Aldatilan birisi nasil teselli edilir? Cok zor.

Kizla tesadufen tanistik benim aklimin ucundan bile gecmedi o ana kadar, ama hissettim bir sey yani bakisindan gulusunden bana olan ilgisi bile farkliydi, sanki is arkadasinin misafiri ile tanisma degil de daha fazlasi gibi.
Busra X kisisinin is yerine gidip geliyordu, nasil denk gelmedi bilmiyorum

bu büşra sizin nerden arkadaşınız?
siz başka şehirdesiniz o başka şehirde sevgilisiyle yaşıyor ama sevgilisi falan çok samimisiniz başka şehre gidip adamı işyerinde ziyaret edecek kadar.
eşinizde başka bir şehirde mi?
yorumlardan öyle anladım sanki

Kendi evli yav. Evli adam, ailesiyle sevgilisini nasıl tanıştırsın o kadar da değil. Bu willy için bile fazla:)
Kendi kocasını deprem korkusuna İstanbul'da bırakıp Ankara'ya yerleşen biri neden başkası için bu kadar üzülüp bitap düşsün? Arkadaşı ile yan yana bile değiller, hadi onun enerjisi ona geçsin, uğraşsın etsin peşinde koşsun falan o zaman yine anlayacağım. Arkadaş da başka şehirde ve bunları gayet de oturduğu yerden yaşadı.

Hikaye bana saçma geldi. Siz ne alaka adamın is yerine gidip ordaki bir kizla samimiyetinden iskilleniyorsunuZ? Adam ztn aleni iliski yasiyorsa o kızla bu çok bariz olurdu. Size rol mu kestiler? Adam sizi kim diye tanistirdi? O kiz niye bu kadının yanında böyle davraniyoruz demedi mi? Busra hiç adamın is yerine gitmemis mi? Kiz onra nasıl sizin takip isteginizi kabul etmeyip Fake hesabi kabul etti? Baştan aşağı uydurma gibi geldi bana

Inan tartismaya hic niyetim yok ve tartismak icin yazmadim ama konunun senin olduguna eminim. Bu kadar uzgun ve yorgun olman da bunu acikliyor. Ben kafama hic takmiyorum bana ne ama sen cok takiyorsun ki bu kadar yorgun dusmussun. Gecmis olsun.
Tamam siz eminseniz oyledir. Gercekten tartismayacagim. Sagolun.

Kendi kocasını deprem korkusuna İstanbul'da bırakıp Ankara'ya yerleşen biri neden başkası için bu kadar üzülüp bitap düşsün? Arkadaşı ile yan yana bile değiller, hadi onun enerjisi ona geçsin, uğraşsın etsin peşinde koşsun falan o zaman yine anlayacağım. Arkadaş da başka şehirde ve bunları gayet de oturduğu yerden yaşadı.
Ay tamam o kadar detay bilmiyorum, bende çok bireysel bir çiftiz konusundan sonrası yok. Olaylar aşırı tuhaf orada hemfikiriz.
Her yerden de insanın elini kolunu bağlıyor. Psikolog dediği biri için bizden tavsiye istemesi ayrı garip.

, Busra tam olarak mahvolmus durumda. Ilk aldatilan o degil biliyorum ama hayatimda hic boyle bir yikim gormemistim. Olumden daha beter, teselli edemiyorum ona hicbir sekilde yardima ve destege acik degil.
sapla samanı ayırın. Kıytırık, 2 sene sonra kimsenin umrunda bile olmayacak bir ayrılığı ölümden daha beter diye yorumlamak ne kadar toy olduğunuzun göstergesi.

Herkesin karakteri ayrı tabi. Ben acı durumlarında teselli edebilecek bir cümlenin olduğunu düşünmüyorum. Kişi ancak bunu kendisi kabullenecek.

X güçlü bir karakter değilmiş. Ayrılmayalım denince sinmiş. Ama büşra da hiç mi anlamamış; adam akşam ailesi ile başka kız tanıştırmış, bunun heyecanı, hazırlığı hiç mi farketmemiş birlikte olduğu adamdaki farklılığı.

Bu kendi sorunlarını dahi farkedemeyen, kendisi bile yardım almayı kabul etmeyen insanlar psikolog diye dolanıyorlar ya mesleğe olan saygım iyice azalıyor.

Fake hesaplari hemen kabul eden var mi ya ? Sizin gonderdiginizi kabul etmeyip tanimadigi fake hesabi kabul etmis.Kadin nasil atlamis hemen kabul etmis.
?Kimsin nesin diye sormamis mi?
Düşündürücü
ya işte yalan rüzgarı bu willy. her şey de bunun istediği şekilde oluyor her şey buna rastlıyor.

Ay tamam o kadar detay bilmiyorum, bende çok bireysel bir çiftiz konusundan sonrası yok. Olaylar aşırı tuhaf orada hemfikiriz.
Her yerden de insanın elini kolunu bağlıyor. Psikolog dediği biri için bizden tavsiye istemesi ayrı garip.
Kendisine de sordum henüz cevap vermedi ama
bir kez ayrilik lafi etti her gece mutlu mesut uyuyorlardi..
Ben bu kadar detayı nasıl bildiğini merak ettim

Bireyseller ve birbirlerinden soğudukları anda ayrılacak kadar medeniler, öyle varoşlar gibi aldatmazlar. Ama az önce ayrılmak o kadar kolay mı keşke başkası olduğunu söyleseymiş dedi. Bi kopanzi oldum orda.

siz başka şehirdesiniz o başka şehirde sevgilisiyle yaşıyor ama sevgilisi falan çok samimisiniz başka şehre gidip adamı işyerinde ziyaret edecek kadar.
sex and the city carrie eşittir willy.

o her an her yerde olabilir. ahh ne güzel bir hayatı var onun + dedektiflik de yapıyor

Bu sorularinizin benim arkadasima nasil destek olabilirim tavsiye ricamla bir ilgisi yok ama yanitlayayim.
Busra ile yillaaar oncesinden universiteden arkadasim, yakin arkadasim.
Sevgilisi ile bahsettigim gibi zamanla gayet samimi dost olduk, esim de pek severdi kendisini, sik sik gorusuruz. Gecen yil cift olarak geziye gittik birlikte, yasadigimiz sehre de gelirler bizimle kalirlar.
Benim is yerine gitmem ise, orada bir dugune gitmistim gunduz zamanim vardi ugradim bir kahveye.

Yorumlardaki bazi arkadaslar konuyu carpitmayi cok sever, esimle ayni sehirdeyiz.
Benim isim ve baska durumlardan dolayi hem Istanbulda hem Ankara'da yasanan evimiz var. Ben isim oldukca Istanbul'a gidip kaliyorum o evde, esim de bazen orada kaliyor, bazen Ankara'da kaliyor. Bazen Istanbul'dan donmek istemiyor.
Farkli bir duzenimiz var. Ayri yasamiyoruz ama ayri kaldigimiz zamanlar da oluyor. Ornek, son 2 aydir Ankaradayiz birlikte Istanbulda bir isimiz yok... vb...

Bu sorularinizin benim arkadasima nasil destek olabilirim tavsiye ricamla bir ilgisi yok ama yanitlayayim.
Busra ile yillaaar oncesinden universiteden arkadasim, yakin arkadasim.
Sevgilisi ile bahsettigim gibi zamanla gayet samimi dost olduk, esim de pek severdi kendisini, sik sik gorusuruz. Gecen yil cift olarak geziye gittik birlikte, yasadigimiz sehre de gelirler bizimle kalirlar.
Benim is yerine gitmem ise, orada bir dugune gitmistim gunduz zamanim vardi ugradim bir kahveye.

Yorumlardaki bazi arkadaslar konuyu carpitmayi cok sever, esimle ayni sehirdeyiz.
Benim isim ve baska durumlardan dolayi hem Istanbulda hem Ankara'da yasanan evimiz var. Ben isim oldukca Istanbul'a gidip kaliyorum o evde, esim de bazen orada kaliyor, bazen Ankara'da kaliyor. Bazen Istanbul'dan donmek istemiyor.
Farkli bir duzenimiz var. Ayri yasamiyoruz ama ayri kaldigimiz zamanlar da oluyor. Ornek, son 2 aydir Ankaradayiz birlikte Istanbulda bir isimiz yok... vb...

yorumlar beni çok şaşırttı. keşke adam ayrılmak istediğinde ayrılsaydı tabii ki ama koskoca yetişkin adamı eve zincirlediğini zannetmiyorum. ayrılmak isteyen pılını pırtını toplar gider. bunun adı,
hem ayranım dökülmesin hem de götümün başına kötü şeyler gelmesin. yani ayrıca adam tek gecelik bir şey yaşamamış, ne bileyim birileriyle takılmamış. aynı anda iki tane ciddi ilişki sürdürmüş, iki taraf için de aşırı mide bulandırıcı. bu erkeklerin üç santimlik pipişkolarıyla döndürdükleri dolaplara gerçekten inanamıyorum. nesi var da iki tane kadını etrafında pır döndürüyor acaba.

ama yani nasıl ikisi de anlamaz ki hadi arada takıldığı birileri olsa anlayamazsın da aynı evde yaşadığın adam aile tanışmalı bir şekilde nasıl aldatabilir seni? öbür kız için de aynısı geçerli. bana şey gibi geldi, işyerindeki kıza, zaten ayrı yatıyoruz, ondan ayrılırsam intihar eder, deli peşimi bırakmıyor gibi bahaneler sundu.

ay bırakın adamın eşyalarına, arabasına falan zarar versin, adamı herkese rezil etsin de rahatlasın. ben olsam öyle yapardım.
Benim de sasirdigim cok yorum oldu.
Inanin ben de anlamiyorum bir sekilde ortaya cikmaliydi o kadar cok ortak tanidik vardi, ailesini gectim hicbir arkadasi hem Busra'ya soylemedi hem de adama sen ne yapiyorsun demedi mi.
Su an hassas bir durum oldugu icin de soramiyorum her detayi ama aklimda cok soru isareti var.
Bunlari gectim, arkadasima nasil yardimci olabilirim onu bilemiyorum.
Dediginiz gibi bir siddete izin versem ya da onunla birlikte yapsam bu daha kotu seylere sebep olmaz mi, ofkeyle kalkan zararla oturur derler ya... :KK43:

Kendisine de sordum henüz cevap vermedi ama

Ben bu kadar detayı nasıl bildiğini merak ettim

Arkadas dedigin kimin kiminle mutlu mesut uyudugunu bilir cunku arkadas arkadasin evine kamera takip arkadasini kontrol eder 🤣 yetmez bir hisimla arkadasinin sevgilisinin baska sehirde calisan isyerini basar. Senin arkadaslik anlayisin sifir otur 🤣

Bir de Büşra psikologmuş. Hangimizin ona hayrı dokunabilir ki yol gösterme konusunda. Ama ne bileyim bu kadar rahatlık bana pek normal gelmedi. Yanlış anladığınız kısımlar olabilir mi?
Hep size denk geliyor bu sıradışı durumlar.
Kolaylıklar diliyorum herkese.
Tesekkur ederim. Inanin hic normal degil, yanlis anladigim degil ama anlamadigim bin tane durum var belki, ama bunlari cozme telasinda degilim su an sadece arkadasima yardim etmek istiyorum :KK43:

Arkadas dedigin kimin kiminle mutlu mesut uyudugunu bilir cunku arkadas arkadasin evine kamera takip arkadasini kontrol eder 🤣 yetmez bir hisimla arkadasinin baska sehirde calisan isyerini basar. Senin arkadaslik anlayisin sifir otur
ya bununla kim arkadaşlık etsin

eğer bu hikaye gerçekse bakın adam neden bu willy'i anlatsın
dışarıdan da belli oluyor demek ki bunun kafa kırıklığı, adam gitmiş büşrayla dedikodusunu yapmış
allah bilir arkasından ne gülmüşlerdir

tabi gerçekse hikaye

X