Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep İle Kova / Burçlar Arası Uyum

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.849
29.709
60
AKREP ERKEĞİNE GÖRE KOVA KADINI

Kova kadınıyla devrim yapabilirsiniz, ama kurallı bir evlilik hayatı sürdüremezsiniz. O dünyayı değiştirmek ister, yüksekten uçan fikirleri vardır ve bunları kanıtlamak için cesaretle harekete geçer. Aile, ona göre kendini kanıtlaması için uygun ortam değildir.

Bu burçta doğan kadınlar genelde inançlı feministlerdir. Boşuna hayal kurmayın: Kova kadınıyla uzun bir ilişkiye girmek veya evlenmek için çaba sarfetmeniz gerekir. Devrimci safhayı genellikle sonradan geride bırakır ve daha sakin sulara geçer.

O, hayatı boyunca geleneksel olmayan bir kadın olarak kalacaktır. Bu yaratıkta büyülü ve sizi kendine çeken bir şeyler vardır. Sizin için hep yeni bir bulmaca olacaktır. Sekse gerçekten az değer verse bile, onunla sıkılmazsınız. Uzun zaman sekssiz yaşayabilir, çünkü enerjisini başka şeylerde kullanır.

KOVA KADININA GÖRE AKREP ERKEĞİ

Bu adam, sizi hiç bir zaman aldatmayacaktır. Zıtlıklarla dolu bir insandır ve bu kişilik özellikleriyle ayakta durur. Savaşçı bir karakteri vardır. Onun yaşam ritmine uyup, yaşama bakış açısına saygı duyduğunuz sürece her şey iyi gider. Ama o, bu ilişkide yönetici rolünü oynamanıza asla izin vermeyecektir.

Hatalarını yüzüne vurursanız, çok şiddetli tepki gösterebilir. Ona meydan okumadan önce iki kere düşünün. Çünkü Akrep, gerçekten ölüm kalım için kavga eder.

Akrebi kandırabilirsiniz. Seks, onun için büyük başarılarına gerçekleşme şansı verebilen bir oyundur. Avdan zevk alır, ama sadece tek bir kadınla ilgilenir. Aşkta gerçekten aldırmaz olabilir. Ona şefkate değer verdiğinizi öğretmelisiniz. O, tutku dolu bir volkandır, dişilerin vücudunu tanır. Canlı, erotik bir hayal gücü vardır. Ürkekliğe dayanamaz, çok az kadın bu özelliğine alışabilir.

Yani Akrep erkeği, sizi duygusuz görebilir. Kişisel özgürlüğü söz konusu olduğunda, hak, hukuk tanımaz. Kendisine her özgürlüğü tanır, ama siz ev kadını görevlerinizi yapmalı ve bununla yetinebilmelisiniz. Cimri biri sayılabilir. Kasasında ne kadar parası olduğunu asla söylemez, tam tersine her şeyin ne kadar pahalı olduğundan ve vergi dairesinin elindeki her şeyi aldığından şikayet eder.

Akrep erkeği için mesleği önemlidir. İşi için gerekli motivasyonu, hatırı sayılır sayıdaki çocuklarından alır. Bu nedenle sorumluluk ve teslimiyet demek olan baba rolünü seve seve üstlenir.

KOVA ERKEĞİNE GÖRE AKREP KADINI

Akrep kadınıyla hiç bir erkek kolay kolay başa çıkamaz. Bu kadını bilinçli olarak seçtiyseniz, söylenecek tek bir şey var: İyi şanslar! Coşkunlukları ve kavgalarıyla kendi dengini arar. Kova olarak iki kişilik bu drama da başrolü oynayacak bir tip değilsiniz. Hemen hemen bütün erkekler gibi, Akrep kadınının cinselliği sizinde soluğunuzu kesecek ama sadece seks ikinizi ideal bir çift yapmaya yetmez.

Evliliği düşünmeden önce onunla uzun süre birlikte olmanız tavsiye edilir. Çünkü körü körüne bir tutkuyla, samimi aşk arasında farkı görmelisiniz. Akrep kadını severse, tam sever. Eğer seçtiği kişi siz olursanız, iyi günde, kötü günde yanınızda olacaktır.

Akrep kadını, Kova erkeğinden daha evcimendir. Bu yüzden istediğiniz zaman gitmenizden hoşlanmayacaktır. O, harika bir annedir. Çocukları için en iyisini yapmak, ona hemen hemen yeterlidir.

AKREP KADININA GÖRE KOVA ERKEĞİ

Bay Kova o kadar toleranslıdır ki, insan bazen onun hiç fikri olmadığını düşünebilir. Ayrıca belli bir görüşe sıkı sıkı bağlıyken, bir an sonra 'Dünkü aptalca konuşmam beni ilgilendirmez,' diyebilir. Böylelikle bir döneklik ve tutarsızlık örneğiyle, nasıl birlikte olacaksınız? Tecrübe konuşuyor: Olursunuz. Yine de onunla olan beraberliğinizin ne kadar süreceğini bilemezsiniz.

Fiziksel çekim kesinlikle Akrep ve Kova arasındaki ilişkinin temeli değildir. Günlük hayatta her konuda farklı düşünüyorsanız, ortak hayatınız sıkıcı bir durum alabilir.

Onun için seks o kadar da önemli değildir. Ne olursa olsun, hoş bir erkektir, geleneklere bağlı değildir ve insanlığın durumunu iyileştirmek için, misyonerce fikirlere sahiptir. Bunun için her zaman yardıma hazırdır, tam bir dert dinleyicidir. Onunla dünyadaki kötülüklere karşı bir sefere çıkabilirsiniz.

AKREP KADININA GÖRE KOVA ERKEĞİ

Bay Kova o kadar toleranslıdır ki, insan bazen onun hiç fikri olmadığını düşünebilir. Ayrıca belli bir görüşe sıkı sıkı bağlıyken, bir an sonra 'Dünkü aptalca konuşmam beni ilgilendirmez,' diyebilir. Böylelikle bir döneklik ve tutarsızlık örneğiyle, nasıl birlikte olacaksınız? Tecrübe konuşuyor: Olursunuz. Yine de onunla olan beraberliğinizin ne kadar süreceğini bilemezsiniz.

Fiziksel çekim kesinlikle Akrep ve Kova arasındaki ilişkinin temeli değildir. Günlük hayatta her konuda farklı düşünüyorsanız, ortak hayatınız sıkıcı bir durum alabilir.

Onun için seks o kadar da önemli değildir. Ne olursa olsun, hoş bir erkektir, geleneklere bağlı değildir ve insanlığın durumunu iyileştirmek için, misyonerce fikirlere sahiptir. Bunun için her zaman yardıma hazırdır, tam bir dert dinleyicidir. Onunla dünyadaki kötülüklere karşı bir sefere çıkabilirsiniz.

ilişkimi tekrar gözden geçireyim en iyisi:uhm::1shok::bbo:

1 yıldır bir kova erkeğiyle beraberim , ve her tutarsız davranışımdan sonra dünkü kavgamız ve söylediklerini kaale almıyorum diyip , anlayışla karşılıyabilir..
Ama bir akrep kadını piskopattır(kendimden biliyorum)bazen neye kızıp neye kızmayacağımı kestiremiyen bir sevgilim var..
Ettiğimiz kavgalara tartışmalara rağmen hala ona deli gibi aşığım,çok seviyorum ve çok sevildiğimdende eminim:-)

bende bir akrep kadınıyım ve bir kova erkeği ile evliyim bazen gerçekten zor bazen öylesine huzur dolu oluyor ki, inanamayacağınız bir güven duygusu veriyor. Ama tok sözlerine de hazırlıklı olmak gerek...

benimde nişanlım kova erkeği ve bende akrebim ben bir o kadar haylazım o bir o kadar uysal ve çok iyi anlaştığımıza inanıyoruz ayrıca birbirimizi tamamlıyoruz bazen o benim gibi bazende ben onun gibi oluyorum. önemli olan burçlar değil bence kişilik uyumu burçlarda bazen kişilikler farklı olabiliyor.

değil yaaaaaa benim eşim kova ben akrebim çok güzel bir evliliğimiz var eh 20 yılı bitiriyoruz yani:)
anlayışlıdır da bazen kırıcı olacağını bilmedende konuşurdu da artık konusmuyor ,kincidir de unutmayı da öğrendi 20 yıl çok şeyler katmış be sabırla :))
yani kovayla geçinmek zorda olsa evet kaakter uyumu aşıyor burçları falan önemli onan sevgi ve saygıyı kaybetmemek birlikdeliklerde:))

1 yıldır bir kova erkeğiyle beraberim , ve her tutarsız davranışımdan sonra dünkü kavgamız ve söylediklerini kaale almıyorum diyip , anlayışla karşılıyabilir..
Ama bir akrep kadını piskopattır(kendimden biliyorum)bazen neye kızıp neye kızmayacağımı kestiremiyen bir sevgilim var..
Ettiğimiz kavgalara tartışmalara rağmen hala ona deli gibi aşığım,çok seviyorum ve çok sevildiğimdende eminim:-)

aynen katılıyorum sana canım bizi anlatmışsın resmen

benim esimde kova burcu cok cok farkli karakterlere sahibiz belkide o yuzden birbirimizi miktanis gibi cektik... iyi anlasiyoruz,daha cok esim alttan almayi biliyor... :nazar::nazar::nazar:

anam benim de nişanlım kova ,ben de akrebim...aslında fikir olarak çok aynıyız ama gösterimimiz farklı..ama yine de kafa aynı ..hem akrebe kim tahammul eder ki :KK70:

Bende şu anda bir Kova erkeğine deli gibi aşık oldum ve onu çok ama çok seviyorum :1rolleyes: :asigim: :asigim:

Ben akrebim eşim de tabiki kova 7 yıllık görüşmelerden sonra evlendik.evlenmeden önce herşey harikaydı ama şimdi sıkıntılar oluştu anlaşamadığımız zamanlar oluyor ama bn onu çok ama çok seviyorum o benim hayatımın anlamı ,akrep ve kova olanlara başarılar dilerim,çünkü kova erkeği gerçekten özğürlüğüne çok düşkün ,akrep kadınıda biraz kıskanç oluyo

nerde akrep kova görsem kedi köpek gibileri özellikle akrep kadını ve kova erkeği. Bende bizzat yaşadım :KK70::KK70::KK70:

akrep kadını kova erkeği ..böyle olan iki farklı çift tanıyorum.....çok mutlular......

Ama bu yazdıklarınız çok korkuttu beni :sm_confused: 1 senedir beraberiz evet zorlukları oluyor ama hayatımı mutlu bir şekilde geçirebileceğim bir erkek.. En azından anlayışlı ama zorluklarda tatlı geliyor bir yerden sonra zaten akrebinde felsefesi bu değilmidir 'zor olanı başarmak' :nazar:.

28 aydır bir kova erkeğiyle birlikteyim arkadaşlar ve bazen gerçekten çok zorlanıyorum..çünkü değişken oluyorlarrrrrr...hükmetmeyi seviyorlar ki bunu akrep bayanları yani ben de çok severim...bu yüzden sürtüşme çıkabiliyor..ama yine de bu kova erkeklerinin ayrı bi çekiciliği olduğuna inanıyorum kaydirigubbakcemile3

Ben akrebim eşim de tabiki kova 7 yıllık görüşmelerden sonra evlendik.evlenmeden önce herşey harikaydı ama şimdi sıkıntılar oluştu anlaşamadığımız zamanlar oluyor ama bn onu çok ama çok seviyorum o benim hayatımın anlamı ,akrep ve kova olanlara başarılar dilerim,çünkü kova erkeği gerçekten özğürlüğüne çok düşkün ,akrep kadınıda biraz kıskanç oluyo

kesinlikle haklısın gonca 778..zaten genelde sürtüşmeler de burdan kaynaklanıyo :)

akrep kova aşkı dillere destandır:
arkadaşlarım evlendi çok mutlular

Ekmek yerine pasta yiyin diyen madam curie ile eşi profesör kova ile akrep çiftine örnektir

baska var mı akrep kova oornegı cıftler guzel seyler soyluyecek olan:KK59:

X