Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep burcu 2015 Ekim ayı yorumları

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.873
29.846
60
2015 ekim ayı akrep burç yorumları 2015 akrep burcu yorumları

Astroloji Danışmanı İrem Su

Sevili akrepler sizlere güzellikler ve bol şans diliyorum.

8 Ekim tarihinde venüs başak burcunda seyrine başlıyor. İleriye dönük hedeflerimiz ve umutlarımızın sağlıklı bir şekilde işlerliğine önem veriyoruz. İstediğimiz adil bir paylaşım. Grup içerisinde yaptığımız çalışmalara karşı takdir duygu bekliyoruz. Bağlam içerisine olduğumuz insanları gözlemleyip haksızlıkları görebiliyoruz. Dengeli mi dengesiz miyiz ayaklarımız yere basıyor mu? Bu dönemde bunlara bakıyoruz.

10 Ekimde Kuzey düğüm başak geçişi olacak. Bu bir tekamül süreci. Nasıl bir dünyada yaşıyoruz. Vatanımız, toprağımız, sosyal ilişkilerimiz, planlarımız, projelerimiz. Artık zevklere, aşklara kafayı takmıyoruz. Bizim istediğimiz tamamiyle toplum içinde kendimizi tanıtmak. İşimizle, ortaklarımızla sıkı çalışma dönemi başlıyor. Güçlü olup kendimize güvendiğimiz zaman 18 aylık süre sonunda toplumsal alanda başarıya ulaşacağız.

13 Ekim tarihinde yeni ay terazi burcunda oluşacak. Bu dönemde parasal konularda güvende olmak istiyoruz. Rahat etmek istiyoruz. Yaptığımız işe göre gelirimiz olsun istiyoruz. Endişelerimizden kurtulmak istiyoruz. Alacaklarımız vereceklerimizi bilmek istiyoruz.

23 ekim de güneş akrep burcunda seyrine başlayacak. Güneş akrep burcunda gücün işaretçisidir. Dış dünyada kendi imajımızı kuvvetlendiriyoruz. Bütün enerjimizle gücümüzü kanıtlıyoruz. Yeni bir yaşa adım atarken daha da olgunlaşıp, bilgeleşiyoruz.

27 Ekim de dolunay boğa burcunda oluşuyor. Memnun olmadığımız ortaklıklarımız bu dönemde bitebilir. Duygusal bir ilişkimiz var ve niyetimiz ciddiyse partnerimiz güven veriyor mu buna bakmalıyız. Partnerimize güvenmek istiyoruz. İlişkiden tat alabiliyor muyuz bunu sorgulayacağız. Eğer bunlar olmazsa artık çeki düzen verme vakti gelmiştir diyerek kendi isteklerimizi ön plana alacağız. Çünkü ileriye dönük düşünüyoruz. Dolunay ileriye dönük olmayan her şeyin bitişi demektir.

Ekim ayının sizlere şans getirmesini diliyorum
mynet.com

X