Akip giden makyajim

o kadar kimyasalı hergün Nasıl kullanıyorsunuz, hepsi uzun vadede cilde zarar kansorejen vs. vs o_ONemlendirici besleyici ve herşey olarak hindistan cevizi yağı dışında hiçbirşey sürmem cildime, masum sandığım badem yağının içine bile zilyon kimyasal koymuşlar:oha:

o kadar kimyasalı hergün Nasıl kullanıyorsunuz, hepsi uzun vadede cilde zarar kansorejen vs. vs o_ONemlendirici besleyici ve herşey olarak hindistan cevizi yağı dışında hiçbirşey sürmem cildime, masum sandığım badem yağının içine bile zilyon kimyasal koymuşlar:oha:
hindistan cevizi yagini nereden buldunuz

ten ürünleri bende de fazla durmuyor. kış olmadığından ben de kat kat bir şey süremiyorum. ama baz olarak nivea after shave balsam kullanın. erkek tıraş sonrası losyonu ama böyle bir baz olamaz. baz niyetine kesinlikle en iyisi. deneyin derim.

Merhaba canım, MAC den "fix+" veya URBAN DECAY den "makeup setting spray" i tavsiye ediyorum (urban decay daha iyi). Emin ol makyajının kalıcılığını arttırıyor.

ben baz olarak niveanın after shave balsamını kullandım ancak bir fark yaratmadı bende.. benim de uçup gidiyor kalıcı olmuyor malesef.
ben önce krem bronzer sonra üzerine toz bronzer uyguluyorum bazen, öyle daha kalıcı oluyor

Size tavsiyem transparan pudra kullanin internetten arastirin isterseniz flormarin sıkıştırılmamış toz transparan pudrasini kyllanin transparan pydra hem sabitler hemde parlamayi giderir birde transparan pudra yi baker yapar gibi tum yuze pufu ile uygulayin butun butun koyun yuzunuze fondoten sungerinizi islatip yayın makyajiniz hicbirzaman akmaz

Cildiniz yaglı sanırım
Muhtemelen oyüzden emiyordur yüzünüz
Baz kullanmak istemiyorsanız güneş koruyucu ve nemlendiricinizi yag içerikli olmayan ürünlerden tercih edin biraz daha etkisi olacaktır kesinlikle

Konu açılalı uzun zaman olmuş ama...

Rimmel Fix & Protect Spf 25 makyaj bazı hem güneç koruyucu içeriyor, hem çok hafif inci yansımaları var hem de ten makyajını oldukça iyi sabitliyor. Fiyatı 19 lira gibi bir şey 30 ml, indirimde 9 kusur liraya kadar düşüyor. Bir deneyin derim 8 aydır bu ürünü kullanıyorum, gözenekleri tıkama gibi bir sorunu da yok...
fix-protect-primer_teaser.jpg

Öncelikle gün içinde eliniz yüzünüze farketmediniz ne kadar gidiyor? Belki de yanlışlıkla siz siliyorsunuzdur. Sonralıkla allık ve pudra gün içinde mutlaka uçup gidip tazelemesini gerek iki şeydir zaten. Ama 2 saat kısa, bir 4 saati bulması gerekiyor normalde. Krem allık epey mantıklı. Ama toz ürünlerin dağılımını ben hep daha çok sevmişimdir. Şöyle bir şey denemenizi tavsiye edeceğim. Makyaja cildi hazırlamak için 15 dakika öncesinden sürdüğümüz nemlendirici var ya, onu beklemeden daha tam emmeden tampon hareketlerle allığı ve pudrayı uygulasanız. Belki işe yarar. Cildiniz çok kurutsa da daha iyi nemlendirmeyi deneyin. Belki toz ürün tutunamıyordur.

X