Akit'ten Leman-Şevval Sam bombardımanı!

Leman Sam saçmalama hakkini kullanmis akit te fikrini beyan etmiş ki haksz da degil..

Neden saçmalamış yalan mı söylüyor araplar bu sayede dini kullanarak zengin olmuyor mu kabenin nerdeyse içine girecek lüks otel yapmak nedir tabii pahalı olacak kabe görüyor ne de olsa dimi kabeyi gölgeleyecek oteller yapmak etrafına doğru mu surf daha çok ceplerini doldursunlar diye herşeyin euro bazında olmasına ne diyeceksiniz bu insanların bir misyonu olmalıydı zorlaştırmak yerine her türlü kolaylığı kendilerinin sağlaması bu işi ticarete dökmemeleri zengin ibadeti haline getirmemeleri gerekirdi. Benim şahsi düşüncem arapların bu tavrı yüzünden gitmeyenlere göre araplar daha suçlu. Para kazanacak başka uğraşlar bulsunlar. Akit fikrini beyan etmekten öteye gitmiş bu kadın dini kabeyi kötülememiş ki hakarette etmemiş ama akit resmen dinsizlikle suçlamış saçma sapan şeylerle desteklemeye çalışmış bunu sorgulamak değil onlara hiçbir kula düşmez günahsa kendi boynuna çok çirkin şeyler ve bu günah almak hiç suç değil dimi Allah katında. Ya kırdığın gönlü Allah seviyorsa bilemezsin .

Biri leman sama söylesin, araplarin yikmak istedikleri sözde Efendimiz sav evi degil mezari idi :KK1:

Zemzem Tower yakında Kabe nin bahçesine girecek.
Kabe manzaralı odalar 950 bin liraymış.
Kutsal toprakları bu hale getirmenin mantığı daha fazla insan ağırlamakmıymış yani.
Buna çocuklar bile inanmaz.
Eki Görüntüle 1082227

Icler acisi bir manzara :KK50: Bunlar hep kiyamet alametleri...

Songül Karlı, inancının çok güçlü olduğunu, sabah namazını hiç aksatmadan kıldığını ve oğlu Efe'yi de böyle yetiştirmek istediğini söyledi.

Hayalinin Umre'ye gitmek olduğunu belirten ünlü sanatçı, kendisi gidemese de 6 kişinin gitmesine vesile olduğunu dile getirdi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iste buna cok güldüm gitti sevapciklar :))) bilincli mi yapiti acaba yoksa gercekten saf ve iyi niyetli oldugundan mi :)

Bir başortu bir Hac... Açıkçası insan düşünmeden edemiyor acaba islamla bir derdi mi var?
Hac yorumunda doğrluk payı olması bu düşünceye engel değil bence.

Bir başortu bir Hac... Açıkçası insan düşünmeden edemiyor acaba islamla bir derdi mi var?
Hac yorumunda doğrluk payı olması bu düşünceye engel değil bence.

meryemcim ben öyle düşünmüyorum, yani araplar kimseyi silah zoruyla oraya çekmiyor gidip de

hiltonda lüx otelde kim kalırsa o hizmetin bir bedeli var ,kaldı ki korkunç insan yogunlugu ve hizmet ihtiyacı olan bir bölge

bedava mı hizmet edeceklerdi? bence iyiniyetli ve şık olmadı bu açıklama..

Böyle hedef gösteren, taşlayan, çarpıtan habercilerin gazetecilikten men edilmesi gerek. Sokaktaki provokatör de bu değil mi şimdi? Bunların yaptığı kaos çıkartmak değil mi? Aşırı solda da var böyle tipler keşke toptan yasaklansalar. İfade özgürlüğü falan değil bu. :KK19:

meryemcim ben öyle düşünmüyorum, yani araplar kimseyi silah zoruyla oraya çekmiyor gidip de

hiltonda lüx otelde kim kalırsa o hizmetin bir bedeli var ,kaldı ki korkunç insan yogunlugu ve hizmet ihtiyacı olan bir bölge

bedava mı hizmet edeceklerdi? bence iyiniyetli ve şık olmadı bu açıklama..

Ben de onu diyorum canım daha önce başortusu hakkında da hoş olmayan yorumları vardı

Keşke biraz da RTE'nin alevilere karşı olan nefretinin analizini yapsalar.
Ben bunu çok merak ediyorum mesela.
Akit sürekli hedef gösteriyor birilerini.

LG-P710 Tapatalk

Ya kızlar bir şey diyeyim mi ailem Almanya'da yaşıyor.Ben yanlarındaydım 2 aydır yeni döndüm bu haberi orada okumuştum ben de sizin gibi tepki vermiştim.Çok saçma kadına bak ne biçim konuşmuş demiştim.Oradaki arkadaşlarım ( aralarında namaz kılanlar da vardı) iyi yapmış doğru söylüyor demişlerdi çok şaşırdım.Yurt dışında Araplar'ı sevmiyorlar nedense bir anlam veremedim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ararpları sevmez sevmez kendi bileceği iş, nasılda çarptırılmış konu. gazete satışı düşük bir gazete ne yapsın işte saçma sapan şeylerle uğraşıp duruyor.

sanki araplar birbirini çok seviyor.

Ya kızlar bir şey diyeyim mi ailem Almanya'da yaşıyor.Ben yanlarındaydım 2 aydır yeni döndüm bu haberi orada okumuştum ben de sizin gibi tepki vermiştim.Çok saçma kadına bak ne biçim konuşmuş demiştim.Oradaki arkadaşlarım ( aralarında namaz kılanlar da vardı) iyi yapmış doğru söylüyor demişlerdi çok şaşırdım.Yurt dışında Araplar'ı sevmiyorlar nedense bir anlam veremedim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

namaz kılmak müslüman olmanın bir göstergesi değil ki, namaz kılıp hacca giden o kadar çok munafık var ki..

öyle demeleri söyledikleri şeyin dogru ve desteklenebilir oldugunu göstermez

X