Aklımı yitiricem yardım edin

Bohem bigem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2017
2
0
32
Merhabalar hanımlar aklınıza çok ihtiyacım var ben 25 yaşındayım bundan 6 yıl önce 2011 de universite ye başladım ve orada biriyle tanıştım ilk 3 ay sevgili okur gibi olduk ama öyle benim açımdan yoguň değildi sonra hem onun karakteri hem de sevemedigim için ayrıldım ama bu çocuk vazgeçmedi okul boyunca peşimden koştu seviyorum ölüyorum dedi ağladı 5 yıl boyunca ama istemedim ben duygularıyla oynamak gibiydi evet demek ayrıca bu süre içinde bir iki kişiye daha şansını denedigini öğrendim sordum yok dedi ama iyice soğudum yani velhasıl kelam 5 yıl boyunca hayır dedim okul bitti sonra bir benim yaşadığım şehire geldi benden habersiz ben görüşmedim kendisiyle ve geri döndü sonra benim üzerimde baskı kurmaya çalışınca hayatımda biri var diye yalan söyledim uzaklastirdim 1 yıl hiç konuşmadık haber almadık birbirimizden bir yılın sonunda yalan olduğunu öğrendi ve tekrar bana adım attı ve bu süreçte ben biraz kendime geldim araya arkadaşlar girdi falan derken kabul ettim onu ve sevgili olduk herşey ilk zamanlar çok mükemmel di kaybetmekten ölümüne korkuyordu,benim ailem onu istemiyordu geçmiş sıkıntılar yüzünden ama o bana yalvardı ne olur aileni ikna et diye baskı kurdu ben sensiž yapamam dedi ilk 4 ay günde 4 5 kez konuşuyorduk mesajlasiyorduk güzel sürprizler yapıyordu ve en önemlisi evlenelim diye bana baskı yapıyordu ailesiyle beni tanıştırmak istedi annem seni biliyor kabul ediyor dedi beyaz esyalarimizi bile annesine alacağını söyledi annesi de tamam demiş
4 aydan sonra değişmeye başladı eskisi gibi aramiyordu günde 1 kese düştü sordum neden dedim çok yoğun çalışıyorum dedi (((((kendisi özel harekat polisi))) ara verelim istersen dedim hayır dedi ama her geçen gün soğukluk arttı ama bir yandan da annene beni kabul ettirmek demeye devam etti ve ben anneme kabuk ettirdim bunu ona da soyledim tamam dedi ama bu soğukluğu aşamadik aramiyordu sormuyordu mesajlasmalari da hepbir soğukluk vardı ilk zamanlar kabullendi m tamam dedim sonra bir gün dayanamadım bitsin dedim sebebini anlattım oda bana aradığında açıyorum mesaj attığında cevap veriyorum ya dedi ve ben bu laftan sonra bitirdim daha sonraise canım sıkkın dedi o ara açığa alindim falan dedi seninle ilgili problemim yok dedi bende tamam dedim ve 4 günlük ayrılıktan sonra tekrar barıştık ve o göreve geri döndü ancak bundan hemen sonra soğukluk devam etti ve 5 gün sonra tekrar konuştuğumda birseyleri düzeltmek istediğimde soğuk davrandı neden böyleyim bilmiyorum dedi seviyorum seni ama bilmiyorum dedi tayinim yurtdışına çıktı falan filan diye saçma sapan bahaneler uydurdu ve o gece tüm yalvarmalarima rağmen geri adım atmadı sustu tek kelime etmedi ve bitti ertesi gün ise seni canımdan çok seviyorum unutma dedi ama barışmak için değil öylesine tabi bu süre zarfında bı arkadsim onunla konuşunca halletmem gerekenler var o yüzden böyle davrandım oňunla konusacam demis ancak bundan 2 gün önce veda mesajı attı kanatircasina ben elimden geleni yaptım ama bizim için çok gec sen bana geç geldin artık hayatında olmayacam falan dedi ben onu arayınca da ailemi ikna edemedim ben seni görmeye gelince senin beni eli boş göndermeni beni gormemeni bahane ediyorlar dedi beň kızınca beddua edince geri adım attı sadece aile değil başka sebepler de var falan filan dedi ama bana daha önce söylediği sebepler de hep yalandi ertesi gün ise mesaj attı bana kendini unuttur senden kopamıyorum dedi beni bekleme eğer beklersen düzen kuramazsin dedi ve numaramı sosyal medya hesaplarimi sildi:KK43: şimdi soruyorum size bunlar ne anlama geliyor gerçekten aile olduğuna inanmıyorum çünkü ailesine öyle çok bağlı bir tip değil kaldı ki karşı çıkacak olan aile baştan istemez eşya alınmaya bile tamam diyip sonra böyle aptal bir sebepten yok der mi bunun derdi neydi soğudu mu benden neden oyaları beni ailene kabul ettir evlenelim diye yalvardı ve herşey yoluna girmişken çekti gitti ne olur yardım edin kafayı yiyecem:KK43:

Birincisi yaptıklarını hazmedememiş olabilir biraz olsun soğumuş olabilir . İkincisi özel harekat polisi olmak şehri fark etmez CANI CEBİNDE GEZMEKTİR. psikolojisi bozulmuş olabilir işleri çok zor. Üçüncüsü 5 sene istemediğin adam sevgine inanmıyor da olabilir. Dördüncüsü her zaman kaçan kovalanır belki seni kovalaması onun içindeki aşkı canlı tutuyordu . denediniz olmadı.

Birincisi yaptıklarını hazmedememiş olabilir biraz olsun soğumuş olabilir . İkincisi özel harekat polisi olmak şehri fark etmez CANI CEBİNDE GEZMEKTİR. psikolojisi bozulmuş olabilir işleri çok zor. Üçüncüsü 5 sene istemediğin adam sevgine inanmıyor da olabilir. Dördüncüsü her zaman kaçan kovalanır belki seni kovalaması onun içindeki aşkı canlı tutuyordu . denediniz olmadı.
Yani ilk dediğiniz e pek ihtimal vermiyorum yani yaptıklarımi hazmedememe kısmına ama onun dışındakiler olabilir diye düşünüyorum ama bu seferde neden 40 tane yalan söyledi diye düşünüyorum tek seferde gerçeği söyleyip gitseydi böyle senden kopamıyorum falan daha fena değil. Mi

X