AKUT APANDİS

4 yaşındayken apandistim patladığı halde dr anlamamış eve göndermiş ailem ıslerin normal olmadığını görünce bu sefer başka dr a götürmüşler. Meğer apandistim patlamış ve kana karışmış eğer gecikseymisler veya bu dr da anlamasaymis hayatımı kaybedermişim. Size de çok geçmiş olsun böyle şeyler ihmale gelmez. Bir kaç dr a gitmek gerekiyor eğer birisi derdinize derman olmadıysa.

Çok şükür iyiyim şimdi.evet hayati tehlike arz ediyor. Bağırsağın apandisten ayrılmasını bekliyorum ayrılınca ins apandis de alınırsa rahatlayacagım sanırım

Merhaba,coronadan dolayı halen beklemedeyim.1 Haziran’da görüştüm doktorumla bekle pandemi Hastanesi dedi.temmuz 1-2 gibi tekrar arayacagım açılmazsa hastane, başka bir doktor arkadasına yönlendirecek sanırım geç kaldık almamız lazımdı ama bu süreçte tehlike dedi dikkat et dedi
17 Haziran da 4 ay bitiyor ilk ameliyat üstünden..dualarınızı eksik etmeyin

Herkese merhaba,

18 Eylül Cuma günü özel bir hastanede çok şükür apandisi aldırdım kurtuldumKalın bağırsak arkasına gizlenmiş son anda kapatmak üzereyken farkedip alıyor doktor. Allah’ım herkese şifalar versin

Merhaba, bende bu agrilara benzer agrilar yasiyorum, sizin sonuc ne oldu

Merhaba, bende bu agrilara benzer agrilar yasiyorum, sizin sonuc ne oldu
Birsey çıkmadı ama safra kesesinde taş çıktı tamda onun icin hastanedeyim safra kesesi yolu ve karaciğer yolunda tıkanmış böylece karaciğerde iltihaplanmış .. yarın sabah tası alcaklar insALLAH endoskopi gibi benzer yöntemle küçük boruyla

Cok gecmis olsun insallah kolaylikla atlatirsiniz dualarim sizinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…