Aklımı yitirmek üzereyim... Yardım...

evet evet bence de büyü vardır:kahve:
sakin kocanızın gerçek yüzü ortaya çıkmış diyenlere inanmayın sayın deadbride bence kesinlikle kayınpederiniz büyü yaptırmıştır.:nazar:

ayrıca hiç merak etmeyin ben evlilik dışı çocuk nasıl yapılır biliyorum onun için de korunuyorum. asla düşünmüyorum ya işallah olmaz diyip de işimi şansa bırakmıyorum. çünkü eğer bi halt yiyosam sonuçlarını da bilmem gerekir diye düşünüyorum.

ha babanızdan dayak yemişsiniz dayak yiyenin atanın psikolojisini iyi biliyosunuz. ne güzel bi evliliğiniz var o zaman, alışık olduğunuz durumlar, hayatlar. kendinizi kurtarmak için hiç bir çabanız yok.

ayrıcaa hitabımın gayet saygılı ve haddimi aşmamış olduğunu bilecek kadar aklım, okumam yazmam var allaha şükür.

siz gözünü kapatmışsınız, görmek istediğinizi görüyosunuz. büyü çözdürmek için hacı hocadan önce, sağlıklı düşünmek için psikologa gitmenizi ve kendinizi bu kadar değersiz görmemenizi, ayrıca da dayağı kimsenin hayvanların bile haketmediğini kendinize hatırlatmanızı dilerim.

ve lütfen olumsuz eleştirilere açık olun.

konuyu açarken hırpalama demiyorsunuz,şiddet ve dayak yazıyor yazınızda,ayrıca dier yazılarınıza bende onu kışkırttım bende vurdum o öyle vurdu diyorsunuz,kısaca siz eleştiri yapıyorsunuz,ama başkası yorumda bulununca eşinize toz kondurmuyorsunuz,birde doğum tarihiniz ayrı olmasa eşinizi bu kadar sevmiycekmiydiniz!
arkadaşlar yorumda bulunca neden sinirleniyorsunuz hanımefendicim,onlar sizin dayak yameyip sadece hırpalandığınızı ve eşinizde büyü olduğunu falan göz önüne alarak yazmıyo..eşinize kızıp size üzüldüğü için eleştiriyo ama siz hemen savunmaya giriyorsunuz
büyü olayıda çok ilgimi çekti,29 tane büyüyü eşinizin üstünde nasıl buldunuz onuda açıklamamışsınız
konunuz çok hassas,bence eleştiriye açık olun,umarım büyüler bozulur ve eskisi gibi mutlu olursunuz

bana en ufak kotu soz soylemeyen esım bırden bıre deıstı evet elıme de olsa vurdu bana..adı dayakmıdır sıddetmıdır hırsmıdır neyse..bılınclı yapdını dusunsem bu konuyu acmazdım toz kondurmadıgm yok.saglıklı dusunemıyorum..eleştırırken bıraz kendılerını benım yerıme koysunlar en cok sevdklerını düşünup...enaz 5 ayrı ıllerde yasayan hoca tarafından aynı sey soylendı ..esımın ustunde bulmadım hocalar soyledı adam dılek agacına donmus her yıl bırılerı bırsey yaptrmıs en sonunda babası senden ayrılsın kedı kopek olsun dıye yaptrmıs dedıler..ben hamıleyken felc gecırdım agzım gozum kaydı 1 ay ac susuz uyksz yasadım anlatmak ıstemıyorum belkı etkılenırısnz korkunctu bunlardan sonra şüphelenmişdm gunahlarını almım dedım ama eşim boyle degısınce arastrdım ve bunlar cıkdı artk emınım esımde buyu var..dogum tarıhı olayını ozelden msj atarsanız yada maıl verırsenız anlatrım benı anlarsnz yoksa benle aynı gun dogan cok ınsan var.burda eleştrılmek deıl cozum onemlı

evet evet bence de büyü vardır:kahve:
sakin kocanızın gerçek yüzü ortaya çıkmış diyenlere inanmayın sayın deadbride bence kesinlikle kayınpederiniz büyü yaptırmıştır.:nazar:

ayrıca hiç merak etmeyin ben evlilik dışı çocuk nasıl yapılır biliyorum onun için de korunuyorum. asla düşünmüyorum ya işallah olmaz diyip de işimi şansa bırakmıyorum. çünkü eğer bi halt yiyosam sonuçlarını da bilmem gerekir diye düşünüyorum.

ha babanızdan dayak yemişsiniz dayak yiyenin atanın psikolojisini iyi biliyosunuz. ne güzel bi evliliğiniz var o zaman, alışık olduğunuz durumlar, hayatlar. kendinizi kurtarmak için hiç bir çabanız yok.

ayrıcaa hitabımın gayet saygılı ve haddimi aşmamış olduğunu bilecek kadar aklım, okumam yazmam var allaha şükür.

siz gözünü kapatmışsınız, görmek istediğinizi görüyosunuz. büyü çözdürmek için hacı hocadan önce, sağlıklı düşünmek için psikologa gitmenizi ve kendinizi bu kadar değersiz görmemenizi, ayrıca da dayağı kimsenin hayvanların bile haketmediğini kendinize hatırlatmanızı dilerim.

ve lütfen olumsuz eleştirilere açık olun.

anlamamak ıcın kendınızı nekdr kapatmıssınz ama benımde basıma gelmese ıdı ınanmazdım dedgm gbı takı psıkologundan tut jınekologuna vs hıcbır doktor hatta profesor bana teshıs koyamayıncaya ve evlenmeden oncekı 10 gun ve sonrasındakı 20 gun olmak uzere 1 ay ac susuz uykusz ( uykuya dalınca benı varlıklar yuksekten atıyorlardı uykuya dalamıyordum ) yedımı ıcdımı cıkarıp bunu hamılelıkden sanıp 57 kılodan 47 ye düşene kadar ayagımın altını opup ıse gden aglayan esım ertesı gun elınde bıcak cınnet gecııryorum benı kurtarın dıye aglayana kadar bende buyuye ınanmıyordum !! bunlar var arkadasım ınan bana...mukemmel gden hersey aılesının para hırsından esımı bazı yollarla kendılerıne cekıp once saglıgımı sonra esımı sonrada bebegımı aldı benden ...korunmaya gelınce ben dogum kontrl hapı kullanıyordum bu bır esım solemesı ayıp içime gelmedı bu ıkı ve hamıle kalmıcagım donemdeydım buda 3 ama allah ısteyınce oluyor cekecegım varmıs! ben dayak ıyıdır demedım ha babam ha esım demedım sunu dedımşiddet yanlısı bır ınsanın egılımı olanın tavırlarını yuz metreden anlarım esımde bu yoktu bırden ortaya cıkdı bunu dıyorum ah bı okusanız ahhh.dogru kendımı kurtarmak ıcn hıc cabam yok ortada yem oluyorum ben evlılıgımı kurtarmak yerıne ..bız senle daha yazısmayalım ne frekansımız tuttu ne anlayıslarımız ...umarım bırgun ben ı anlarsın ama kendınden deıl baska bır ornekle hoscakal

bak arkadasim bende evliligimde siddet gördüm hemde daha cok yeniyken. Bence sen iyi bi düsün ne yapacagini Allah yardimcin olsun...
Ama büyüye felanda inanma cünki sen inandikca seni etkiler etkisinden kurtulamazsin... O tip seyler
genelde gerceklesmiyor.
Madem esinden ayrilmak istemiyorsun dualar oku yardimci olur.
Ama siddet uygulayan birniden ne beklenirki.......
Hersey gönlünce olsun, hep buda gecer ya hu diye düsün....

canım yaaaaa üzüldüm bak kafam taktım şimdiii üüüüüüüüüüüüüüfffffffffffffffffffffffffff

adam sizin bebeğinizi zorla aldırmış farkında mısınız?
ben de kendime saygım yok sanırdım ama sizi görünce vazgeçtim, kendinize hiç mi saygınız yok?

büyü vardır doğrudur, ama herkes büyü yapamaz ,
her yapılan büyünün tutmasına Allah izin vermez,
ayrıca genelde kötü bir durumla karşılaştığımızda, karşımızdaki kişi gerçek yüzünü gösterdiğinde
"bize büyü yaptılar galiba" diye bir savunmaya geçeriz,
insan psikolojisi daha kolay kabul ediyor sanırım bunu.

bize soruyorsanız, durduğunuz hata o adamla..(ki sadece siz o adamla duruyorsunuz, o sizle durmuyor)

ve bence biraz kötü bir yorum olacak ama hamilesiniz diye sizinle evlenmiş, bakmış sevemiyor, boşanmak istiyor. yol yakınken de bebeği aldırmış.

azıcık da gerçeği görmeye çalışın nolur, boş konuşmuyor buradaki hiçbir arkadaş.

adam sizin bebeğinizi zorla aldırmış farkında mısınız?
ben de kendime saygım yok sanırdım ama sizi görünce vazgeçtim, kendinize hiç mi saygınız yok?

büyü vardır doğrudur, ama herkes büyü yapamaz ,
her yapılan büyünün tutmasına Allah izin vermez,
ayrıca genelde kötü bir durumla karşılaştığımızda, karşımızdaki kişi gerçek yüzünü gösterdiğinde
"bize büyü yaptılar galiba" diye bir savunmaya geçeriz,
insan psikolojisi daha kolay kabul ediyor sanırım bunu.

bize soruyorsanız, durduğunuz hata o adamla..(ki sadece siz o adamla duruyorsunuz, o sizle durmuyor)

ve bence biraz kötü bir yorum olacak ama hamilesiniz diye sizinle evlenmiş, bakmış sevemiyor, boşanmak istiyor. yol yakınken de bebeği aldırmış.

azıcık da gerçeği görmeye çalışın nolur, boş konuşmuyor buradaki hiçbir arkadaş.

benımkı savunma degıl bırebır gercek kendımı kandracak yasta deılım her açıdan ıyı bır konumdayım..kucuk yaslardan berı bazı seylerın ıcınde oldugumdan bu tarz yaklaşımları ve ınsanın kendını kandrma psıkolojısını ıyı bılırım..psıkoljı uzerınede egıtım aldım ..ınan bana benımkı sıgınıs veya kaçış deıl..bebegı ıstemese ıdı evlenmezdıkı gt aldr derdı kı ben yuzlerce kez sordum delı gbı ısteyen adam 2 haftadamı pişman oldu..evet bılınclı yapmasada affedemıycegm tek konu var bebegın alınması..ama hastalıgımdan dolayı sureklı narkoz yıyor olmam bebege zarar verecekdı bu anlamda vıcdanım rahat dogmaması en ıyısı olacakdı...ama daha az once konustum yavrumla hergun af dılıyorum ondan..aynı ruhla bana gerı gelecegıne ınanıyorum yenıden bır varoluşla allahın ıznıyle..sevemıyor dıyorsunuzda nerden bılıyorsunz sevmeyen adam 8 ay dıbımden ayrılmadı?? çelişkıler dız boyu ...kımse bos konusmuyor ama yasadımı ben bılırım..yakında hersey ortaya cıkacak yazıcam sıze..ozaman evet dıyceksınz

hayırlısı olsun o zaman,
umarım her şeyin bi anda bozulması gibi bir anda da düzelir.

bişi sorucam, konuyu psikoloji bölümüne siz mi açtınız, yoksa taşındı mı?

hayırlısı olsun o zaman,
umarım her şeyin bi anda bozulması gibi bir anda da düzelir.

bişi sorucam, konuyu psikoloji bölümüne siz mi açtınız, yoksa taşındı mı?

saol canım amın
ben tasımadım valla sıteyı kullanmayı blmıyorum bıle tasındımı acaba zaten psıkolojı bolumunde deılmıydı :S

Canım
aşk sevmek çok güzel.Bir okadar da acı verici.Seni çok iyi anlıyorum.Seviyorsun ve sevdiğin adamı istiyorsun.Ama belliki o seni o kadar sevmiyormuş.Bunu kabullenmek çok zor biliyorum.Şuan hem bebeğinden hem sevdiğinden olmuşsun.Psikolojin oldukça bozuk.Olanları kabul etmek istemiyor bu kabustan uyanmak istiyorsun .Zamana ihtiyacın var.
Evine dön.Anne baba başta kızgınlıktan ve seni koruma duygusuyla sana kızacaklar ,ona söylenecekler.Hatta ona düşman kesilecekler.Güçlü ol.Bırak boşanma davasını o açsın.Sen özellikle manevi açıdan zarardasın.Şöyle yüklü bir tazminat talebinde bile bulunabilirsin.Bu işin sonraki boyutu.20 günde hakaret şiddet bir de üzerine çocuk aldırma...Bundan öyle kolay kurtulmamalı.
Hiç ona yalvar yakar olma.Güçlü görün.Senin ona bağlı oldugunu onu çok istediğini gördükçe kendini çeker bulunmaz hint kumaşı sanır.Senin oralı olmadıgını görünce içinde birazcık da olsa birşey varsa sana dönecektir.(Zaten ne demişler bırak gitsin geri dönerse senindir.yoksa hiç senin olmamıştır)Ama bu arada sen ruhunu tamir et.Şöyle sağlıklı düşünüp yaşannaların muhakemesini yap.Göreceksin.Ve belkide şükredeceksin kurtulduguna.
Şu an acın çok taze.Ama inan zamanla geçecek.Ve bebeğinden oldugun için onu çok suçlayacaksın.
Bence çok büyük birşey atlatmışsın.Ama kurtuluyorsun.
Geçmiş olsun.

çok guzel anlatmışsın . aynen katılıyorum aynı seylerı dusunuyorum

konuyu açarken hırpalama demiyorsunuz,şiddet ve dayak yazıyor yazınızda,ayrıca dier yazılarınıza bende onu kışkırttım bende vurdum o öyle vurdu diyorsunuz,kısaca siz eleştiri yapıyorsunuz,ama başkası yorumda bulununca eşinize toz kondurmuyorsunuz,birde doğum tarihiniz ayrı olmasa eşinizi bu kadar sevmiycekmiydiniz!
arkadaşlar yorumda bulunca neden sinirleniyorsunuz hanımefendicim,onlar sizin dayak yameyip sadece hırpalandığınızı ve eşinizde büyü olduğunu falan göz önüne alarak yazmıyo..eşinize kızıp size üzüldüğü için eleştiriyo ama siz hemen savunmaya giriyorsunuz
büyü olayıda çok ilgimi çekti,29 tane büyüyü eşinizin üstünde nasıl buldunuz onuda açıklamamışsınız
konunuz çok hassas,bence eleştiriye açık olun,umarım büyüler bozulur ve eskisi gibi mutlu olursunuz

haa agzına saglık canım şimdi bende bu konuyu yazıcaktım madem yoruma acık değilsin canım ozmn sorununu kendin çözücektin kaldıki biz seni zaten tanımayız sadece yazdıklarına göre herkes yorum yapıyo bence sen herkesten kocana bir şans daha ver dememizi bekliyosun kendini rahatlatmak için herkesde sana tersini söyleyince bozuluyosun gibi geldi yalnışmıyım ama sen iyi düşün ben eşimle iki kere ayrılıp barışan bir insanın hep şans dedim ama inan hiç bir şey değişmiyo büyü meselesine gelince bence allaha hayırlısı için dua et kendine yenik düşme

haa agzına saglık canım şimdi bende bu konuyu yazıcaktım madem yoruma acık değilsin canım ozmn sorununu kendin çözücektin kaldıki biz seni zaten tanımayız sadece yazdıklarına göre herkes yorum yapıyo bence sen herkesten kocana bir şans daha ver dememizi bekliyosun kendini rahatlatmak için herkesde sana tersini söyleyince bozuluyosun gibi geldi yalnışmıyım ama sen iyi düşün ben eşimle iki kere ayrılıp barışan bir insanın hep şans dedim ama inan hiç bir şey değişmiyo büyü meselesine gelince bence allaha hayırlısı için dua et kendine yenik düşme

ben buraya sorun cozmeye deıl dertlesmeye geldım bu konuyuda onun ıcın açtım ama bazen acımasız konusuyorsunuz...bunu ıstemıyorum okadar.sorunumu benden baska kım cozebılır zaten ..bı şans daha ver demenızı beklemıyorum altında yatan baska bır gercek varmı benım goremedıgım bunu soruyorum ama bunun cevabı kocan senı sevmemiş postalamıs demeye getırılırse tabıkı gucume gder bukdr basıt deıl...

işin zor Allah hakkında hayırlısını versin ...offfffffff yani..

Son düzenleme:
altındakı tek sey büyü farklı hocalar tarafından aynı agız gbı soylendı esımın ustunde 29 tane muska cıkdı...bozdurmaya calısıyorum

Şimdi sen hoca hoca gezmeye devam edersen değil 29, 99 tane bile muska çıkabilir.

29 muskayı neresine sıkıştırmış acep oda ayrı bir muamma ama:roflol:KK43: üzerinden çıkmış ya ondan dolayı yani.)

Allah iyiliğini versin ne diyeyim deadbride.

Şimdi sen hoca hoca gezmeye devam edersen değil 29, 99 tane bile muska çıkabilir.

29 muskayı neresine sıkıştırmış acep oda ayrı bir muamma ama:roflol:KK43: üzerinden çıkmış ya ondan dolayı yani.)

Allah iyiliğini versin ne diyeyim deadbride.

hoca hoca gezmedım farklı ıllerden farklı zamanlarda aranan ınsanlar aynı seylerı soyledıler bırkac kişi..onaylamak ıstedım dogrulugunu..ayrıca yapılan buyu ( kotu amaclı yapılan buyu muskası ) uzerınde tasımasına gerek yok yapılıp ya bıryere gomuluyor yada kısıye ıthafen yapılıyor buna muska denıyor bu bıldıgnz uzerınızde tasıdıgınz ucgen muskalardan deıl..kendı kendınızı komık duruma düşürdunuz guluncek bırı varsa ben deılım

hoca hoca gezmedım farklı ıllerden farklı zamanlarda aranan ınsanlar aynı seylerı soyledıler bırkac kişi..onaylamak ıstedım dogrulugunu..ayrıca yapılan buyu ( kotu amaclı yapılan buyu muskası ) uzerınde tasımasına gerek yok yapılıp ya bıryere gomuluyor yada kısıye ıthafen yapılıyor buna muska denıyor bu bıldıgnz uzerınızde tasıdıgınz ucgen muskalardan deıl..kendı kendınızı komık duruma düşürdunuz guluncek bırı varsa ben deılım

Valla şimdi büyü saçmalığına inanmıyorum ve bilmiyorum diye gülünecek duruma düşmüşsem hep beraber gülelim gocunmam.

Hiç büyücü mü görmedim gördüm hatta eşimin işyerinin yanında rahmetli bir abi vardı o yapardı bu işleri gerçi bana göre amca da diyebilirim.

Adamı görsen sanki elektrik çarpmış diyebileceğim bir halde. dükkanı kapkaranlık içerisi pislikten kırılıyor gel görki adamın adı çıkmıştı ya büyücüye gelenin gidenin haddi hesabı yok.

Ne yazık ki aldatılan gelir, kocası kötü davranan gelir ve nedense hepsinin kocasında büyü olurdu nerden biliyorsun dersen anlatırdı kendisi çünkü büyü yapma, bozma vs. her hünere sahipti kendisi.CADIARZU

Konuşmalarımızda büyüye inanmadığımı söylediğim için bir gün gelmişim eşimin dükkanına başım çatlıyor ağrıdan dediki sen bana inanmıyorsun değil mi bak bana izin ver 5. dk. ya başının ağrısı geçecek neyse bu okudu üfledi vs. bişiler yaptı kendince ama her nedense yeminle hiç bir halt olmadı çünkü zaten benim başım sigarayı çok içtiğim için ağrıyordu sanırım büyünün biyolojik ağrılara etkisi yoktu. :roflol:Hee birde 50 küsür tane cini vardı öyle derdi.

Sonuç itibari ile öldü gitti herif beyin kanaması geçirdi millet cinleri boğdu dedi :roflol:
Toprağı bol olsun diyorum her ne kadar insanları boş yere kandırmışta olsa ama ona suç bulamıyorum kandırılmayı isteyendeydi suç bana göre.

Son olarak sana şunu diyebilirim şayetki avutulmak istiyorsan büyüye, büyücüye gerek yok bunu kendinde başarabilirsin.

Valla şimdi büyü saçmalığına inanmıyorum ve bilmiyorum diye gülünecek duruma düşmüşsem hep beraber gülelim gocunmam.

Hiç büyücü mü görmedim gördüm hatta eşimin işyerinin yanında rahmetli bir abi vardı o yapardı bu işleri gerçi bana göre amca da diyebilirim.

Adamı görsen sanki elektrik çarpmış diyebileceğim bir halde. dükkanı kapkaranlık içerisi pislikten kırılıyor gel görki adamın adı çıkmıştı ya büyücüye gelenin gidenin haddi hesabı yok.

Ne yazık ki aldatılan gelir, kocası kötü davranan gelir ve nedense hepsinin kocasında büyü olurdu nerden biliyorsun dersen anlatırdı kendisi çünkü büyü yapma, bozma vs. her hünere sahipti kendisi.CADIARZU

Konuşmalarımızda büyüye inanmadığımı söylediğim için bir gün gelmişim eşimin dükkanına başım çatlıyor ağrıdan dediki sen bana inanmıyorsun değil mi bak bana izin ver 5. dk. ya başının ağrısı geçecek neyse bu okudu üfledi vs. bişiler yaptı kendince ama her nedense yeminle hiç bir halt olmadı çünkü zaten benim başım sigarayı çok içtiğim için ağrıyordu sanırım büyünün biyolojik ağrılara etkisi yoktu. :roflol:Hee birde 50 küsür tane cini vardı öyle derdi.

Sonuç itibari ile öldü gitti herif beyin kanaması geçirdi millet cinleri boğdu dedi :roflol:
Toprağı bol olsun diyorum her ne kadar insanları boş yere kandırmışta olsa ama ona suç bulamıyorum kandırılmayı isteyendeydi suç bana göre.

Son olarak sana şunu diyebilirim şayetki avutulmak istiyorsan büyüye, büyücüye gerek yok bunu kendinde başarabilirsin.

okadar ayrı tellerden çalıyoruzkı sana cevap bıle vermem mantıksız olur...umarım basına gelmez ve bu sekılde ınanmak zorunda kalmazsın kurandakını ınkar edıyorsun ne dıyeyım sana..avutmak ısteseydım kocamın bınbır turlu ıyılıklerı oldu bana onları düşünur gene geçmezdım kocamdan..avunuş değil bu ..senın dedıgn tarz ınsanları bılıyorum ama onlardan degılım benımkı bırebır gercek neyazıkkı..keşke olmasaydı da bende ugrasmasaydım

Cnm sen yazdıklarını okudunmu
onsan hastalık kapmışsın :eek:lmaz:
hamile kalıp evlenmişsin hemen :umursamaz:
20 günde dayak kafamçokkarıştı
şiddet Çok üzgünüm çoook
hakaret CADIARZU
senLe konuşmuyo
bebeği aldırmışsın
20 gün de bunlar olduysa
ve sen hala evliliğini sürdürmek istiyosan
diyecek lafım yok sanaa yasakkelime

X