
21
31
Bugun sabah oglen su gibi beyaz akinti vardi baya elime geldi yapiskan gibiydi nedir bilgi verebilirmisizniz

Yumurtlama döneminde genellikle adet günü itibariyle 12-13-14 gün civarlarına denk gelir uzayan sümükümsü bir sıvıysa eğer bu yumurtlama sıvısıdır.

Hayırrr. Yumurtlama döneminde genel olarak herkeste olur bu akıntı kimi ay çok yogun kimi ay az olur ama mutlaka olur. Adetliyken gebelik testi yapmanızın bi anlamı yok

Merhaba Buldense Buldense ,
25 Temmuz'dan bu yana akıntı başlığıyla açılmış aynı içeriğe sahip 6 konunuz var, açtığınız konuları takip etmeyle ilgili bir sorun yaşıyorsanız konunuzun sağ köşesindeki Takip Et butonuna basınız, bu sayede açtığınız konuyu bulmakta zorlanmaz, üyelerin cevaplarını takip etmekte kolaylık yaşarsınız.

Konu açma sınırlaması yok ama aynı içerikle birden fazla konu açmanız sizin ve üyelerin topiklerinizi takibini zorlaştırıyor.

Kızlar benim adet bittikten 2 3 gun sonra bu sekilde bir akıntım geldi ilk defa boyle birşey geldi yumurtlama mi acaba

2 bucuk yildir evliyim çocuk sahibi olmak istiyorum ama olamıyorum prolaktin yüksek olduğu için dostinex kullandim hapim bitti bu şekilde akıntım geldi

Eklentiler

• IMG_20210809_192056.jpg
    IMG_20210809_192056.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 56
X