Deri ve Cilt Hastalıkları Akne roza (Gül hastalığı) demodeks baş etmenin yolları

bu zamana kadar birsürü ilaç vs kullandım demişsiniz? metrini de kullanmış mıydınız ?
metrini yi kullanmadım daha çok imex acnelyse nadixsa acnemix bu tarz sivilce kremleri verdi hep dr lar birde monodox kullandım 2 ay ilaç olarak ama nafile fayda etmedi çok şükür iyiyim şimdi dr um en son cildimin toparlamasi için collagen leke kremi ve gece içinde bi serum verdi ayrica

metrin sanırım parazit için kullanılan bi krem bende parazit yoktu benim hastalığın acne rosa yani gül hastalığı idi

sev
metrini yi kullanmadım daha çok imex acnelyse nadixsa acnemix bu tarz sivilce kremleri verdi hep dr lar birde monodox kullandım 2 ay ilaç olarak ama nafile fayda etmedi çok şükür iyiyim şimdi dr um en son cildimin toparlamasi için collagen leke kremi ve gece içinde bi serum

metrin sanırım parazit için kullanılan bi krem bende parazit yoktu benim hastalığın acne rosa yani gül hastalığı idi
evet ama gül hastalarında da parazit olabiliyor...sevindim düzelmenize :) bende parazit var o yüzden metrin kullanıyorum ama size verilen tedaviler zaten çogunlukla yanlışmış..araştırdıgım kadarıyla bu tarz hastalıklarda sivilce kremleri kullanılmıyor..tedavi öncesinde kullandıgınız ürünler yanma batma yapmıyor muydu ?

Merhaba hanımlar Benim cildim de çok iğrenç hic sevmiyorum, ama sizin hastalığınız gibi değil,hani hep delik, delik olur ya küçük küçük siyah nokta izleri gibi yüzüm tamemen öyle, sivilcede var onları nasıl temizlerim yüzüm nasıl pürüzsüz olur,bilgisi olan varsa lütfen yazsın, bi önerinizi bekliyorum,🙏🏻

Merhaba hanımlar Benim cildim de çok iğrenç hic sevmiyorum, ama sizin hastalığınız gibi değil,hani hep delik, delik olur ya küçük küçük siyah nokta izleri gibi yüzüm tamemen öyle, sivilcede var onları nasıl temizlerim yüzüm nasıl pürüzsüz olur,bilgisi olan varsa lütfen yazsın, bi önerinizi bekliyorum
Merhaba hanımlar Benim cildim de çok iğrenç hic sevmiyorum, ama sizin hastalığınız gibi değil,hani hep delik, delik olur ya küçük küçük siyah nokta izleri gibi yüzüm tamemen öyle, sivilcede var onları nasıl temizlerim yüzüm nasıl pürüzsüz olur,bilgisi olan varsa lütfen yazsın, bi önerinizi bekliyorum,🙏🏻
doktorlar bu tarz ciltlere lazer yapabiliyor yada başka bir şey özel bir hastaneden randevu alıp cildinizi gösterebilirsiniz..mutlaka bir kaç doktor gezip iyi bir araştırma da yapın..yoksa cilt daha beter olabilir..

Merhaba hanımlar Benim cildim de çok iğrenç hic sevmiyorum, ama sizin hastalığınız gibi değil,hani hep delik, delik olur ya küçük küçük siyah nokta izleri gibi yüzüm tamemen öyle, sivilcede var onları nasıl temizlerim yüzüm nasıl pürüzsüz olur,bilgisi olan varsa lütfen yazsın, bi önerinizi bekliyorum,🙏🏻önce ozel bi dr gıdın yada guvendıgınız bı uzmana cıltbakım ıcın cıldınızı derınlemesıne temızletıp uygun urunler kullanırsqnız sorun kalmıxak ama ev de cok ıyı bakmanız lazım duzenlı temızleme duzenlı nemlendırme

tedavi öncesinde kullandigim kremler yanma ve batma yapmıyordu.dr parazit testi istemedi benden. Muayene etti acne rosa olduğunu söyledi çok.sukur tedavisi de ise yaradı inşallah sizde bi an evvel şifa bulur ve sorunsuz bi cilde sahip olursunuz

hmm anladım..yani genelde bu tarz hastalıklarda parazit de beraberinde olabiliyor..teşekkürler bilgi için.inş
tedavi öncesinde kullandigim kremler yanma ve batma yapmıyordu.dr parazit testi istemedi benden. Muayene etti acne rosa olduğunu söyledi çok.sukur tedavisi de ise yaradı inşallah sizde bi an evvel şifa bulur ve sorunsuz bi cilde sahip olursunu

Su bazlı olmazsa eger krem formunu kullanırsam yada yaglı o felakaet kotu yapıyor putur putr su bazlılarda oyle bısı yasamıyorum
hmm anladım cnm..bende de öyle ama eskiden farketmiyordu hepsini kullanabiliyordum,,ceradolin kremi kullandıktan sonra cildimde bu sorun çıktı şu an sadece doktorun verdigi ürünleri kullanabiliyorum.yıllardır kullandıgım kremlere güneş kremlerine de hassasiyet oluştu.neyse bakalım artık bu geçmeyecek de en azından sivilcemsi şeyler falan çıkmasa ilerlemese...

hmm anladım cnm..bende de öyle ama eskiden farketmiyordu hepsini kullanabiliyordum,,ceradolin kremi kullandıktan sonra cildimde bu sorun çıktı şu an sadece doktorun verdigi ürünleri kullanabiliyorum.yıllardır kullandıgım kremlere güneş kremlerine de hassasiyet oluştu.neyse bakalım artık bu geçmeyecek de en azından sivilcemsi şeyler falan çıkmasa ilerlemese...
Inslahh canım benım kafya taka taka allah baska dert vermesın takınca daha kotunoluyor pskoljı

Canım bu hastalık bagıslık sıstemınzayıflayınca ortaya cıkıyor ya bırazda ıcten beslenmek lazım vıtamın vs propolıs sıparıs ettım orjınal olanı beeo marka bı arastr onuda
soolantra ivermectin içerir kesin çözüm degilmiş.1,5 yıl sonra geri gelmiş hastalık..https://www.kadinlarkulubu.com/konu/dual-yellow-lazer-yaptiranlar-rosacea-leke-akne-vs.1134274/page-3#post-66649424...buradan bakabilirisn.bir kullanıcı yazmış. bnde sorun nemlendiricinin üre içermesinden kaynaklı,üre içeren kremleri zaten önermiyor doktorlar..cildin bagışıklıgını zayıflatıyor.cildimi inceltti.yıllardır krem kullanıyorum ama bunu kullanınca bir kaç haftada zaten cildim kızarmaya başladı..bir kaç kere de boynuma sürdüm orada da kızarıklık yaptı...zaten gittigim bir hastanedeki doktor bunu kullanma dedi ama iş işten geçmişti :KK43: sadece yüzümden degil boyunda da tedavi alıyorum fakat boynuma fazla kullanmadıgım için burada fazla yok..normalde düzenli besleniyorum ama beslenmenin etkisi çok yok bnce.bende almıştım omega 3 hapı ama etkisi olmadı..en iyi c vitamini bunu da doktoruma soracagım öneririse serum şeklinde yüz için alırım.lazer tedavisi nasıl olur acaba demodexi yok etmese de ciltte yenileme kalınlaştırma yapar mı ki? baktım propolise ama şu an almayacagım zaten omega 3 hapım var, bitmedi..

X