Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
N:

/ nasil yani doktor sana ilk aylar vicudundaki olabilcek degsiklikleri solemedimi mio :/// normal bi ilac g i bi yazip gndermis ilginc
aynen öyle yaptı valla ben de ilacı aldıktan ir hafta sonra kullanmaya başladım çok tereddüt ettim ama sonra son çare dedim napim:/

benim de şuana 3. günüm ve 6. hapımı içtim yüzümde kızarıklıklar başladı daha çok erkendi ama yaaa

Cn
benim de şuana 3. günüm ve 6. hapımı içtim yüzümde kızarıklıklar başladı daha çok erkendi ama yaaa
m gunde kac mg aliosun sen yirmiden fazlaysa cabuk gosterir etkisini bana dktr smdlik yirmi mg verdi aksamlari bi tane ben yaza kadar gecermi dugunum var falan dedim oda simdilik kullan bidahaki ay tahlil yapar sonuclar iyiyse artiririz dedi cok mg kullaninca tedavi suresi kisaliomus

Cn

m gunde kac mg aliosun sen yirmiden fazlaysa cabuk gosterir etkisini bana dktr smdlik yirmi mg verdi aksamlari bi tane ben yaza kadar gecermi dugunum var falan dedim oda simdilik kullan bidahaki ay tahlil yapar sonuclar iyiyse artiririz dedi cok mg kullaninca tedavi suresi kisaliomus
ayyy öylemiymiş çok sevindim hemen bitsin inşallah:) günde 40mg alıyorum ben sabah 20mg akşam 20mg

Bnm de kizardi kasinio ve acioooo :KK43: sivilce kusmasinda yuzum kizariklik ve aciya raziyim kizlar ben
krem sür devamlı o zaman acımıyo canım benim burnumun yanlarına dokununca acıyo bi tek durup dururken acımıyo ama hiçbiyerim. ben de diyorumki kendi kendime bi an önce kussun ki okul başladığında bu kusmalar bitmiş olsun:-) son senemdeyim bi de insanlar beni sivilceli bi kız vardı yaaa kimdi o diye hatırlamasın:KK22:

krem sür devamlı o zaman acımıyo canım benim burnumun yanlarına dokununca acıyo bi tek durup dururken acımıyo ama hiçbiyerim. ben de diyorumki kendi kendime bi an önce kussun ki okul başladığında bu kusmalar bitmiş olsun:-) son senemdeyim bi de insanlar beni sivilceli bi kız vardı yaaa kimdi o diye hatırlamasın:KK22:
Yok canim ole dusunme ben universite ikideyken bi arkadas kullanmisti ayyy diodum iyi cesaret etmis sonunda piril piril olcagimi bilsem degil.alti ay bi ay dayanamam diodum ama simdi bende basladim

Hanımlar 5 sene önce aknetrent kullandığımı ama son 1 senedir sivilcelerimin tekrarladığını söylemiştim.
Cuma günü tekrar cildiyeye gittim. Benzamycin adlı bir krem verdi bana. Onu kullanıyorum yüzümü,sivilcelerimi baya kurutuyor. Eğer benzamycin iyi gelmezse tekrar aknetrente döneceğimizi söyledi. Umarım benzamycin faydalı olur çünkü aknetrene geri dönmek istemiyorum :KK43:

Hanımlar 5 sene önce aknetrent kullandığımı ama son 1 senedir sivilcelerimin tekrarladığını söylemiştim.
Cuma günü tekrar cildiyeye gittim. Benzamycin adlı bir krem verdi bana. Onu kullanıyorum yüzümü,sivilcelerimi baya kurutuyor. Eğer benzamycin iyi gelmezse tekrar aknetrente döneceğimizi söyledi. Umarım benzamycin faydalı olur çünkü aknetrene geri dönmek istemiyorum :KK43:
canım benim inşallah benzamycin iyi gelir de tekrar aknetrent stresine girmezsin. ben de kullanmıştım benzamycin iyi gellmişti bana bi de o dönem baya kötüydü cildim. eğer düzenli kullanırsan ilaçları bence geçicektir. bi de gerçekten artık aknetrent kullanmak istemiyosan öneri değil de ben kullandığım dönemde cildim baya temizlennmişti belki böyle bişey de kullanabilrsin doktoruna danışıp. sivex,clindoxyl ve nadixa ben bunları sırayla bi gün birini diğer gün birini 3.gün birini sürüyodum sorunlu bölgelerime tabi bi de azitro antibiyotik vermişti bana bi de sebamed in sivilce sabununu kullanıyodum bayaa bayaa düzelmişti cildim hatta bunları düzenli yapınca gerçekten düzen çok önemli siyah noktalarım bile yok olmuştu. doktoruna danış tabiki canım bana çok iyi gelmişti

ha bi de sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim diye bi yazı var ya tülişin kurşun kalemi diye bir isimle blog yazazn bi kadın var ve onun böyle bi yazısı var. bi tonik tarifi aslında ben doktoruma yazdırdım uzun bi süre de kullandım bu toniği ama kesinlikle bu kadının belirttiği şekilde olmalı bazı doktorlar yok onu yazmim bunu yazim falan diyo çünkü benim hassas bi cildim olmasına rağmen hiç zarar vermedi aksine izlerimi bile geçirdi.ama işte sanırım bende kesin bi sonuç bırakmadı sürekli kullanmak gerekiyo galiba belki de sende çok işe yarar ben bu ilaçları kullanırken sabah akşam bu tonikle silmiştim yüzümü akşam sildikten sonra da ilaçlarımı sürmüştüm sırayla tonikle sildikten bir saat sonra falan sürüyodum ilacı ben. ama artık kesin bi sonuç istediğim için aknetrent kullanmayı kabul ettim tedavim bitttikten sonra da bu toniği kullanıcam uzun yıllarda kullanırım gibi geliyo zaten o yazıyı yazan bayan da hala kullanıyormuş bu toniği hiçnir zararını görmemiş. gerçekkten bir çok şey kullandım bana sadece iyi gelen ve yüzümü sevmemi sağlayan bu ilaçlar ve bu tonik oldu o yüzden yazdım canım ama mutlaka danış doktoruna öyle kullan kullanacaksan eğr tabi:KK15:

canım benim inşallah benzamycin iyi gelir de tekrar aknetrent stresine girmezsin. ben de kullanmıştım benzamycin iyi gellmişti bana bi de o dönem baya kötüydü cildim. eğer düzenli kullanırsan ilaçları bence geçicektir. bi de gerçekten artık aknetrent kullanmak istemiyosan öneri değil de ben kullandığım dönemde cildim baya temizlennmişti belki böyle bişey de kullanabilrsin doktoruna danışıp. sivex,clindoxyl ve nadixa ben bunları sırayla bi gün birini diğer gün birini 3.gün birini sürüyodum sorunlu bölgelerime tabi bi de azitro antibiyotik vermişti bana bi de sebamed in sivilce sabununu kullanıyodum bayaa bayaa düzelmişti cildim hatta bunları düzenli yapınca gerçekten düzen çok önemli siyah noktalarım bile yok olmuştu. doktoruna danış tabiki canım bana çok iyi gelmişti
çok teşekkür ederim öncelikle :) doktorumdan izlerim ve siyah noktalarım için krem önermesini istedim. bana bir fransız kremi önerdi. ismi şu an aklımda değil. kağıttan bakıp yazarım buraya. devlet karşılamıyor 60 lira gibi bir fiyatı var ama tüm lekelerini geçirir, siyah noktalarını yok eder dedi. bir süre benzamycin kullanacağım eğer tatmin etmezse o kremi de almayı düşünüyorum.

selam kızlarr bugün 6.günüm dudaklarım hiç kurumadı fakat yüzümde sanki brozlaşmışım gibi bi renk var hiç de fena durmuyo :KK76: la roche posay ın ürünlerini aldım nemlendiricisini ve temizleme köpüğünü bugün elime ulaştı kullandım ve beğendim ama bakalım ilerleyen günlerde nasıl olcak. benim yüzüm hiç acımadı sadece kulak memem biraz acıyo dokununca :-) bi de ben hep hametan sürdüm yüzüme yani full hametanlı dolaştım 5 gün byunca bi tek dün gece yüzümü yıladım yattım ve hiçbişey sürmeedim bakalım nolcak diye onun dışında hep pasparlak bi suratla dolandım evde:)) ayrıca hiiiiiiç dışarı çıkmadım bakkala bile çıkmadım güneşten korktuğum için bi de bu dönemde gerçekten cilt hassalaşıyo onun farkındayım o yüzden bebekler ve çocuklar için olan 50 faktörlü bi güneş kremi aldım acaba hata mı ettim bilmiyorrum hani derler ya çocuk kremleri daha katkısız daha doğal olur çocuk cildi daha hassas oluca için böyle bişey yaptım bana da iyi gelir diye:/ bilemedim ama:/ yüzüm ddışında vücudumda tık yok.sadece sacımın ön kısmında bi yer dün gece çok kaşındı bugün geçmiş çok şükür.şunu da söyleyip bitiricem:KK15:ben haftaa bir yüzümü yüz fırçamla hafif hafif temzlemeye karar verm dün gece yaptım siyah noktalarm elime geliyodu resmen dokununca ama şimdi dokunuyorm yaptıktan sonra düzelmiş o pütür pütürlük hiç de zarar vermedi yüzüme zaten çok hafif hafif yavaş yavaş yaptım. böyle yani kızlar çok öptüm allah hepiize sağlık sıhhat versin bizi daha büyük dertlerden korusun:KK15:

Ayy benimde bugun 14.gunum kizlar sanki hic gecmio gbi.yuzumde kuruluk ve derimin soyulmasi disinda bisi yok ha birde durmadan cene kismimda cikan sivilceler artik cikmio iste bundan cok memnunum ama durmadan aynaya bakiom izker geciomu die henuz cok erken sanirim ama derim yuzuldugu icin yuzum yara gbi hafiften genelde t bolgemde oluo kuruluk her sabah uyandigimda aynaya kalkmadan basucumdaki telefonun ön kamerasini acip hemen yuzume bakiorum bi gelisme varmi die ama hep ayni gelio bir an once ge sin alti ay midir nedir.cok sabirsizim :,(

merhaba kizlar ben araniza yeni katildim:) katilma nedenim bu aknetrent :) isterseniz size bu ilacl tanismami anlatiyim ben 5 senedir sivilce sorunu yasiyorum artik canima tak etmisti boyle bi ilac oldugunu duymustum ama bende cok tedirgin olmustum boyle hep sizin yazdiklarini okur ne kadar cesaretliler derdim :) ne peelingler kullanmadim ne ilaclar hepsi bi iki ay azaltti sonra hop tekrardan bu ilaci 3 hafta once doktordan temin ettim ama anca bugun nasip oldu baslamak :KK70: kan verdim sonuclarim 2 gun sonra cikicak bende hic vakit kaybetmeden basladim tabi :) benim en cok korktugum sivilce artisi ve bel agrisi :KK43: bundan once 3 hafta suresinde nadixa kullandim ama icindeki kimyasallar ve ilacin etkisiyle suratimda sivilce artisi oldu reglimide atlamayaim tabii :KK70: cok korkuyorum kizlar boyl e ciban ciban cikicak diye ve bu ilaclarla beraber ne kullandiniz siz ? Ve fiyatlari uygunmu ? Ve ben saclarima hint yagi uygulamak istiyorum sizce bu sure zarfinan sakincalimi ? Kizlar bide ignedden degil ama kan aldirmaktan cok korkuyorum bugun zor aldirdim vallahi :KK43:

Son düzenleme:
merhaba kizlar ben araniza yeni katildim:) katilma nedenim bu aknetrent :) isterseniz size bu ilacl tanismami anlatiyim ben 5 senedir sivilce sorunu yasiyorum artik canima tak etmisti boyle bi ilac oldugunu duymustum ama bende cok tedirgin olmustum boyle hep sizin yazdiklarini okur ne kadar cesaretliler derdim :) ne peelingler kullanmadim ne ilaclar hepsi bi iki ay azaltti sonra hop tekrardan bu ilaci 3 hafta once doktordan temin ettim ama anca bugun nasip oldu baslamak :KK70: kan verdim sonuclarim 2 gun sonra cikicak bende hic vakit kaybetmeden basladim tabi :) benim en cok korktugum sivilce artisi ve bel agrisi :KK43: bundan once 3 hafta suresinde nadixa kullandim ama icindeki kimyasallar ve ilacin etkisiyle suratimda sivilce artisi oldu reglimide atlamayaim tabii :KK70: cok korkuyorum kizlar boyl e ciban ciban cikicak diye ve bu ilaclarla beraber ne kullandiniz siz ? Ve fiyatlari uygunmu ? Ve ben saclarima hint yagi uygulamak istiyorum sizce bu sure zarfinan sakincalimi ? Kizlar bide ignedden degil ama kan aldirmaktan cok korkuyorum bugun zor aldirdim vallahi :KK43:
canım geçmiş olsun hiiiç o kadar korkma sivilceler çıkıyo illaki ama o çıkan sivilceler aslında deri altında gizli duranlar yani bugün çıkmasa yarın çıkıcak onlar bu ilaç hepsini çıkarıyo atıyo kurtuluyosun hepsinden.ağrı da kişiden kişiye değişen etkilermiş sen onlara çok takılma çünkü düşündkçe insanın psikolojik olarak biyerleri ağrıyo:KK48:ayrıca yanında illaki de bişeyler kullanıcaksn diye bişey yok bence yani hametan kullanabilirsin onun dışında illa da diğer pahalı ürünlerden almana gerek yok bence ilerleyen zamanlarda cildinin durumuna göre bişeyler alırsın doktoruna danışıp ama bence gidip hemen eczaneden alma bu ürünleri çünkü internette yarı fiyatına bulabiliyosun ben herşeyimi internetten aldım bioderma müthiş bi marka bence biodermanın ürünlerini kullanabilirsin istersen. hiç stres yapma yüzünü sakın sıkma çıkan sivilceleri çünkü cilt kuruyunca daha geç iyileşir bu dönemde bi de bol bol su iç gerçekten su çok önemli

canım geçmiş olsun hiiiç o kadar korkma sivilceler çıkıyo illaki ama o çıkan sivilceler aslında deri altında gizli duranlar yani bugün çıkmasa yarın çıkıcak onlar bu ilaç hepsini çıkarıyo atıyo kurtuluyosun hepsinden.ağrı da kişiden kişiye değişen etkilermiş sen onlara çok takılma çünkü düşündkçe insanın psikolojik olarak biyerleri ağrıyo:KK48:ayrıca yanında illaki de bişeyler kullanıcaksn diye bişey yok bence yani hametan kullanabilirsin onun dışında illa da diğer pahalı ürünlerden almana gerek yok bence ilerleyen zamanlarda cildinin durumuna göre bişeyler alırsın doktoruna danışıp ama bence gidip hemen eczaneden alma bu ürünleri çünkü internette yarı fiyatına bulabiliyosun ben herşeyimi internetten aldım bioderma müthiş bi marka bence biodermanın ürünlerini kullanabilirsin istersen. hiç stres yapma yüzünü sakın sıkma çıkan sivilceleri çünkü cilt kuruyunca daha geç iyileşir bu dönemde bi de bol bol su iç gerçekten su çok önemli
Evet bugun 3,5 lt su ictim :) onerilerin icin cok sagol canim :) nadixa deri altindakileri cikartiyor ilk basladigim zaman daha az vardi nadixa altindakileri cikardi galiba cunku nereye sursem orada sivilce cikti belkide cikmaz cok fazla fiye ddusunuyorum ama yinede hazirlamam lazim heralde bu donme kendimi :KK70: gerci acnelysee kullandim oda agir bi ilacti bana gore ilk basta irinli sivilceler cikardi sonra hepsi gecti :) sonucta bi kremd aliyosun ilk ay sivilce artisi oluyo sonra etkisi gosteriyor bu araa canim bu 1 ayda hicmi sivilcelerim sonmucek mesela onceden olanlar ?

Merhaba arkadaşlar ben de bu ilacı kullanmış biri olarak size anlatmak istedim. Başta çok korkmuştum kısırlık yaptığını bile söyleyenler vardı çünkü. Baya bi araştırdım farklı doktorlarla konuştum ve öyle bir şey olmadığını öğrendim. Ilacı uzunca bir süre kullandım tek sorunum dudaklarımın fazla kurumasıydı onu da nemlendiricilerle hallettim. Çok sık olmasa da bir iki defa burnum kanadı onun haricinde hiçbir problem yaşamadım. Örneğin ilacı kullanırken ağda vs. yapmayın diyorlar ama ben hep devam ettim hiç de bir şey olmadı. Ilk başladığınızda önce artabilir sivilceler bu normal sadece sabretmelisiniz zaten o zaman nasıl geçiyor anlamadan kurtulmuş olacaksınız. Ben kullanmayı bırakalı bir yıl kadar oldu ve Rabb'ime şükürler olsun kurtuldum tüm sivilcelerden. Önceden o kadar berbattı ki yüzüm aynaya bile bakamazdım şimdi oturup bir kilo çekirdek yesem bile çıkmıyor :KK45:ancak regl olacağım zaman bir iki tane küçük çıkarsa çıkıyor o da hemen geçiyor zaten. Daha önceden kullanmadığım için pişmanım cildim şuam çok güzel pürüzsüz :KK36:Yani kullanacak herkese tavsiye ederim kesinlikle değiyor sonuçları hiç korkmayın.

Evet bugun 3,5 lt su ictim :) onerilerin icin cok sagol canim :) nadixa deri altindakileri cikartiyor ilk basladigim zaman daha az vardi nadixa altindakileri cikardi galiba cunku nereye sursem orada sivilce cikti belkide cikmaz cok fazla fiye ddusunuyorum ama yinede hazirlamam lazim heralde bu donme kendimi :KK70: gerci acnelysee kullandim oda agir bi ilacti bana gore ilk basta irinli sivilceler cikardi sonra hepsi gecti :) sonucta bi kremd aliyosun ilk ay sivilce artisi oluyo sonra etkisi gosteriyor bu araa canim bu 1 ayda hicmi sivilcelerim sonmucek mesela onceden olanlar ?
benim bir haftam bitti daha canım benim çıkıyo hergün sivilcem ama öyle abartılacak kadar değil öyle kötü de durmuyo ve herkesin söylediği gibi çıkıyo iki gün sonra gidiyo çıkıyo gidiyo .bir ayda da illaki kurutur bir iki güne geçiriyo zaten 1 ayda da ohoo:) bi de çok sivilcesi olmayanların kusması da daha az oluyodur bence mesela benim hiç öenemde sivilce çıkmazdı alnımda da çıkmadı ama şimdi çenemde çıktı iki tane o kadar yanaklarımn kulağa yakın böylesinde çıkar genelde içten içten bende ama onlar da herzamanki gibi öyle abuk bi durum olmuyo bence bu ilacı çok abartıyolar suyunu içip hametanını sürdükten sonra bence bişey korkulacak bişey yok. üstelik ben egzama çıkarırım hemen yüzümde kronik çünkü benimki en ufak kurumada çıkar gitmez egzemam bile çıkmadı yani:)

benim bir haftam bitti daha canım benim çıkıyo hergün sivilcem ama öyle abartılacak kadar değil öyle kötü de durmuyo ve herkesin söylediği gibi çıkıyo iki gün sonra gidiyo çıkıyo gidiyo .bir ayda da illaki kurutur bir iki güne geçiriyo zaten 1 ayda da ohoo:) bi de çok sivilcesi olmayanların kusması da daha az oluyodur bence mesela benim hiç öenemde sivilce çıkmazdı alnımda da çıkmadı ama şimdi çenemde çıktı iki tane o kadar yanaklarımn kulağa yakın böylesinde çıkar genelde içten içten bende ama onlar da herzamanki gibi öyle abuk bi durum olmuyo bence bu ilacı çok abartıyolar suyunu içip hametanını sürdükten sonra bence bişey korkulacak bişey yok. üstelik ben egzama çıkarırım hemen yüzümde kronik çünkü benimki en ufak kurumada çıkar gitmez egzemam bile çıkmadı yani:)
Canim okulda basliyor simdi alnimda bu kaar sivilce en son 5 sene once gormustum o derece artti yani dun ictigimde sonuk olanlar sanki sisti gibime geliyor daha 2.gunum imex kullaniyorum kapatmaya ve almanyaan halam sebamed urunlerini getirdi acaba onlrami cikartti suratimda aranizda varmi kulanan

X