Aldatan erkekler sonrasında nasıl hissediyor.

calendestina

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2019
54
22
Bir erkek bu forumu takip etse kadınlar hakkında çok fazla bilgi sahibi olabilir ama ben erkeklerin duygularını da merak ediyorum. Sanırım öyle bir mecra yok erkekler kulübü gibi.. Mesela ne yapıyor bu erkekler eşini aldatıp kaybettiğinde pişman olup içine mi kapanıyor acı mı çekiyor . yoksa zaten seven insan aldatmaz mantığı ile iyi oldu ya deyip gününü gün mü ediyordur. Karısı boşanmak isteyip Merhaba beyler karım ayrılmak istiyor ne yapmalıyım diye yazarlar mıydı mesela? Erkekleri yakından takip eden kadınlar sizce nasıl hissediyorlar. Eşinizden ziyade gözlemlediğiniz akrabalarınız mesela

Aldatılan kadınların bazıları anında terkediyor, bazıları affediyor, bazıları intikam derdine düşüyor, bazıları da biraz süründürüp çocuğum yuvam diye boşanmıyor. Bir sürü örnek verilebilir bu duruma. Yani her kadının verdiği tepkiler farklı, doğal olarak her erkeğin de verdiği tepkiler farklı olur. İnsanlar tek bir kalıptan çıkmadığına göre "aldatan erkekler sonrasında ne hissediyor" gibi bir sorunun aldatan erkek sayısı kadar farklı cevabı olur.

Seven adam aldatmaz.Yakalaninca once kucuk capli bir sok yasiyorlar.Hic uzulmuyorlar.Oh be iyi oldu diyip gununu gun ediyorlar.Yasadim biliyorum. Eger sokakta yanliz kaldiysa adam,Maddi sikintisi varsa vs.o zaman karisina geri donmeye calisiyolar.kesinlikle kadinlar gibi aci cekmiyorlar,pismanlik hissetmiyorlar kendilerince sebepleri var oluyor ,hakli oldukarini dusunuyorlar.Mesela 1 gun yemek yapmamisti,birgun birlikte olmak istemedi teddwtti o itti beni oluyor.

Pişman olacak..
ah vah tühh deyip dövünecek,
Acı çekecek adam aldatmaz aldatmaz emin olun..
Ben inanmıyorum aldatıp özür dileyenlere pişmanım diyen tiplere erkek, bayan farketmez..
Bir kere yaralayan tekrar yaralar
3. De öldürür..
Ne pişman olması ??

Bu sorunun tek bir cevabi yok.
Ama sevgilim tarafindan aldatilmistim sonra pisman olup o donem kafasinin yerinde olmadigini soyleyip bir sureligine sabah aksam yalvardi bana.
Benim buradan cikarttigim olay, ben bir aliskanlik olmuşum O nun icin ve ayni zamanda disariyi merak etmiş eger istedigini bulsaydi bana hiç donmeyecekti belki. Pismanligi gercek degildi bence ve bu sekilde geri donenlerin sevdigi icin dondugunu dusunmuyorum ben ister evli olsun ister sevgili farkli cikarlarla geri donerler sadece bu sevgi degil.

Kendim de baska bir sevgilimi aldatmistim, ilk kez birini aldattim oysa ayrilabilirdim basit ama neden bilmiyorum yapmadim aldattim tabi ki yakalanmayi beklemeden kendim ayrildim ben o ayri ve aldatan insan cidden sevmiyordur ama duzen bozmak ya da yalniz kalmak istemedigi icin birini elinin altinda tutuyordur.

Her zaman bu örneği veririm yine vereyim. Uzun yıllardan beri tanıdığım bir aile var. Adamla kadın gayet severek evlenmişler, üç de çocuk sahibi olmuşlar. Sonra gel zaman git zaman adam bir kadının peşine takılıp karısını aldatıyor.. Karısı önce çok üzülüyor ağlıyor sonra el mecbur boşanıyorlar. Adam o kadınla evleniyor. Eski karısı ise bir süre sonra kendini toparlamaya çalışıyor. Açıktan okul okuyor, işe giriyor, bir iş yerinde çalışmaya başlıyor vs. Kadın bir süre sonra çok güçlü durmaya başlıyor. İşinde yükseliyor. Eskidenki kocası onu aldattığında ağlayan kadın yerine bambaşka güçlü bir kadın geliyor. Eski kocası ondaki bu değişimi gördükçe çok şaşırıyor ve bu sefer onun peşinden koşmaya başlıyor. Evli olduğu kadını boşuyor. Ama artık iş işten geçmiş oluyor tabi. Eski karısı onu kabul etmiyor. Yani demem o ki siz ne zaman güçlü durursanız erkek o zaman pişman olur. Bu her zaman böyledir.

Bu sorunun tek bir cevabi yok.
Ama sevgilim tarafindan aldatilmistim sonra pisman olup o donem kafasinin yerinde olmadigini soyleyip bir sureligine sabah aksam yalvardi bana.
Benim buradan cikarttigim olay, ben bir aliskanlik olmuşum O nun icin ve ayni zamanda disariyi merak etmiş eger istedigini bulsaydi bana hiç donmeyecekti belki. Pismanligi gercek degildi bence ve bu sekilde geri donenlerin sevdigi icin dondugunu dusunmuyorum ben ister evli olsun ister sevgili farkli cikarlarla geri donerler sadece bu sevgi degil.

Kendim de baska bir sevgilimi aldatmistim, ilk kez birini aldattim oysa ayrilabilirdim basit ama neden bilmiyorum yapmadim aldattim tabi ki yakalanmayi beklemeden kendim ayrildim ben o ayri ve aldatan insan cidden sevmiyordur ama duzen bozmak ya da yalniz kalmak istemedigi icin birini elinin altinda tutuyordur.
Siz neden aldattiniz ki

Gerçekten pişman olup, karısını yuvasını tekrar toparlamaya çalışan insanlara rastladım çevremde.
Her erkeğin yaptığı gibi, ilk suçu kadına atıp işte dırdırın bitmedi, beni darladın, evde güler yüzle karşılamadın, huzur vermedin diye kadını kabahatli gösterip sonrasında, Kadın evden gittiği an pişmanlık yaşayıp, gaflete düştüm ne yaptım ben diye kendini suçlayıp, eşine haksızlık yaptığını farkeden, başta kendi ailesi olmak üzere eş ailesinden de fırça yiyip, rezil olup aileler arasında ki değer düşüklüğünden sonra yuvayı tekrar toplamak için çabalayan modeller var.

Ama sanmıyorum ki, büyük bir çoğunluk kadınlar gibi duygusal yaklaşıp, arkadaşlarına karımı aldattım boşanacak ne yapayım diye dert yanan olmaz.

Aldattığı için değil yakalanıp evdeki düzenleri bozulduğu için çevreye rezil oldukları için pişman oluyorlar bence. Barışıp barışıp tekrar aldatan erkekler çok duydum bence başka mantıklı bir açıklamaları olamaz
Kesinlikle öyle pişmanlık degil yasadıkları.. Hatta erkek arkadaslarına cok matah birşeymiş gibi geyik yapıyorlar

Seven erkek aldtmàz o yuzden pişman olduğunu söyleyip yalvaran erkek evli ise karisini sevdiğinden değil rahatıni sevdiginden çabalar. Özellikle belli bir yasa gelince yine sevmediginden ve ek olarak yaşlılığı kabul edememekten, öz güvenini kaybetmeyeye çalışır. O hala genclere taş cikartirim kafasinda olur kendince. Sevgiliyse maymun istahlarindan doyumsuzluktan gorsellik hep ön planda. Ve ihanet ortaya çıkınca asla kabullenmezler sevmediklerini söylemez bir dünya bahane siralarlar. Pismanlik asla samimi gelmesin çünkü gerçekten sevseydi kendisinden önce karısını sevgilisini nişanlısını düşünürdü. O durumu bir kez yaşayan gözünün yaşına bakmasın, devamı mutlaka gelecektir, üstelik bir daha ki sefer daha dikkatli olarak.

Lan keşke yakalanmasaydım ne güzel ikisini de idare ediyordum bak şimdi düzen bozulacak çamaşır bulaşık nafaka öf...

X