Sayın Meral Akşener Parti Kurduğunda Oy Verir misiniz? (Gezici Araştırma)

Psikolojik Deliii

Biz seni görmeden sevdik.Ya Resûlullah🌹
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2016
5.813
19.633
Aslaa. İki elim kanda da olsa o sandiga giderim. Lutfen boyle dusunmeyin. Kandirabilecek insan sayilari git gide azaliyor. Kandiramadiklarida birlik olmayi basarabilirse guzel seyler olabilir.
Hee evet kandirildik...hayaller hayatlar işte aman aman diyeyim kandirilmayin..sizin gibi zeka küpü insanlara ihtiyacımız var.. hey allahım yaa...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 579 gün geçti.

Ssedmikraska

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2011
1.812
1.737
Hee evet kandirildik...hayaller hayatlar işte aman aman diyeyim kandirilmayin..sizin gibi zeka küpü insanlara ihtiyacımız var.. hey allahım yaa...
Hahahahhahaa :kusmuk:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1184 gün geçti.

Psikolojik Deliii

Biz seni görmeden sevdik.Ya Resûlullah🌹
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2016
5.813
19.633

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 579 gün geçti.

Truman Show

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2016
5.390
21.454
Devlet Bahçeli'nin olduğu MHP'den hayır gelmez. Sezgin Tanrıkulu gibi isimleri içinde barındıran CHP de beni üzüyor, umut göremiyorum. Kandırılanlarla zaten işim olmaz, belki oy kullanırsam İyi Partiyi düşünebilirim. Yine de bilemiyorum.

gulay_gulay

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2009
3.971
6.145
Devlet Bahçeli'nin olduğu MHP'den hayır gelmez. Sezgin Tanrıkulu gibi isimleri içinde barındıran CHP de beni üzüyor, umut göremiyorum. Kandırılanlarla zaten işim olmaz, belki oy kullanırsam İyi Partiyi düşünebilirim. Yine de bilemiyorum.
MilLet Tarllalı pardon Devlet Bahçeli kadrolu muhalefet lideridir. Adam kadrolu işini bırakıp da neden gitsin. Sen kadrolu işini bırakırmısın?

Saraylim

Vazgec gonul.. Vazgec sesini duyan yok
Pro Üye
21 Ocak 2012
7.067
19.700
Turkiyenin civisi cikmis, referandum ile bir de tepesine tuy dikilmis. Bundan sonra secim dostlar alisveriste gorsun diye.. Kendinizi kandirmayin.

Seraa0606

Güzeldim ben o yazlar kadar zamanında...
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
4.735
6.010
Köprüden önceki son çıkış.
Kendine çok sempati duymasamda güçlü muhalefet için oy vereceğim.