Aldatıldım mı ?.. Neler oluyor .....

Aysen2282

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2018
51
27
37
Herkese merhaba, hanımlar öncelikle daha iyi sonuçlar elde etmek için ailemden bahsedim. Öğretmenim, 6 senelik evliyim severek evlendik 2 çocuğum var. Eşim sabah 10'da işe gider ve akşam 8'de evdedir. Bütün arkadaş ortamını tanırım çat kapı işyerine giderim yada aniden görüntülü ararım yani 6 senede hiç güven problemi yaşamadık her an o beni arar, sizi özledim der görüntülü arar, ya da ben ararım özlediğim için. Bütün arkadaşlarını tanırım ben demeden kendisi hemen beni tanıştırmıştır. Evli olanların hanımları ile de görüşüyoruz. Eşimin telefonu hep ortalıktadır hiç saklamaz bütün sosyal medyasını şifresini bilirim oda benimkini bilir böyle çok sosyal değildir genelde herşeyde beni yanında ister maşallah súbhanAllah bize ve evine düşkündür.

Bugün beni bir numara aradı ve açtım bir bayan ve başladı özür dilemeye ağlayan bi ses tonuyla sizi tanımam ama eşiniz benimle 1 senedir birlikte dedi ben o an zaten ölüyorum sandım. Dedim kimsiniz siz ismini söyledi ve eğer isterseniz hemen sizinle eşiniz ile görüşelim dedi ve ekledi eşinize şimdi mesaj attım dedim ben karınıza herşeyi anlattım diye mesaj attığını söyledi tamam dedim attığınız mesajın resmini banada gönderin dedim ve ben hemen telefonu kapatın eşimi arayıp çağırıp buluşma noktasına gidelim dedim kapattim hemen eşimi aradım.

Eşim açtı telefonu dedim hemen eve gel ne oldu dedi, hiçbişey sorma hemen eve gel tamam aşkım deyip kapattı. Daha sonra kadın ile konuştum eşimin yola çıktığını söyledim ve kadına dedim ki 1 senedir eşim ile sürekli birlikteyiz nasıl buluştuğunuzu vs.dermisiniz dedim, kadın sürekli görüştüklerini söyledi geceleride dahil dedim hanım efendi eşim 6senedir bir gece annesinde bile kalmadı Allah aşkına bana konuşmanızı vs.elinizde mutlaka vardır bi resim vs.atın dedim. Yani konuşma kaydı olur mesajlaşma olur herşeye razıyım yeter ki bir kanıt olsun dedim.

Kadın elimde konuşmalar var tamam yan yana hepsini göstericem dedi bana faceden de yazmis arama yapmış ben sonradan gördüm neyse eşim geldi hemen dedim şimdi bi numara arıycam konuş dedim eşim alo dedi kadın dedi meraba eşim dedi kimsiniz kadın dedi sizin sesiniz o değil siz benimle dalgamı geçiyorsunuz dedi dedim eşime 1senedir bayanın ismini dedim birlikteymissiniz dedim sonra eşim ne saçmalıyorsunuz hanım efendi kimsiniz dedi bana hemen resmimi konuşmamızı atın dedi kadın hemen atıyorum dedi eşim dediki bilerek benim numarami biliyorsunuz dimi görüşüyoruz ya bana atın dedi. Kadın tamam dedi sonra eşime bişey gelmedi kadın dedi gördünüzmü dedik resim gelmediki.

Sonra kadın attığı numarayı dedi eşim dediki iyide benim numaram değil ki o hanım efendi istediğiniz yeri deyin eşimi alıp geliyorum dedi. Kadın yalnız siz benimle oyun oynuyorsunuz işte ismini dedi bu sen değilsin benim görüştüğüm adamı ver dedi telefona. Sonra eşim dediki siz eşime atın resimleri konuşmayı kadın attı ve bambaşka resim lakin isim soyisim eşime ait. Ben tabi sinirliyim zaten aldım telefonu dedim siz manyakmisiniz facede gözünüz kör mü eşimi görüyorsunuz tamam adam eşime benziyo ama o değil apaçık belli dedim. Kadın özür diledi dediki ben bin kişiye yazdım beni sahte hesaplar ile kandırdılar dedi. Bi ton şey dedi işte bende kadına dedimki dayım savcı olduğu için sizinle mahkemede hesaplaşacağız. İftira ve yalan yanlış ne varsa çıkarıcam ortaya dedim. Beni bu huzursuzluğa ittiniz öyle bir özür ile kenara çekilemezsin dedim. Kadın helallik istedi gerçekten gözüm döndü sizi sandım vs.dedi. Sizin gibi bin kişi ile konuşuyorum şuan dedi önüme gelene gözüm döndü mesaj attım dedi.

Neyse eşim dedi hanım efendi resimdekini tanımıyorum ama eşim dava açacak ve arkasındayım dedi bana verdi. Sonra kadın baya özür diledi falan filan ama ben geri adım atmayacağım. Kadın dediki ailem duyarsa yıkılır ben o resimdeki adam ile 1senedir birlikteyim evli ailem mahvolur dedi dedim umrumda değil deyip kapattım telefonu.

Eşim dedi dava aç ne istersen ben kabulüm, hemen telefonun bütün döküman kayıtlarınıda çıkarıcaz dedi yeterki senin aklında soru kalmasın dedi. Sizce aldatıldım da haberimmi yok yani eşimden sürekli haberdarim, yani akşamları geç saatlerde buluşmuşlar 1senedir birlikteler. Sizce hiç mi anlamazdım kafam çok bulanık eşimden eminim ama bilmiyorum kadının anlattıkları ile eşimin yaşantısı çok alakasız uyumsuz.

Sizden yorum bekliyorum sizce aldatılmış olabilirmiyim kadına ısrarla neden resmimizi göre göre mesaj attın faceden dedim bana dediki bütün aynı isimlere attım birtek siz değilsiniz. Dedim ama yanımdaki adam eşim sizin resimdeki o görüştüğünuz değil bana dediki beni bi yalan içine atmış bu adam benden çok özür diledi ve dedi kesinlikle eşinizi tanımıyorum 1senedir o resimdeki adam ile birlikteyim dedi o resimdeki adamı nasıl bulurum?... V saatlerdir o adamla bi yandan konuşup, bi yandan bana yazıyordu, eşim yanımda yani öff sizden yorum fikir ne derseniz bekliyorum ....

Adam sizin dibinizden ayrilmadiysa demekki fake hesaplar var ortada. Kayitta yok ustelik esiniz olduguna dair kesin bisey. Ama arayan niye ariyo onu anlamadim. 1000kisiyle konusuyosa eger tai. Sizin nonuzu nerden bulmus peki. Tanidik biri saka yapiyor olabilir mi??

Konu karisik konu sahibi bir Sherlock olsa cozerdi.

Saka bir yana oyle durumlar var ki yanlislik olabilir, agzinizi ariyor olabilirler veya aklimiza gelmeyen bir sey olabilir buraya oyle konular aciliyor ki aklimiza gelmeyen seyler olabiliyor.

Adam sizin dibinizden ayrilmadiysa demekki fake hesaplar var ortada. Kayitta yok ustelik esiniz olduguna dair kesin bisey. Ama arayan niye ariyo onu anlamadim. 1000kisiyle konusuyosa eger tai. Sizin nonuzu nerden bulmus peki. Tanidik biri saka yapiyor olabilir mi??
O kişi anadolu yakasında yaşıyor biz Avrupa yakasında .32 yaşında bir bayan. İnanın eşim bir gece gelmese yada bir gün şöyle acaba şu gün diyebileceğim hiç birşey yok ama işte yinede kafan karışır ya zaten herşeyi takan bir insanım kesinlikle dava açıcam ama beni huzursuz etti.

Isim benzerligi olmuş maalesef bence karsi tarafa cok yuklenmemek lszim burda bir suru olay okuyoruz siz eşinizden eminseniz kurcalamaya luzum yok..

Konu karisik konu sahibi bir Sherlock olsa cozerdi.

Saka bir yana oyle durumlar var ki yanlislik olabilir, agzinizi ariyor olabilirler veya aklimiza gelmeyen bir sey olabilir buraya oyle konular aciliyor ki aklimiza gelmeyen seyler olabiliyor.
Eşimi resmini görüp işte yazması çok kafamı kurcaladi. O resimdeki adamı nasıl bulabilirim peki ?.. Kadın beni özelden aramadı kendi numarasından aradı benim numarami isim soyisimden bilinmeyen numaralardan öğrenmiş gerçekten orda kayıtlı ve açık numaram.

Belli ki biri ya canınızı sıkmak istedi.Ya da gerçekten karıştırdı.Peki numaranızı nasıl bulmuş ki ?Eşiniz net tavır göstermiş hiç endişe etmeyin bence.
Bilinmeyen numaralardan bulmuş aradım gerçekten adımı soyadımı dedim ve numaramı verdiler ... O derece saatlerdir herşeyi kurcalıyorum. Çok sağolun zaten eşimin bu tavrı biraz beni rahat ettirdi

Kadin zatrn gereken açiklamayi yapmis daha ne diye huzursuzlaniyorsunuz..önümr gelen herkese atiyorum demiş kadin zaten

Kadına bak,hem evli adamla görüşüyor hem de bin kişiye mesaj atmış kocan benle beraber diye!
Bu ne aymazlık!
Milletin evliliği ile oyuncak misali oynamanın bedelini ödesin.
Önce kimle birlikte olduğunu bi öğrensin de,terbiyesiz yaa.

Siz kalbinizi bozmayın,belli ki yanlışlık oldu ama çok sinir bozucu kadının tavrı,emin olmadan sağa sola saldırması.

Belliki ad soyad aynı,numarayı da bulmuş eşiniz adına kayıtlı ise.
Öf ne salaklık.

Aldatılmadınız kanımca.

Eşimi resmini görüp işte yazması çok kafamı kurcaladi. O resimdeki adamı nasıl bulabilirim peki ?.. Kadın beni özelden aramadı kendi numarasından aradı benim numarami isim soyisimden bilinmeyen numaralardan öğrenmiş gerçekten orda kayıtlı ve açık numaram.

Yanlislik olabilir veya kadinin bahsettigi adam esinizin tanidigi olabilir mi bir teori sadece gercekten yanlislik veya huzurunuzu bozmak da isteyebilirler kendinizi cok uzmeyin sakin kalin.

Kadin zatrn gereken açiklamayi yapmis daha ne diye huzursuzlaniyorsunuz..önümr gelen herkese atiyorum demiş kadin zaten
Ama işte 32 yaşında eşim ile resmimizi gördüğü halde olmadığını bile bile neden yazdı diyorum yani kadın cahil yada küçük degilki ?.. resimdeki adamı nasıl bulabilirim sizce

Aldatılmamışsınız hanımefendi.
Boşuna kuruntularla kendinizi yiyip bitirmeyin.
Kadının ruh sağlığı da hiç normal değil yani.
Öyle biri doğru da söylese iki kez sorgularım.
Unutun gitsin.
Eşinizle de aranız iyimiş, mutluymuşsunuz kendinizi de onu da yıpratmayın boş şüphelerle.
Allah ağzınızın tadını bozmasın.

Öfffff kadındaki manyaklığa bak hele yaa. Facebookta ad soyad aratsalar 200 tane çıkar. Hepsinin karısını mı bulmuş aramış ruh hastası. Feci sinir oldum ya!!!!
Eşnden şüphelenmedim ben.

Bence eşinizin bir suçu günahı yok da, sizin huzurunuzu bozmak isteyen bir dusmaniniz olabilir. Ama eşinizin belli ki hiç bir suçu yok. Bu sosyal medya olaylarına çok takilmayin artık millet başkasının şifresini bile kırıyor. Huzurunuzu bozmayın, mutluluklar.

Kadına bak,hem evli adamla görüşüyor hem de bin kişiye mesaj atmış kocan benle beraber diye!
Bu ne aymazlık!
Milletin evliliği ile oyuncak misali oynamanın bedelini ödesin.
Önce kimle birlikte olduğunu bi öğrensin de,terbiyesiz yaa.

Siz kalbinizi bozmayın,belli ki yanlışlık oldu ama çok sinir bozucu kadının tavrı,emin olmadan sağa sola saldırması.

Belliki ad soyad aynı,numarayı da bulmuş eşiniz adına kayıtlı ise.
Öf ne salaklık.

Aldatılmadınız kanımca.
[QUOTE="mavilimonata, post: 56406550, member: 874982"
Birde ben tersleyince bana çıkışmaya çalıştı değişik bi kadındı 1senedir evli ama kimle nasıl birlikte anlamadım 32 yaşında konuşmaları çok değişikti hem inançlı olarak konuşup ama yanlışı savunacak kafada . Peşini bırakmayı düşünmüyorum o resimdeki adamı bulsam aslında ama nasıl. Çok teşekkür ederim yorum için.

X