AKP'lilerin yüzde 10'u, MHP'lilerin yüzde 70'i "Evet" demiyor; evet oyları 45-47 bandında

Cumhurbaşkanı kendi ağzıyla söylüyor ne istediniz de alamadınız diye :KK70:
Kendi ağzıyla söylüyor hala burada şöyle de böyle de... Gerçekten komik :KK70:
Fetö hep fetöydü bunların ne hain olduğunu taa o zamanlar lise talebesi ben anlamışken bilemiyorum Altan bilemiyorum:KK54:

ha bir de birkaç sene öncesine ait şunu da şuraya bırakmakta fayda ver. Kimler kimleri özlemiş.:süslü:

u

Yav ne algisi VEdeBU, insanlar okudugunu anlamiyor ciddi sekilde:) OECD nin yetiskinlerle ilgili bir analizi vardi.https://www.oecd.org/skills/piaac/Skills-Matter-Turkey.pdf

Bak bu. yapilan beceri arastirmasinda, Turkiye yetiskinlerinin, 1948-1998 arasinda doganlar % 45.7'si resmen okudugunu anlamiyor. OECD ortalamasi %18.9'mus. Anlayacagin algi falan yok, algi oyunu yapmak icin de okudugunu anlamak lazim:)) 35 ulke icinde sonuncudan bir onceki olmusuz:)))
Cocuklarimiz okudugunu anlamiyor diye yakiniyorduk, megerse yetiskinlerde durum daha da vahimmis.

Bak boyle demisler!

"at level 1 in literacy, adults can read brief texts on familiar topics and locate a single piece of specific information identical in form to information in the question or directive."
Keşke gördüklerimizi duyduklarımızı anlayıp sağlıklı değerlendirebilseydik ki onu bile yapamıyoruz
Şimdilik fazlasında gözüm yok

X