Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

kızlar bencede benımde sevgılım akrep bırde sızlerden duyayım demiştim çok tutkulu oluyolar sevdımı adeta tapıyorlar ama su sınırı yokmu:KK43: her yıgıdın bır kusuru olurmus neyse:)sadece merak edıyordum acaba nasıl bı es olur dıye ama esı akrep olanlar bakıyorumda baya memnun allah daha da mutlu etsın

mota senı anlayamadım yalnız ne demek ıstedın vajınusmu yenı yendık derken??yanı baglantıyı kuramadım dıyeyım

bence hiç güzel bi duygu değil çünkü benin en yakın kız arkadaşımda akrep sevgilimde akrewpti sevgilimle buluşalım diyorum o benim yerime kız arkadaşımla buluşuyor ve kız arkadaşım bana dost kazığı attı
:1no2:

Bu burcun erkeği çok bakımdan ilgi çekicidir. Su grubu olduğu için çok derin hisleri vardır. Diğer taraftanda analizci bir kafaya sahiptir. Akrep burcu erkeği, kadınlar tarafından çok beğenilen bir tiptir. O analizci kafası sayesinde karşısındaki insanı çabucak inceler ve anlar. Kendince bir karara varır ve bu karar çoğunlukla doğrudur. Aklına koyduğu şeyi muhakkak yapar.

Akrep burcu erkeği çapkındır. Sevgiye ve sevişmeye çok düşkündür. Daha çok genç yaşlarda cazibesiyle kadınları elde eder. Hayatında daima bir kadın olmalıdır.Onun ilk tanıdığı bir kadınla evlenmesi ender görülen bir durumdur. O, pek çok sevgili değiştirdikten sonra evlenecektir.

Bu burcun erkekleri içkiye çok düşkündür. İçtikleri zaman daha neşeli, daha konuşkan, daha cana yakın olurlar.

Akrep burcu erkeği, her şeyin en iyisini ister. Kendisi için lüks bir hayat arzular. Kendi rahatı için ne gerekiyorsa yapmak için elinden geleni yapar.

Akrep burcu erkeğinin gözleri güzel veya çirkin olabilir. Fakat bu erkek nasıl bakacağını bilir. Bakışlarıyla karşısındaki insanı kolayca etkisi altına alır. Sözleri bakışlarından daha etkilidir.

Bu burcun erkeği çok inatçıdır. Onun inadıyla başa çıkmanın imkanı yoktur. Çevresiyle iyi ilişkiler kuran bu erkeğin damarına basmamalısınız. Pek çok konuda üstün özellikleri bulunan akrep erkeğinin sevdiği kadının her bakımdan kendisine uyması gereklidir. Eşinin bağımsızlığına tahammülü yoktur.
Eminmisiniz arkadaşlar????

Bu burcun erkeği çok bakımdan ilgi çekicidir. Su grubu olduğu için çok derin hisleri vardır. Diğer taraftanda analizci bir kafaya sahiptir. Akrep burcu erkeği, kadınlar tarafından çok beğenilen bir tiptir. O analizci kafası sayesinde karşısındaki insanı çabucak inceler ve anlar. Kendince bir karara varır ve bu karar çoğunlukla doğrudur. Aklına koyduğu şeyi muhakkak yapar.

Akrep burcu erkeği çapkındır. Sevgiye ve sevişmeye çok düşkündür. Daha çok genç yaşlarda cazibesiyle kadınları elde eder. Hayatında daima bir kadın olmalıdır.Onun ilk tanıdığı bir kadınla evlenmesi ender görülen bir durumdur. O, pek çok sevgili değiştirdikten sonra evlenecektir.

Bu burcun erkekleri içkiye çok düşkündür. İçtikleri zaman daha neşeli, daha konuşkan, daha cana yakın olurlar.

Akrep burcu erkeği, her şeyin en iyisini ister. Kendisi için lüks bir hayat arzular. Kendi rahatı için ne gerekiyorsa yapmak için elinden geleni yapar.

Akrep burcu erkeğinin gözleri güzel veya çirkin olabilir. Fakat bu erkek nasıl bakacağını bilir. Bakışlarıyla karşısındaki insanı kolayca etkisi altına alır. Sözleri bakışlarından daha etkilidir.

Bu burcun erkeği çok inatçıdır. Onun inadıyla başa çıkmanın imkanı yoktur. Çevresiyle iyi ilişkiler kuran bu erkeğin damarına basmamalısınız. Pek çok konuda üstün özellikleri bulunan akrep erkeğinin sevdiği kadının her bakımdan kendisine uyması gereklidir. Eşinin bağımsızlığına tahammülü yoktur.
Eminmisiniz arkadaşlar????

asimelek benim eşimi tarif etti galibaa :KK70::Roflol::sm_cool:

ya benim akrep kocam var ama sizin yazdıklarınızla alakası yok
manyan teki sinirli kıskanç cımrı hep benim benim benim diyor yalanda atıyor çapkında sexe de çok düşkün kadın manya of kım sordu bunuya yaralarım debreşti meğer ben ne çekiyormuşum kocamdan kızlar ya

benim esim akrep..bir burc kitabindan alinti yapayim sana.."eger sevgiliniz akrepse hemen kitabi firlatin ve ters istikamatte kacabildiginiz kadar uzaga kacin..))))valla kitapda bole yaziyor.benim esimde akrep.akreplerde tahakkum kurma istegi olur.ama eger kendini yetistirmis,kulturlu bir akrepse bu guzel yok degilse o zaman isler biraz zorlasabilir.cunku salt kiskanclik olayina indirgeyebilir bu durumunu..

benım de akrep burcu sevgilim..okuduklarım yani yazdıklarınız okadar tutuyor ki..ama özel günleri hiç unutmuyor..ilk şu..ilk bu...tarihleri hiç unutmuyor..küstüğümüzde romantikliğini çalıştırıyor:) şiirler o biçim..çok güzel ya..tam bi aile babası..sadık..çok şükür..tek derdimiz ayrıntılara çok takılma...sinirli..hassasiyetlerine uydunuz mu değmeyin keyfine...kaydirigubbakcemile5

ben ve nısanlımda akrep iz. akrep erkegı bıldıgım kadarıyla sabırlı anlayıslı ama yerı geldıgınde de cok agresif olabılıyor.şu bir gercek kı akrepler cınsellıge aşırı düşkün oluyorlar en önde cinsellik gelir onlar için.hep pohpohlanmak isterler azıcık ilgi görseler şımarma aşamasına gelirler. o yüzden fazla şımartmamak gerekir tabi her akrep erkeği böyle olacak değil yükselen önemlidir bence

benım sevgi,limde akrep ve çok mutluyuz çok guzel çok anlayışlık çok aŞK dolu ama mesela izin vermicem kızacagım bişeyde hemen kedı gibi olur izin alana kadar guldurur yanaşır bana:) sevgisini hep gösterir hiç saklamaz sevgisini çok şükür çok mutluyuz:) ve ben çok mutluyum:)

benimde eşim akrep arkep erkeğiyle birlikte olmak çok zor.bazen çıldırma noktasına geliyorum.çok inatçı ve olmadık şeylere dır dır eder.aşırı titiz bu iyi bir özellik.çok çalışkan,akrep burcu erkeklerin elinden her iş gelir.akıl hocası cidden,iyi bir dost.ama eşim akrep olmasına rağmen kıskanç eğildir.yada bana belli etmiyor.sekse çok düşkün olulurla akrepler.eşim çok düşkün değil.tam kararı yanii.öyle aşırı bi düşkünlük yok.tam bana göree

aynı yaa aynı..bir gün biryere gidiyorduk.koluma iki bileklik takayım dedim..nasıl kızdı nasıl..neymiş.güzel olmuş.:) ya zaten onunlayım..nıye kızıyorki..katlanıcaz artık:):nazar:

benım sevgılımde akrep ama kıskanclıgı yok, yenı bı ılıskı daha sevgısını goremedım, hoşlantısını gorebılıorum ondan cok yorum yapamıyorum, bıraz catısıoruz ama burclardan dolayı sanırım , ılerıde tekrar yazarım ıyı yada kotu

Benim eşimde akrep son derece sakin bir insan. Esprili, hayata güzel bakmamı sağlıyor.
Bana sonsuz bir güven hissi veriyor, iyi bir baba, kolay öfkelenmez, ama öfkelendiğinde
çok kötüdür, kinci ve inatçı aslında zor ama güzel bir ilişki için ideal bence.

Benim eşimde akrep son derece sakin bir insan. Esprili, hayata güzel bakmamı sağlıyor.
Bana sonsuz bir güven hissi veriyor, iyi bir baba, kolay öfkelenmez, ama öfkelendiğinde
çok kötüdür, kinci ve inatçı aslında zor ama güzel bir ilişki için ideal bence.

sizin burcunuz neydi?

ben akrebim valla burcum akrep diye demiyorum asla aldatmazlar kızlar tabi çok severlerse sevildiklerini hiisederlerse benim sevgilim burcu kova ben ne kadar duygusalsam hisli olmasını istioyrsam bazı şeylerin onda tık yok akrep burcu sevgilisi olanlar bence çok şanslı çünkü aşkı dolu dolu yaşatırlar mesela beennn övünmek igibi olmasın ama

ben akrebim valla burcum akrep diye demiyorum asla aldatmazlar kızlar tabi çok severlerse sevildiklerini hiisederlerse benim sevgilim burcu kova ben ne kadar duygusalsam hisli olmasını istioyrsam bazı şeylerin onda tık yok akrep burcu sevgilisi olanlar bence çok şanslı çünkü aşkı dolu dolu yaşatırlar mesela beennn övünmek igibi olmasın ama

umarım dedıgın gıbı olur nereus:)

X