Makyaj Ürünleri Pembe makyaj :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

lavitaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2013
113
2
Özellikle açın tenli kumral-sarışın bayanlara bu makyaj çok yakışıyor tam bir yaz makyajı,özel günlerde de yapabileceğimiz şeker gibi bi makyajjjj yapalım :)

$9422789.jpg

YÜZ
Önce yüzümüzü derinlemesine temizleyip makyaja hazır hale getiriyoruz ben bu ürünleri kullandım
Eki Görüntüle 704009 Eki Görüntüle 704010
NIVEA VISAGE PURE EFFECT STAY CLEAR YÜZ TEMİZLEME JELİ / TONİĞİ
Bikaç dakika bekliyip nemlendiricimizi sürüyoruz
Eki Görüntüle 704012
NEUTREGONA OIL FREE NEMLENDIRICI (cildi yağlı -karma olanlar için)
Pürüzsüz bi görünüm için sivilce leke yara olan yerleri,gözünüzün altını, burnunuzun dışını kapatmalısınız. Şu ana kadar kullandığım en iyi kapatıcı :
Eki Görüntüle 704014
MAC STUDIO FINISH CONCEALER
Fondöten ve pudrayı uyguluyoruz. Uygun fırçalarla uygulayabilirsiniz ben fondöteni ellerimle uygulamayı daha çok seviyorum.
Eki Görüntüle 704015 Eki Görüntüle 704016
CLINIQUE EVEN BETTER FONDÖTEN / MAX FACTOR CREME PUFF PUDRA
Göz altımıza ve elmacık kemiklerimizin üst kısmına aydınlatıcı uyguluyoruz.
Eki Görüntüle 704018
SEPHORA HIGHLIGHTING
Allığımızı elmacık kemiklerinizden kulak hizasına kadar takip ederek uyguluyoruz. Fırçada kalan allığı bi parça burun alına sürmeyi de unutmayın.
Eki Görüntüle 704022
NARS ALLIK -DESİRE

GÖZ
İsterseniz göz bazıyla başlayabilirsiniz böylece daha kalıcı ve daha güzel bi görüntüye ulaşırsınız. Göz bazından sonra iki palet kullanıcaz
Eki Görüntüle 704028 Eki Görüntüle 704027
THE BALM STAY MATT / THE BALM NUDE TUDE
Önce İlk paletten Chung rengini bütün göz üstümüze sürüyoruz.
Daha sonra ikinci paletteki Stubborn rengini göz kapağımıza uyguluyoruz.
Aynı paletten Stand-Offish rengini burun tarafımızdaki göz içlerimize uyguluyup far fırçanızda kalanı gözünüzün dışına doğru uyguluyoruz.
Önceki paletten Batali tonunu kapağımızın üstünde kalan kavis kısmına ay şeklinde sürüyoruz ve karıştırma fırçasıyla buraya bi gölge yapıyoruz.
Sonra kuyruğunu çok uzatmadan ince şekilde eyeliner çekiyoruz. Daha düzgünce çekebilmek için ben jel eyeliner uyguladım.
Eki Görüntüle 704035
MAC GEL EYELINER - BLACK
Maskaramızı uyguluyoruz. Ve takma kirpiklerimizi takıyoruz.
Eki Görüntüle 704037 Eki Görüntüle 704038
MAYBELLINE VOLUM' EXPRESS CAT EYES ENVY TAKMA KİRPİK
Tutkal görüntüsünü yok etmek için eyelinerinizla bi kaç daha geçin.
Takma kirpiği kendi kirpiklerinizle birleştirmek için tekrar maskara uygulayın.

KAŞ
Kaş kalemiyle kaşlarınızı belirginleştirin ve seyrek olan yerleri doldurun. Sonra kaşlarınızı tarayın. Hem kalem hem fırça bir arada olan bi ürün kullanıyorum ben:
Eki Görüntüle 704041
CECILE EYE PENCIL

DUDAK
Dudaklarınız inceyse ve gerek duyuyorsanız önce dudak kalemiyle çizginizi belli edin ve içini doldurun. Daha sonra ruj ve parlatıcımızı uyguluyoruz.Eğer dudaklarınız inceyse sadece dudaklarınızın orta kısımlarına uygulayabilirsiniz
Eki Görüntüle 704045 Eki Görüntüle 704044
LOREAL PARIS CARESSE RUJ: NUMARA 06 APHRODITE SCARLET / GLAM SHINE BLUSH

X