Sivilceli Ciltler akne dogal dogal

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

busem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
218
0
$jelaktif.jpg
Sivilce ve Akne Kurutucu - Jel Aktif
İçeriğindeki 100% bitkisel uçucu yağlar ile irin kurutma, yara ve uçuk iyileştirmeyi hedeflemektedir. Yüksek dezenfekte özelliği sayesinde çizik ve yaraların mikrop kapmaması için antiseptik jel olarak da kullanılabilir.
Yararları
-Sivilce ve akne kurutucudur.
-Cerahatlı ciltlerde iltihap kurutucudur.
-Yara iyileştiricidir.
-Antiseptiktir.
Kullanım Şekli
-Sivilce üzerine nokta halinde sürülür. İşlem gün içerisinde tekrarlanır.
Formül İçerisindeki Etken Maddeler
Copaiba: Amazon bölgesinde yetişen bir ağaçtır. Copaiba yağı, bitkinin kendisini hayvanlara, mantarlara ve bakterilere karşı korumak için ürettiği bir salgıdır.
İltihap, cerahat, irin kurutucudur. Antiseptiktir. Apse ve çıban dindiricidir. Akne giderici, yara ve uçuk iyileştirici özelliği vardır.
Propolis: Arılar tarafından yaprak, tomurcuk, dal ve ağaç kabuklarından toplanıp, arıların kendi tükürük salgıları ve mum pulları ile karıştırılmasıyla meydana gelir. Antibakteriyel ve antifungaldır(mantar önleyici). Akne ve egzamaya karşı etkilidir. Yara ve kesikleri iyileştirmede, deri hastalıklarının tedavisinde etkilidir.
Defne Yaprağı Yağı:Antiseptiktir, cilt mantarlarına ve aknelere karşı etkilidir.
Kekik Uçucu Yağı: Antiseptik, antiviral ve cildi rahatlatıcı özelliği vardır. Akne, yanık ve egzama tedavisinde etkilidir.
Ebegümeci Tentürü:Yara iyileştirici, cildi yumuşatıcı, deriyi düzgünleştirici etkisi vardır.
Maydanoz Tentürü:A,C,K vitamini deposu, hücre yenileme hızını arttırır, cilt lekesi ve akne tedavisinde etkilidir.
Aloe-Vera Tentürü:Cildi nemlendirir, yara iyileştirici özelliğe sahiptir, güneş yanığı ve egzama iyileştirici etki gösterir.
Dam Koruğu Tentürü:Yara iyileştiricidir.
Lahana Tentürü: Antifungal (mantar önleyici).
Murt Tentürü: Mikrop öldürücü ve teskin edicidir, leke ve akne tedavisinde etkilidir.
Papatya Tentürü: Antiseptik, hassasiyet gidericidir.
Kuşburnu Tentürü: A,C,E vitamin deposudur, hücre yenilenmesinde yardımcı olur.

arkadaşlar resim ekleyemiyorum nasıl yapılacak bilmiyorum adı lonıcera diye bir ürün tamamen dogal kullanmadım kulanan varmı çok iddalı ve dogal internet adresi
LONICERA inceleyin isterseniz
arkadaşlar aşagıya tıklayın ancak bukadar yapabildim inşallah hepimize yarar

Son düzenleme:
X