Akşama Ne Yemek Var ?

Tabii ki o başlangıç menüsüydü. Ben bi marula sığan kabakla doyar mıyım 😂
Ama içinde et olan menüler olunca da ben aç kalkıyorum oradan.
Fakat şunu çözdüm.
Eşim et sipariş edince yanında öyle güzel mezeler veriyorlar ki ben onlarla doyuyorum 🤩
Etin yanında meze ile Susluyorlar bir sürü ama etten daha lezzetli oluyor gerçekten.

Dün akşam

Patatesli havuçlu kuru fasulye
Tavuk suyuna şehriyeli tereyağlı tavuklu bulgur pilavı
Cacık
Semizotu salatası (domatesli soğanlı salatalikli eksili ve zeytinyağli )
Sumaklı soğan ve karışık turşu
Limonlu dondurma

Bugün akşam
Saç kavurma
Tereyağlı mısırlı bezelyeli havuçlu pirinç pilavı
Kaşarlı gül böreği
Karışık salata
Sumaklı maydanozlu soğan salatası
Karışık turşu
Ayran ve kola
Kavunlu dondurma

Marmeladova bi sorun yok değil mi, yemekleri de eşim yapıyor demiştin merak ettim
Çok incesin canım, teşekkür ederim 💞 İyiyim çok şükür, gebelik ilk haftalardayım aşırı halsiz, yorgun, bitik, tükenik haldeyim🤭🙈🤦🏻‍♀️ 5 dk ayakta kalsam tansiyonum düşüyor. Kanama falan da olunca istirahat verdi doktor eşim de sağ olsun beni koltuğa mıhladı, yat babam yat.☺️

Çok incesin canım, teşekkür ederim 💞 İyiyim çok şükür, gebelik ilk haftalardayım aşırı halsiz, yorgun, bitik, tükenik haldeyim🤭🙈🤦🏻‍♀️ 5 dk ayakta kalsam tansiyonum düşüyor. Kanama falan da olunca istirahat verdi doktor eşim de sağ olsun beni koltuğa mıhladı, yat babam yat.☺️
Aaa ben hiç bilmiyordum ya, hayırlı olsun çok mutlu oldum niyeyse 😅🧡 Eşine de helal olsun, bol bol dinlen🙏🏿

Aaa ben hiç bilmiyordum ya, hayırlı olsun çok mutlu oldum niyeyse 😅🧡 Eşine de helal olsun, bol bol dinlen🙏🏿
Yaa😍💞 Çok teşekkür ederim 💞 Çok yeni zaten, anneler-kardeşler biliyor o kadar. Doktor da ilk üç ay çok riskli vs diye konuşunca bayağı korktum, hayırlısı olsun 💞🍀 O yüzden bir müddet daha eşimin yapabildiği kolay yemekleri ve kayınvalidemden gelen yemekleri paylaşacağım 😂

Allah tamamına erdirsin inşallah, sağlıkla kucağınıza alın. Hayırlı olsun 😇🙏🏻

Bu arada benim eşim hiçbir şey yapamıyor aileler de uzakta yandım valla sizin gibi bir gebelik yaşarsam 😀

Allah tamamına erdirsin inşallah, sağlıkla kucağınıza alın. Hayırlı olsun 😇🙏🏻

Bu arada benim eşim hiçbir şey yapamıyor aileler de uzakta yandım valla sizin gibi bir gebelik yaşarsam 😀
Âmin, inşallah 🤲🏻 Çok teşekkür ederim 💞🌺🍀😍 Benim eşim normalde komutla çalışıyor 😂Aklına bir şey gelip yapmaz ancak ben dersem cam silinecek, ev supurulecek, banyo temizlenecek diye o zaman komuta uyuyor😂😂 Ama şimdi her şeyi ben demeden yapıyor güncelleme geldi🙈😂Bence sizin eşiniz de elinden geleni yapacaktır🍀 Allah isteyen herkese hayırlısıyla, sağlıkla nasip etsin inşallah 🤲🏻💞🍀

Âmin, inşallah 🤲🏻 Çok teşekkür ederim 💞🌺🍀😍 Benim eşim normalde komutla çalışıyor 😂Aklına bir şey gelip yapmaz ancak ben dersem cam silinecek, ev supurulecek, banyo temizlenecek diye o zaman komuta uyuyor😂😂 Ama şimdi her şeyi ben demeden yapıyor güncelleme geldi🙈😂Bence sizin eşiniz de elinden geleni yapacaktır🍀 Allah isteyen herkese hayırlısıyla, sağlıkla nasip etsin inşallah 🤲🏻💞🍀
Amin, inşallah 🤲💞

Hayırlı olsun rabbim tez zamanda kucağına almayı nasip etsin

Dün akşam
Sebzeli salçalı süzme mercimek çorbası
Güveçte etli patates
Tereyağlı mısırlı bezelyeli havuçlu pirinç pilavı
Semizotu salatası (domatesli soğanlı salatalikli eksili ve zeytinyağli )
Sumaklı maydanozlu soğan salatası
Kaşarlı gül böreği
Köz biber ve köz patlıcan salatası (sarımsaklı yoğurtlu)
Karışık turşu, meyveli yaş pasta
Fanta ve acılı salgam

Dün akşam ki misafir menüsü

Bugün henüz belli değil.

X