Güneş Kremleri Akneye meyilli karma cilt tipi için güneş koruyucu krem arıyorum

Güneş kremleri, bronzlaşma

Calliopeia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2013
223
26
Merhaba, ben beyaz, karma bir cilt yapısına sahibim ve kullandığım güneş kremleri cildimi ayna gibi parlatıyor aynı zamanda sivilce çıkmasına sebep oluyor :KK43: Hamilton ın everyday face diye bir ürünü varmış ama piyasadan çekildi, şuan bulsan bile ileride bulamazsın dediler ki öyle oldu internette bile bulamadım. Önerilerinizi bekliyorum kızlar :)

la roche kullanıyorum 50 faktör yağlı cilt için olanı var çok iyi fakat ufacık çok çabuk bitiyor ,bende bu sefer garnier denesemmi diyorum,hatta onu araştırmak için girdim buraya ,fiyatı da uygun ama sivilce yaparsa çöpe atıcam,yinede bi deniycem sanırım

merhaba, ben beyaz, karma bir cilt yapısına sahibim ve kullandığım güneş kremleri cildimi ayna gibi parlatıyor aynı zamanda sivilce çıkmasına sebep oluyor :KK43: hamilton ın everyday face diye bir ürünü varmış ama piyasadan çekildi, şuan bulsan bile ileride bulamazsın dediler ki öyle oldu internette bile bulamadım. önerilerinizi bekliyorum kızlar :)

mrb ben gaziantepe gitmiştim forum alısverış merkezi içerisinde forum eczanesinde buldum cok güler yüzlü kişiler ve iletişim yönunden cok iyiler herhangi bi konuda ulasmak için tel num bile verdiler danısmanızı öneririm selektif ürünler var

X