Akraba evliligi sacmalığı

Kapı komşuma bile daha yakınım.
Valla iki gündür düşünüyorum dedemin babasının kuzeninin torununa ulaşmak için yok bulamadım valla. Dedemin babasına kadar bile gidemiyorum kaldı ki kuzenini bulacam onun torununun kim olduğunu bilecem falan. Yeğenimi merkeze alıp düşündüm benim dedem onun dedesinin babası sonuçta ordan bulurum birini dedim yine olmadı, dedemin kuzenlerini tanımıyorum

Dedemin kardeşleriyle ortak bir miras meselemiz var, ana karakterler annemin kuzenleri onları bile bir araya toplayana kadar canımız çıktı.

Eş ailesi de göçmen. Ablam da akrabayla evli. Kp ilk duyduğunda sapıklık işte demişti.

Göçmenler alınmayın ama bu akraba evliliği olayını abartıyorsunuz. Komşu kızıyla bile evlenilmez ne ya yok dünyalı biriyle olmaz hepimiz kardeşiz
En azından "allah bilir" diye bir açıklamamız yok. İnsanlığın köküne kıran girmedi. Böyle bir düşünceyle de hepimiz evlenebiliyoruz. Akraba bildiklerimiz dışında insanlar da var sonuçta. Kimse akrabayla evlenilmez deniliyor diye bekar kalmıyor.

Ben seni anlıyorum göçmen olmayan bilemez.
Göçmenlerde akraba evliliği sapıklık gibi bir şey kimse üstüne alınmasın ama bizde öyle.
Uzak bile olsa akraba olmaz.
Ama ne yapabilirsiniz ki.
Benide isteyen olmuştu uzak akraba herkes karşı çıktı .
Zaten ben istememiştim.
Olsaydu bir ilk olucaktı.

Aynen öyle bizde,akraba oldukları biliniyorsa olay bitmistir,o kadar da uzak degiller demek. Yakın akraba evlilikleri direkt ensesttir zaten başka türlü açıklanamaz. Eski zamanlarda ilkel kabileler birbiri arasında dönüyordu çünkü dışa kapalılar ama kaçıncı yüzyıldayız,akrabaya mi kaldık. 7 kusak boyunca gen saf aktarılıyor diye biliyorum

yani dedenizle onun dedesi kuzen çocukları oluyo dogrumu anladım..
çok çok uzak bir akrabalık,hatta akrabalık bağının koptu kopacak seviyesi..birarada büyünmemiş,yüksek paylaşım olmamışsa bence akraba evliliği kategorisine bile girmez.

Some kurdish problems diyecektim
Ki bu cok uzaktan beyaaa verin gitsin
Bu şey olmuyo mu,
İlk cümlen canım,
Ayrımcılık olmuyo mu
Forum kurallarina aykırı,
Onu geçtim genel ahlaka aykırı, kırıcı degil mi.
Buna benzer bi mesajini gecen sene de bi konuda görmüştüm, şaşırtıyorsun beni.

kurtlerin bile kabul ettigi birseyi ben yazinca mi ayrimcilik oluyor ya bilgin yok ya da canin bana sallamak istedi

Not: esim kurt kuzen degiliz kardesleri arasinda kuzeniyle evli
Olmayan sadece esim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…